Put za Amsterdam

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Hahhah...organizacija 3p (trip) :D:D:D U amsterdamu ta organizacija će stvarno bit u tripu :DD

Nego, ja sam mislio na jednu drugu, gore piše ime, al očito da to sve istog tipa... Inače, ako je apsolventsko, jel mogu ić samo apsolveniti ili to ovisi o broju mjesta pa ako koje ostane, da se popuni? A i nisam apsolvent pa ni nemam blage dal bi i mogao s ovom ponudom? Ako krećete iz Os najvjerojatnije da će te u Zg odma pravo gore produžit jer je kraća i brža autocesta od tamo.. bilo bi ludo da se dolazi do Ri pa onda još 200tinjak km više + onih 200 do ri :p

A ta vaša ponuda, ćete bit dan u munchenu ili negdje, pa onda gore drito do amsta ili? Ovo šta ja pričam, btw, je za novu godinu 6 dana basom za otprilike 1150 kn ili 1290, ovisi koji hotel izabreš, jedan je 15km drugi skuplji 9 od grada, za šta te prektički boli kita, jer takoi onako 15-20min do tamo gradskim basom, pa kad dođeš u centar i okolicu, ostaneš tamo par sati i boli te. A onda se vratiš do sobe, pojedeš nešto, odmoriš, pa onda opet naveče do tamo i vraćaš se ujutro :)))

U j.ebote, sad za manje od 2 tj krećete :))) Prva liga
 
13.09.2005
39
2
0
40
Mogu ići brate svi koji to žele, ni ja nisam na tom faxu, čuo sam za ponudu, platio i sad čekam! Vjerojatno ta ista organizacija postoji i u Zg, tako da ide više busova! Što se tiče putovanja, prvu noć se spava u Minhenu- posjet Oktoberfestu, mada me to posebno i neveseli pogotovo što su cijene paprene (pivo oko 6-7 E!?!?!) te se drugi dan nastavlja i dolazi u Damm. Tamo smo 4 noćenja tj. 5dana, pri povratku se prolazi kroz zemlje beneluxa, staje se valjda u Belgiji i povratak kući! Sve u svemu bit će sexa, droge i možda rokenrola! ;))

Što se tiče smještaja van nekih aranžmana, mogu se naći super hosteli u centru za oko 15-tak eura, što je odlična cijena, ak nekog zanima mogu se raspitat kod ljudi koji su već tamo bili; a ako ništa drugo pogledajte na webu! pozz
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
doors_of_perception je napisao(la):
eeee, to to kokose brate...to su te studentske ponude, samo ima ih par verzija: maturalac, apsolventsko i nova godina... ponude se još nisu izradile..nemam blage kad će, al hoće.. cijena će bit oko 1300kn za 6 dana, oduzmeš 2 dana puta i ispadne 4 + hotel + hrana + nova godina...veoma dobro za brzu ruku:))

Ja ću još držat obavještene sve ovdje na forumu, pa bi se mogli i neki odavdje skupit pa da svi sprašimo gore na slavlje 2008:))

ja sam isto planirao za novu otici u dam, al moram viditi kako cu ,cime cu i gdje cu...
velis da je 1300 6 dana?!? to nije puno...
kak se ide preko organiziranog ili?
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Agencija se zove collegium, a sajt je www.collegium.eu

Još im kao nisu formirane ponude za ovu godinu, al valjda će uskoro bit... 1300kn nije puno kad uzmeš u obzir da imaš za jest i mjesto za spavat i istuširat se, što i jesu najbitnije stvari. Aj pa pogledaj malo pa vidi :)
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
doors hvala na linku...sad definitivno znam da idem.
nije skupo,i evo zainteresiralo dosta ekipe kojim sam rekao.

jurisssssss idemo svi za novu!
 
22.09.2007
26
0
0
34
ma najbolje ti je palac u zrak i cekas da neko stane...
kad se dovuces do tamo... (moguce da ti put bude zanimljiviji od samog amsterdama...)
nego kad se dovuces do tamo dalje je lako... :D
nadjes nekog... trebu... lika... ma nije bitno...
ja sam naso prenociste di god sam bio...
dodjem... upoznam se sa nekim... platim rudnu... i onda tuzno kazem "moram spavat u parku..." i svaki je put upalilo... :icon_lol:
dadnu mi sobu... kauc... fotelju.... (ovo govorim za osobe muskog roda kod kojih sam bio nakon par sati poznanstva... o onome sta je bilo kod zenskih necu pricat... al bilo mi je lijepse nego kod muskih...:sun2:)


edit: :(:(
sad sam tuzan sto se vec 2 god nisam makno iz grada...
:kmec:
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
nemoj se ljutit ,al ovo je fakat teže klošarenje.
onak čitam ,
kažeš stopaš i onda dodjes tamo
sam nadjes drustvo
i onda jos žicaš za smještaj i još te prime!?!?

mora da si ljudima simpatičan.

Onak ova metoda može odvesti u zanimljive smjerove...

Recimo može ti neki dragi vozač (kojeg si ustopirao) počupat bubrege ,ili recimo može te neko pokupit autocestom usput dok stopiraš al doslovce pokupit da s njim u kanalu završiš sa tragovima točkova preko glave...

Mislim iz tog može bit svašta...

:)
 

didjilidoo

Aktivan Član
09.05.2005
64
0
0
36
ah,moze ti neko bubrege iscupat bilo gdje,vjerovatnije u amsteru neg na putu, valja tak putovat,mnogo zabavnije neg "sluzbeno",ima problema,al ima i zabave u rjesavanju istih!

nego da obnovimo mal temu: ko ide za novu? :)
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Ola ljudi, evo ja kupio kartu iz Rijeke za Koeln za 25€ (sa svim taksama).
Iz Koelna ima vlak za Amsterdam, cijena karte za vlak u jednom smijeru je od 38€ (IC) i 52€ (ICE) i u 'Damu je za 4 odn. 3 sata.
Iz Zagreba do Rijeke cijena karte je oko 150 kn za bus + 40kn do aerodroma na Krku.
Stoga, cijena puta iz Zagreba do Amsterdama i natrag me ispala od 1000 - 1100 kn tj . 150€. Još tamo potrošim toliko u 3 dana koliko i ostajem i milina :sun2:
Idem vrlo uskoro =)
Ako je netko zainteresiran također, neka se javi.
I can hardly wait.... :icon_arrow:
Boz
 
02.11.2007
31
3
8
37
A voleo bih posetiti taj Amstardam,jebeno bih voleo! Nema se para! A nacuo sam da se odrzavaju novogodisnje ture za Amsterdam 2-3 dana,tako nesto! 250 eura plus tvoj dzeparac! Pimamljivo zvuci ali gde naci te pare! Barem ih ja nemam!
 

marijuana lover

Aktivan Član
06.10.2006
135
1
0
34
evo da se i ja pohvalim da sam bio u amsterdamu ,ali mi smo isli na maturalac i to rutom osijek-munchen-amsterdam-zemlje beneluxa-salzburg sve zajedno 10 dana krenuli 31.8.2007. ali mi smo svoj put platili 3500 kn al dobro spavali smo u munchenu jednu vecer i nekoliko u amsterdamu ne sjecam se koliko to vam ne bi mogao nabrojati bio sam pod raznoraznim utjecajima opojnih sredstava i na povratku smo prosli kroz zemlje beneluxa, bili u bruxelu i luxemburgu i spavali u salzburgu,vratili se u osijek 1.9.uglavnom dok smo bili u amsterdamu isli smo malo i u obilazak nizozemske,pravi raj je zemlja,trava-ne vutra nego prava trava,okolis,vjetrenjace,to se mora vidjeti,ne mozes to opisati,bili smo u roterdamu al samo na kratko i tako.a sto se tice amsterdama grad je prelud,u svako doba dana osim ujutro od 5 do 10 nema nikoga na ulicama osim turista naravno,a coffe shopovi,moras imati 18 da bi usao tj da bi kupio travu,htjeli smo uci u buldog na leidsplaineu ali nismo mogli tj ja nisam mogao jer nisam imao 18,al snasli smo se, osli u red light, usli u neki zabaceni coffe shop,neki rastaman iza pulta reko 2 g silver hazea i nas trojica popusili to i krenuli natrag do hostela,to je bila avantura,izgubili se putem,umrli od smijeha ali i od straha i tak, i da ,procito sam da je neko upozorio na ulicne dilere,nemojte kupovati od njih,mi smo popusili smotanu maramicu za 20 eura jb,bolje otic u coffe shop,tamo je to legalno:),gljive su jos bile dozvoljene i to sam probao,ludnica naravno,bili smo u hostelu pokraj vondelparka,prakticki u vondelparku,zove se stayokay uglavnom hostel je super,al se ne smije pusiti unutra, imaju detektore dima i slicne aparete,u hostelu smo imali osiguranu veceru i dorucak,a preko dana burger king i slicno,i da,cjeli grad pakticki mirisi po travi :) ludnica,jedva cekam da ponovo idem a nadam se da ce to biti sto prije,i da jos sam se sjetio da je netko bio spomenuo kurve,kurvi imas od baba starih kojima sise vise do onih izmisljenih,cjena im se krece 50 eura 10 min al stvarno ima predobrih,zacudno nitko od cjele ekskurzije nije isao na kurve a bilo nas je 60 bar 40 muskih.i eto ako koga sta jos zanima neka pita,snalazenje po gradu nam je islo jer smo dobili kartu u hostelu pa smo sve po karti isli al jednostavan je dosta grad sto se tice ulica i toga,samo glavne slijedit i to je to,eto pa ako vas zanima pitajte

evo i koja slikica
menu u burger kingu,tamo smo uglavnom jeli


slika govori sve,nema se sto dodati :)


znak ispred hostela hehe bas smo se dobro nasmijali kada smo to vidjeli


a ovo nam je bio stol u hostelu,na njemu je bilo svega i svacega
 
05.11.2007
7
0
0
36
Kakve to krumpire rolate :) ...

Meni je prijatelj bija u Amsterdamu i prica mi je da tamo sidneš u kafić i imaš cjenik sa pićima naravno ali i sa travma...
I ono, jebena atmosfera, prigusena svjetla, tihi, ugodni razgovor i joint gdje se god okreneš :)
 

marijuana lover

Aktivan Član
06.10.2006
135
1
0
34
ma bili oni krumpiri ili ne bitno je da rokaju i to dobro,da si vidio samo di smo ih pusili,sjeli na po livade u vondel parku i lijepo zapalili u miru,ljudi prolaze nitko nista,ono nezamislivo nama ovdje,ovi su vidjeli napusene murjake i tak,neki su bili pusili ispred murjaka i nista,he,ma ludnica,a imas svakakvih coffe shopova,ma super je:)