Pusenje s vutra.org clanovima

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
ja osobno znam 2 člana (možda i još nekog da ne znam), i drago mi je da ih znam, obojica super i ispravni dečki i drago mi je da ih poznajem :)
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
He-Man je napisao(la):
Bit je u stvaranju poznanstava sa osobama s kojima imaš nešto zajedničko.
U ovom slučaju, vutra ... isto kao okupljanja forumaša s automobilskih, ovih onih foruma.
Zajednička poveznica barem približno pretpostavlja sličan mindset ili način razmišljanja a vutra je specifična
stvar pa tu možda čak i više nego nešto random iz svakodnevnog života. A što reče kolega Frula =), po količini
i načinu pisanja postova po forumu relativno lako profiltriraš "zanimljive, nezanimljive" i nepoželjne osobe.
;)

Potpisujem ovo iznad.

Relativno sam nov ovde, još ni godinu dana nisam sastavio, pa da se pohvalim. Upoznao do sad 3 člana, dosta starijih od mene po stažu na vutra.org i veoma sam ponosan na to. Proveli ceo dan zajedno, bilo mi odlično.

Podržavam svaku inicijativu za upoznavanje medju članovima, drukčije je kad se vidiš sa nekim odavde, dobije sve neki bolji oblik i smisao. Ali, naravno, pameti i opreza nikad dosta...
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Kad je tebi neko (mislim o.....a) prije mjesec, dva napisao nešto tipa : "...strpi se do novembra kad se vidimo..." ja baš htio pitati ko, gdje, kako?
Al' mi bilo blam. Jbg, možda neki drugi put.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ma po ceo dan se družiti s vutra org članovima kakva divota lepo.

Osim što ih se nikako ne mogu riješiti gdje god vidiš svuda su, a najveći papak je naravno He-Man :nana:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Baki'z

Aktivan Član
06.05.2009
93
9
0
37
Ja saznao pre polaska za Swed. da mi je jedan jako dobar ortak grower, i to bas xD iako nema postova ovde, mozda 1 ili 2, uglavnom cita, ne exponira se,a grova in/out samo tako vec 2god... Tako da sam mu ostavio moju Biki da cuva... Kada smo krenuli razmenjivati iskustva, bilooo je jako dugo vece, mnogooo fusova, dosta testova njegovih proizvoda, od hashova do vuje... Volim poznanstva, upoznao sam brdo ljudi preko foruma za Counter Strike do extremnih sportova posto vozim aggressive rolle, snowboard... Ovde sa foruma bih rado upoznao neke oldschool fanove muzike, tattooera, do iskusnih growera... Ali otom potom, ima vremena... : )
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
evo sto se mene tice, ko mi je blizu mozemo se upoznat, podruzit, popit cugu, zapalit nesto...otvoren sam za sve opcije :) al nemam bas para da putujem hehehe na ljeto sam upozno dečka sa mora :) proveo se maximalno, samo steta sto je tako kratko bilo nismo imali vremena zbog trajekta...jbg...bit ce toga jos u svakom slucaju, a kog zanima, moze se javit na p.p. pa cemo vidit :dada one love :maryjane:
 

Farmer82

Aktivan Član
30.03.2009
71
38
18
Dobro jutro forumasi..
pijem kavu, zapalio i citam forum pa naletio na ovu temu..iskreno nemam pojma kako bi osobno postupio u navedenoj situaciji, jer kao klinac nisam imao sranja pa si necu dozvoliti to ni sada sa 30 god..ako se ne varam neki dan sam procitao da je Venlo rekao da ima 45 god, pretpostavljam da ima dosta vrsnjaka na forumu, bez zamjerke :family1:
mislim, to se jednostavno vidi po nacinu izrazavanja, kad je svaka izjava argumentirana vlastitim iskustvom...
drugo je kad tu na forum upada klinac od 20-tak god sa pitanjima tipa kak da mi proklija sjemeka i kak da ju okrenem?, koliko to raste?, meni omiljeno pitanje koliko cu ja imati za pusit sa jedne stabljike? itd..ima jos bisera ali da ne idemo u nedogled..
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
43
prosto ne verujem da nisam naleteo na ovu temu ranije....a bas sam mislio pre par dana o ovome...
A sta mislite da se napravi party,na nekom izolovanom mestu,lepo iznajmimo gajbu/kucu, sta vec,admini posalju pozivnice u PP sa nekim posebnim kodom ili sifrom(za svakog drugacije,naravno),kako bismo sveli mogucnost nezeljenih gostiju na minimum,i eto 'vutra.org' zurke....
ko hoce moze da nabaci masku,uostalom ceo party moze da bude maskenbal,a da svi imamo one 'tag' nalepnice sa nickname-ovima na grudima.svako ponese sta je growao,napravimo mini 'vutra.org kanabis kup',ludujemo 2 dana....
mislim da uz malo mozganja moze biti dobro-dakle najveci problem je kako u tajnosti organizovati to sve,a da ne privucemo 'heat' piggyja,al' kontam da ako svako bude morao da kaze svoj kod/sifru na ulazu,pola posla je reseno.admini bi naravno poslali sifre samo clanovima za koje su preko 80% sigurni da nisu strumfovi,a prenosenje preko grane-jbg.nece nam biti ni prvi ni poslednji put...
mozda sam se previse navario,ne znam...al' meni bas izgleda kao cool ideja.ja bi dosao sigurno !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
da ideja je super, ali.....ne zivimo svi u blizini jedni drugih, ima tu i 3-znamenkastih brojeva kilometara...tako da mislim da je to tesko za izvest...a i nemaju svi para, vremena i sl., u isto vrijeme da dođu na neku određenu lokaciju...inače, volio bi tako nešto i ja :D svi u maski Vendete i svi isto obučeni hahaha pa i da upadne neko, a 50 ljudi recimo, u kući, svi isti...hahaha mislim da bi se uplasili i otisli :D
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
artistic je napisao(la):
svi u maski Vendete i svi isto obučeni hahaha pa i da upadne neko, a 50 ljudi recimo, u kući, svi isti...hahaha mislim da bi se uplasili i otisli :D

49 pajceka i ti među njima! Pa se igraju: pronađi vutraša! :icon_lol:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Šifra puta krak,na oči mi padne mrak :icon_lol:
Ovo je prva vatra potpaljena na jednom od Vutra.org druženja uz toplinu ovog plamena se duvalo i pokušavalo objasniti nešto jednom psu :icon_lol: http://img151.imageshack.us/img151/1676/qhh.mp4
Naravno,malo se i roštiljalo :) a tek čorbanac,mmmmmm
Odličan način za nadopuniti malo 'baterije' a i za upoznati nekoga koga poznaješ samo virtualno :spliff: