pusher

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
možda ovo ne bi trebo stavit pod ovu rubriku al radi se o nekom odliènom filmu koji izražava neke stvari koje bi išle pod temu: "totalno realni prikaz podzemlja u europi"
.po meni to odražava neke mentalne procese a posljedièno tome i mentalna putovanja (možda duhovna?tko zna)

film se zove PUSHER,
nisam jako dugo gledao ovako dobar film, zapravo ova je neka druga kategorija fiilmova....

downlodovao sam ga preko emula
"pusher"

ajd javite kak vam se èini?
 

sinsemila_smajl

Aktivan Član
02.02.2006
286
3
0
43
problem je što se baš i ne sjeæam filma, pa
kako si ga spomenuo, kontao sam da si ti nešto skontao :roll: , i mislijo sam da bi to moglo pripaliti neki od mnogih fitilja naših mentalnih procesa...

ah ništa, drugi put :D
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Ah... Gledao sam ja. Film je extra. Treba pogledati i "Ukini jedu pse" radeo ga je isti reditelj...

Pusher je slang za dilera i naravno u filmu se radi o malo krupnijem dileru koji uzima cini mi se od srpske mafije (u Svedskoj) pola kile zutog (valjda). Nahvataju ga panduri i on sve prosipa u reci. Odlazi kod Srba (koji su mnogo ludi) i objasni im ali oni zahtevaju pare i daju mu malo vremena da skupi... Ostatak filma pogledajte...

Ima tu dosta psihe i tripova a najjace je kad Milo kaze: RASO DONESI MAKAZE !!! Sad sam popizdeo!!!

Inace sve se dogadja u Svedskoj i glumci su svedje osim ovih Srpskih ludaka (pred kraj filma pokusaju da ga ubiju strujom)
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
kanehbosem je napisao(la):
možda ovo ne bi trebo stavit pod ovu rubriku al radi se o nekom odliènom filmu koji izražava neke stvari koje bi išle pod temu: "totalno realni prikaz podzemlja u europi"

Film je dobar ali ne i totalno realan
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
Vanzemaljac je napisao(la):
kanehbosem je napisao(la):
možda ovo ne bi trebo stavit pod ovu rubriku al radi se o nekom odliènom filmu koji izražava neke stvari koje bi išle pod temu: "totalno realni prikaz podzemlja u europi"

Film je dobar ali ne i totalno realan

ma dobro, al nije ko u amer filmova puno prepucavanja i šminke...
u pusheru ima puno detalja iz podzemlja na koje se ne obraæa pažnja...il ih možda jednostavno prije nisam primjetio.who cares any way