Pushenje muzjaka - Vjerovali ili ne

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Pušenje mužjaka ima neki rad?

  • Ima

    Votes: 1 4,8%
  • Nema

    Votes: 20 95,2%

  • Total voters
    21

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Jel netko od vas kad pusio muzjaka nase drage nam biljke, i ako je jel imalo kakav rad? Evo ja sam neki dan izbacio muzjake iz svoga boxa i, iz zafrkancije osusio pa danas zapalio. Bas me me zanimalo hoce li imati neki rad. Vjerovali ili ne dao je itekakav rad, vrlo dobar high vise celebralni... mislim ne bash kao dobar hed, ali bolji o prosjecnih ''ulicnih'' trava u svakom slucaju. Bas me zanima kakve ce biti zenke iz iste obitelji :icon_lol:

edit: da omah pobijem tvrdnje da ima nekih nezeljenih nuspojava
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
b r a i n c h i p je napisao(la):
Evo ja sam neki dan izbacio muzjake iz svoga boxa i, iz zafrkancije osusio pa danas zapalio. Bas me me zanimalo hoce li imati neki rad. Vjerovali ili ne dao je itekakav rad, vrlo dobar high vise celebralni... mislim ne bash kao dobar hed, ali bolji o prosjecnih ''ulicnih'' trava u svakom slucaju. Bas me zanima kakve ce biti zenke iz iste obitelji :icon_lol:
edit: da omah pobijem tvrdnje da ima nekih nezeljenih nuspojava

Potpisujem, moja sorta je bila Super Haze
 

Torpedo

Aktivan Član
06.03.2007
80
4
0
46
Sad kad je indoor muzjak izfleshiralo Inga,Braina i Weedrana,verujem i jednom bivsem prijatelju da ga je fleshirao outdoor muzjak...a glavobolju izgleda stvara bash outdoor muzjak,verovatno zbog veche kolichine shtetnih materija koje sam outdoor ima u odnosu na indoor.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Nije bilo nikakve glavobolje, dobar high. Pušio sam samo one muške cvjetove dva - tri dana prije nego bi se otvorio i ispustio polen.

(Čuo sam i neke spike na ulici da su muškarci čak otrovni... dajte ljudi..:)
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
probao nisam ni znao da je muzijak dok mi ortak nije rekao posle mu nisam verovao,jedva me je ubedio.nije losa stvar..........
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
b r a i n c h i p je napisao(la):
Ma otkud vam ta mitska glavobolja, zasto je ja nisam imao? Niti inq, ni Weed-ran?

Nisam pušio mužjaka svog osobnog nikad tako da ne mogu reći ali.. Kad bih sredio paket i dobio ono smeće od vutre, hedovi puni sjemena, (a nije bilo vutre pa smo to pušili ) često bi me znala glava boliti.. I često me zna od vutre glava boliti ( kad je neka nekvalitetna vutra ) tako da ipak mislim da glavobolja nije mitska.