pusite cistu ili mesate sa duvanom?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.07.2009
19
0
0
47
Kad se ima puno onda se puši čisto, a kad se ima gram na 5-6 ljudi onda moraš rastegnut s duhanom da može proć bar 2 kruga. A da je bolje čisto bolje je...
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
peace_pipe je napisao(la):
sad ispada da svi puse na cisto, pa normalno da se duhan stavi, na cisto puse samo crnci u blantovima!! peace


Nikad mi niko nije reko da sam crnac u blantu :icon_lol:
Mislim da bi trebao gledat manje nigga rap spotova.

Ja uzmem lišće vutre umjesto duvana, pa motam hed u to.
 
27.06.2008
21
0
0
44
Ja vec imam pusackog staza 20 god.Uvek pusim cistu vuju ili dodam trunku duvana samo ako je vuja sveza to jest ako nije jucki suva jos.
Mnogo lepsi ukus a i rad kad je cistaka......
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
Tarki je napisao(la):
Nikad mi niko nije reko da sam crnac u blantu :icon_lol:
Mislim da bi trebao gledat manje nigga rap spotova.

Ja uzmem lišće vutre umjesto duvana, pa motam hed u to.

baš lišće ili trim od kifova? (oni sitni listići okolo)

kakav je okus sa tim?
 
12.09.2010
24
2
0
50
e ne znam za vas al iskreno ja se bukvalno " davim " od duvana.... ne podnosim ga nikako... ispusim jednu cigaretu i lose mi je, pa zbog takvih problema prisiljen sam pusit cito, al ne zalim se :)
p.s. marihuana mi ne smeta dok pusim, cak mi u neku ruku prija njen dim za razliku od duvana.... p.s. ko ima malo parica bong nek kupi, nece zazaliti :)
 

seeders

Aktivan Član
05.01.2010
91
2
0
33
Mene isto ubije dim od duhana budući da ne pušim cigarete.
Nažalost to nepodnošenje je znalo nekoliko puta rezultirati mučninom, a 2x čak i riganjem. Sad samo nisam siguran je li to do dima cigarete ili nečeg drugog jer mi se to rijetko, ali neočekivano događa...
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Budi siguran da je zbog duvana. Ja sam bez duvana dugo vremena pravio,sve dok nisu dosle fensi cene uz fensi kolicinske pakete. Nazalost,danas i sam rolam sa duvanom jer ne mogu sebi da priustim rolanje cistaka. Ne racunamo uzgajanje koje se rezultira smesom koja traje 3-4 meseca.