pusenje sjemenki marihuane

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
20.07.2009
6
0
0
35
mozda zvuci glupo ali kad nestane vutre dodje mi da popusim sve ove sjemenke sto imam, e sad me zanima jel tko probao i kakvi su efekti, ako postoji slicna tema moli da netko ostavi link jer ja nisam mogao naci... :sick:
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
A neznam.... svašta danas rade sa marihuanom, neki ju čak i prodaju....

xD

dehumanizacija totalna, još malo pa će i zrak prodavat
 

MedoZGB

Aktivan Član
29.10.2009
68
3
0
34
nikakav ucinak jednio kaj bu ti pljuga pucketala svako malo al inace nis od ucinka :D
 

MedoZGB

Aktivan Član
29.10.2009
68
3
0
34
ma ovaj misli na vatromet kaj rokaju sijemenke :DD ak ih ovak kuri jedino ak smrvi ih :D hehe
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
efekti su teska mucnina i teska glavobolja. imo spaljenog frenda koji je u mladim danima bio lud ko ti i iso sjemeki pljugu zapalit..
 
20.07.2009
6
0
0
35
:nana:
euforija je napisao(la):
efekti su teska mucnina i teska glavobolja. imo spaljenog frenda koji je u mladim danima bio lud ko ti i iso sjemeki pljugu zapalit..
oces rec da sam ja spaljen
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
sam ti hocu rec da nevalja to... a frend je spaljen. ti lud ko i on kad dolazite do atkvih zakljucaka.. ja sam se uspio naduvat od granja samo.. skupljaj to pa duvaj sigurno bolje kad nema niceg
 

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
Grint je napisao(la):
:nana:eek:ces rec da sam ja spaljen
Spaljen jesi, to bez daljnjeg :icon_lol: I smakni to BiH iz lokacije, nemoj da se sramotim pred ljudima reci da sam i ja iz BiH, hoce li reci da smo svi tako opiceni :icon_lol:
Dragi Grint u sjemnkama nema ni najmanjeg postotka THC-a a ako ti je do pucanja onda fino sjedi i prouci forum pa te sjemenka lijepo u saksiju :sun2:
Peace brate :costumed-smiley-027
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
bio sam marljivo malo kopile pa sam iz pouzdanih ZNANSTVENIH izvora prikupio neke vrlo korisne informacije o ovome...

encyclopedia britannica o dimljenje sjemenki:"ako inahlirane u dimu, molekule sjemenke se integriraju na alveole u plućima te u simbiozi s njima rastu u mikro-repliku biljke cannabisa. ovisno o osvjetljenju prisutnom u plućima producira thc koji im pomaže kao špinat popaju, a zauzvrat dobivaju uglični dioksid prijeko im potreban(pharmakopoeia cannabialveosimbioze)"
erowid:"s obzirom na legendarnu informaciju o cannabialevosimbiozi popušio sam hrpu sjemenki..očekivao sam spontanu produkciju thca u plućima i napušenost 0-24 ali ostao sam razočaran. no ubrzo shvatio da je problem bio u nedovoljnoj osvjetljenosti mojih pluća...stoga sam si ugradio neonku u desno dominantno plućno krilo i nakon dva mjesaca bio napušen bez da sam unosim thc u sebe"
vutra.org(4.03.2010 rubrika:loše djelovanje): "frend mi je pročitao post od,2009 bannovanog, wannabeshamana i umro od sepse nakon što si je pokušao napravit grow box od pluća.iako je patio od šizofrenije želim reći da je wannabeshaman lažni prorok!"
nakon što sam u tripu induciranom salvijom putovao kroz vrijeme i pročitao ovaj post u budućnosti koji vam ovom prilikom prenosim
želim naglasiti da navedenim informacijama iako su znanstvene pristupite s određenim oprezom jer kao što možete vidit iz reklama na tvu znanstveno je tu da se sjebe puk.
zahvaljujem na pažnji!

p.s možda bi nešto manje opasno bilo nabit si te sjemenke u dupe pa čekat da ti izraste rep :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.