Put za Amsterdam

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.06.2015
44
14
8
Pozdrav imam 19 godina i planiram u septembar (možda) poć u Amsterdam sa par drugara na otprilike 5 dana .Radio sam sezonski poso i skupio neke pare ,ali volio bih proći što jeftinije,što se tiče smještaja ne treba mi nikakvi luksuz samo da ima krevet ,kupatilo ,kuhinnju.Zanima me koliko bi me izašlo noćenje otprilike pošto sam gledao po internetu dan po 50e ,skupo mi to.Dajte savjete u koje hotele/hostele prenoćit ,kojim aviokompanijama ić(jeli avion najisplativije sredstvo),na što trošiti pare tamo (bicikle,muzeje)???
 

banovan240

Banned
Banovan
20.03.2012
869
2.266
163
Srbija
Pozdrav imam 19 godina i planiram u septembar (možda) poć u Amsterdam sa par drugara na otprilike 5 dana .Radio sam sezonski poso i skupio neke pare ,ali volio bih proći što jeftinije,što se tiče smještaja ne treba mi nikakvi luksuz samo da ima krevet ,kupatilo ,kuhinnju.Zanima me koliko bi me izašlo noćenje otprilike pošto sam gledao po internetu dan po 50e ,skupo mi to.Dajte savjete u koje hotele/hostele prenoćit ,kojim aviokompanijama ić(jeli avion najisplativije sredstvo),na što trošiti pare tamo (bicikle,muzeje)???

Mozes smestaj da nadjes od 30e u narednih par meseci,vise nego pristojnih..mozda i koji e jeftinije..

Haineken experience,muzej van goh,kofi sopovi..
Boiler room mozda..

Jel ima netko preporuku gdje da sjeme kupim? Idem u AMS pa da se opskrbim dok sam vec tamo.

Preporuka gde da kupis seme u amsterdamu.. Gde god ti dusa iste,tesko da ces pogresiti..rqs,barnys,sensi..

Evo mene licno sad kad bi neko pustio tamo..ja bih krenuo redom,i to ne nekom isplaniranom rutom znas.. Otimao bih svima sve,za pare..

Bas sam se nesto istripovao u poslednje vreme na northern light i white widow..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.659
13.851
358
@ilz odes fino na gogle i utipkas na eng. gdje kupiti sjeme u Amsterdamu i dobit ces popis svih trgovina koji prodaju sjeme i cak kartu sa oznacenim njihovim lokacijama pa samo biras i obilazis!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.659
13.851
358
Pa ima ih masu da al zato provjeris online ko stadrzi i sta ti trebas i ides njemu :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Jaooo danas mi draga ženica pokloni za godišnjicu dvije povratne avio karte za Amsterdam i rezervaciju hotela u centru Dama na 5 noći, i to u najboljem periodu od 26.04. do 1.05. naredne godine i tamo sam za King's Day, najveseliji dan u Nizozemskoj kad je sve pijano i drogirano, a cijene skaču gore i do 500%, i već je 92% kapaciteta popunjeno. Reko dragoj šta me vodiš malo u sodomu i gomoru, a veli ona NE, povedi si frenda, a meni će doći kuma i sestra na tih 5 dana. Reko jaooo ljubim te draga (u glavi mi odma one mlječno-čokoladne mulatkinje i ebozovne azijatkinje iz izloga crvene četvrti plešu, pa mi gljiveeeeee i valjanje od smijeha na livadi gradskih parkova padoše na pamet, pa partijana od milijun okupljenih na taj dan, i suveniriiii, duvka koječega sočnog, žderanje vutra kolača). Baš me razveseli, eto, a ja njoj ružu kupim i skupu bombonjeru koju baš sad proždirem :D. Još me pegla euforija, a frenda srčani skoro opalio kad mu rekoh :). Vraćam se Amsterdame tebi po tko zna koji put :thumb:.
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
Pa eto prosle godine sam i ja sa curom posjetio taj famozni Amsterdam! San iz mladih ludih dana itd...i odlucim ja, uplatim put i smjestaj, i tako eto prosle god (2017.), odemo mi u Amsterdam za King's day...Ocekivanja su bila visoka, a ispunjena su i vise nego smo ocekivali, tako da je moj dojam Amsterdama odlican i jedva cekam opet...Probali smo mislim 13-14 vrsta vutri, boubble hash i gljive :) Cura neke one najslabije, ja sam uzeo trece po redu valjda...i najeli se gljiva za King's day, bauljanje po gradu, partiji svuda, mi na gljivama i pusimo trube...Obisli par muzeja, galerija, coffee shopova...ubili noge, ali iskustvo na najjace :) Jos smo usput naletili na izlozbu Salvadora Dalija i Banksyja...vrijeme promjenjivo, ali bilo je ok...sve u svemu, bilo je odlicno i cekamo prvu priliku za opet :) Evo i malo dozivljaja, nisam mogao sve u jednu pa sam u 5 slika stavio sazetak haha
1.jpg

5.jpg
3.jpg
2.jpg
 

Prilozi

  • 2.jpg
    2.jpg
    348 KB · Pregleda: 10

Afx

25.11.2014
23
14
3
Jedno pitanje za ekipu iz Hr. Jel tko bio do Amsterdama i donio si sta vutre nazad? Postoje li kakve kontrole kad se vracas u Hr.? Ide nas dosta, pa znam da ce ostati viška..pa da ne kurimo sve na silu, nego da uzmemo doma i lagano..
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Postoje, ja sam nedavno se autom vracao prema Aachenu ka njemackoj, i policija nas zaustavi i pretres, svako drugo auto zaustavljaju..
Tako da nemoj nositi, ne isplati se.. vise ces kazne dobit nego sto ces potrosit u amsterdamu.. pogotovo ako te u njemackoj uhapse..
p.s
Amsterdam je toliko neuredan grad, i meni licno smrdi.. bolje otici za Rotterdam..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

Afx

25.11.2014
23
14
3
Postoje, ja sam nedavno se autom vracao prema Aachenu ka njemackoj, i policija nas zaustavi i pretres, svako drugo auto zaustavljaju..
Tako da nemoj nositi, ne isplati se.. vise ces kazne dobit nego sto ces potrosit u amsterdamu.. pogotovo ako te u njemackoj uhapse..
p.s
Amsterdam je toliko neuredan grad, i meni licno smrdi.. bolje otici za Rotterdam..

Ići ću vjerovatno s busom, zaustavljaju li i buseve?
Ma u biti necu riskirat, fuck it..
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
@Afx od sativa probaj Bluebery Haze, Euforiju, Chocolope, Kali Mist, Green Crack i Sour Diesel...to su ono baš energetične vutrice koje većina coffee shopova u Amsterdamu ima na meniju. Od indičetina, uhhh to mi je poslastica... LA Cofindental, OG-18, Intensive Care, Pot of Gold, Hindu Kush i moj omiljeni Black Widow iz Katsu coffee shopa, samo oprez s tim stainom jer doslovno te od par serija zna paralizirati i preznojiti.
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Afx

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
Došli iz Amsterdama ja i cura nedavno, i to smo slučajno tamo završili par dana. Definitivno prenapuhano i puno klopki za naivne turiste! Po meni ima puno boljih europskih destinacija. I boljeg grassa sam pušio kod domacih growera. Ali standard životni, jeftine cijene u trgovinama (jeftinije nego u hrvatskoj) i opuštenost ljudi je nešto šta me oduševilo. I jezik, jezik je super! Nizozemski je puno ritmičniji od njemačkog. Trava u Amsterdamu mi je bila apsolutno sporedna stvar.