Pusim lulu uz casicu vodke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.11.2016
73
105
33
37
Evo da se ja javim sa jednom temom, neznam da li imam istomisljenike.....
Dakle ponekada pustim neku dobru mjuzu i zapalim lulu- lulu zato jer ne uvlacim dim u pluca nego samo puckam i uzivam u dimu, a uz to dodam casicu po 0,25 vodke, tako nekako ,najbolji je anksiolitik od sveg pica ,i najzdravija je u malim kolicinama. Kazem u malim kolicinama 0,25. Ako se nevoli vodka onda je neki bolji viski predobar izbor.
Naravno ovo ne radim cesto vec ponekada kada mi dode.
Duhan za lulu sam prije kupovao u Zagrebu, 40g je oko 65 kn, sto i nije jeftino, aroma sheri brendy.
A sada sam se izvjezbao i kupim ga u BiH , 40 grama dode oko 4 km, tj oko 16 kuna.
A dobra ruska vodka a 38% alkohola dode u konzumu oko 38 kn, naravno ako pijem viski onda je skuplje.
Mislim vutra je bolja ali ovo mi dode kao neka zamjena.........
 

Greenland

. . . majstor svih zanata . . .
11.01.2016
339
1.517
143
Greenland-a
Hahahaha pljas pljas
11922352.gif
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
ima veze isto kao i teme o hrani,sexu,autima,duhanu,igricama,glazbi,pivu,što volimo,što ne volimo,kad smo bili zadnji puta u kinu i tak... pusti temu,dok ne krši pravila. ;) možda se nađe još koji da voli lulu i votku. :D
 

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
Ja kenjam uz Alan Forda, ali ne znam bas koliko je to vrijedno otvaranja nove teme :razvaljen:: šala mala, necu ti popljuvat temu jer nista lose nisi rekao ni napravio ali imam osjecaj da to kaj ti radis radi i svaki 4 covjek koji nije na ovom forumu što je veliki problem.. ali to je druga tema.. Nemoj biti jedan od onih koji relaksacije ne pronalazi u marihuani vec u alkoholu-neproduktivnom,razarajucem i ne zdravom sredstvu..
Jedno je ponekad to napraviti...Ali ako imas potrebu svaki dan za tim tvojim opustanjem..Oprezno ;)..Valjda kuzis kaj ti hocu reci..Ovisnosti su zeznuta stvar pogotovo s alkoholom i stvarima kaj ti polagano udu u svakodnevnicu a da nisi to ni svjestan..A trava..Trava nije ovisnost..Trava je ljubav, a biti ovisan o ljubavi u bilo kojem obliku ..eh tu nas ljubav pobijedi....
 
09.11.2016
73
105
33
37
Trava je ljubav, potpuno se slazem.
A mislim da nisam promasio temu, pise ostali poroci.
i to rijetko radim mozda 1x mjesecno. ne volim alkohol ali uz pusenje lule- a pusenje lule je 100x drugacije od pusenja duhana- mogu nekada i to, barem tako mislim.
i to onda ako nemam vutre a zelim se malo opustiti i igrati sa necim. Dakle rijetko.
Bio sam na cannabefestu u Pragu sada ove godine 2016.
Uz travu i ostalo nikada nisam imao bolji izlet, a putovao sam puno.
Zao mi je sto sve nije dulje trajalo ali odsada putujem svake godine tamo. Trava nije samo ljubav vec i sloboda zivljenja i sloboda izbora ukratko lijep i lijepsi zivot uz pokoju frulu, nazalost mi smo 150 godina svjetlosnih godina iza Ceha.
 

Easygoer

Aktivan Član
04.05.2015
129
412
63
43
Ma dzaba se sada vadis i posipas pepelom... Kako si samo smeo da pomislis na bilo sta sem... I da putujes nego kako... I da smanjis alkohol da ti zadusne babe ne prigovaraju... Nego.