Put za Amsterdam

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Kontam si da će nam se jednom naša djeca smijati kad mi budemo iz navike skrivali dim i pakete trave a ono legalno
Ostat će navike stare da se oprezan bude
 
17.11.2007
11
0
0
34
Zna netko gdje se u Amsterdamu mogu nabaviti gljive, kaktusi i takve stvari :D. I je li to ilegalno izvoziti preko granice :p.

Prijatelji mi putuju ove zime, pa da znam složiti narudžbu :baby:

(Oni idu busom, dosta jeftini aranžman preko neke agencije, samo što nije samo Amsterdam nego i razgled ostatka Nizozemske + stajanje usput u nekim gradovima tijekom puta).
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Gljive zabranjene od nedavno u Nizozemskoj tak da
A i naravno da nije legalno preko granice nositi mislim kak bi bilo legalno preko granice nositi tvar ili biljku koja je zabranjena u državi
 

Deleeshz

Aktivan Član
22.11.2007
68
0
6
35
da,da nazalost vise nema gljiva, makar se mogu nac suhe gljive na cesti. heh. ja sam bio u damu negdje tjedan-dva prije te promjene....
hawaiian mushroms---uuu...very nice
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Ma to su sve gluposti!
Bio sam u Amsterdamu prošli tjedan i frendica koja mi je tamo ne zna o takvim zakonima... Navodno jedino što stoji je zakon o zabrani pušenja koji stupa na snagu 1.7. 2008. i da ne znaju što će se dogoditi s coffeshopovima...
Boz :spliff:

EDIT:
P.S. Gljive uopće nisu ilegalne nego ih se normalno može kupiti u smart shopovima.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Pa ne znam bio je i onaj prosvjed zbog zabrane gljiva a to što se tiče zabrane pušena jer nije to ono samo da u coffe shopovima imaš posebne odjeljke za pušenje i da te tamo ne služi konobar
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Da znam da je bio taj prosvjed protiv zabrane gljiva. Na tom prosjedu je bio tip kojeg sam upoznao kad sam bio gore. Lik se zove Soma www.somaseeds.nl i isfuro mi je najbolesniju vuvu do sad. Kaže kako postaje zajebano, ali da se ništa značajnije ne mijenja... Navodno. Jer njihova politika nije kao naša da jedni vuku totalno na jednu, a ovi totalno na drugu. Koliko sam skužio, svejedno im je tko dođe na vlast... :/
Boz :sun2:
 

Deleeshz

Aktivan Član
22.11.2007
68
0
6
35
LSD is not the only drug set to benefit from a paddo ban. Some experts predict that San Pedro, a cactus of the Andes, could fill some of the hallucinogenic void in the wake of the mushroom ban. And a range of other flora remains off the radar, and thus not prohibited, according to Bos.


bar nesto...al uvijek su crnci na cesti...
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
bozga je napisao(la):
Da znam da je bio taj prosvjed protiv zabrane gljiva. Na tom prosjedu je bio tip kojeg sam upoznao kad sam bio gore. Lik se zove Soma www.somaseeds.nl i isfuro mi je najbolesniju vuvu do sad. Kaže kako postaje zajebano, ali da se ništa značajnije ne mijenja... Navodno. Jer njihova politika nije kao naša da jedni vuku totalno na jednu, a ovi totalno na drugu. Koliko sam skužio, svejedno im je tko dođe na vlast... :/
Boz :sun2:

kak si dosho u kontakt sa somom...
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Soma je legenda. Od same pojave do načina na koji živi i stvari kojima se bavi.
Kontaktirao sam ga preko jednog foruma i objasnio mu tko sam što sam...Bla bla.
Razmijenili kontakt i javio sam mu se kad sam došao u Adam.
Svratio sam do njega doma da se upoznamo i da uzmem nešto vuve. Imao je zanimljivo društvo tamo, čak je nazvao nekog Hrvata koji živi u ADamu na mob pa smo nešto i pričali preko telefona...
Jedan njegov vrhić NYCD-a zasmrdi cijeli blok zgrade vjerovali ili ne... To što sam vidio kod njega je pre pre zakon. Pripreme za Cannabis cup i sve što ide uz to, jedan phattie NYCD-a i halucinirao sam cijelo popodne. Prezakon. :icon_arrow:
Na kraju mi je isfuro 1g NYCD-a i 1g Cheesa za 15€... Još uvijek mi to traje koliko je brutalno.
Mislim da opet idem na proljeće... Dobijem i popust na sjeme, pa ako netko želi ovaj božanski NYCD po manjoj cijeni nek se predbilježi!
Two! Boz :sun2:
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
da ja želim NYCD, predivno miriši!

donio sam doma nekih 2g koje sam kupio kod Dampkringa... odlačna stvar!

Jedini je bed kaj cvate 13 tjedana... već sam gledao po netu kako bi ga naručio, ali ne znam da li stvarno želim imati biljke tako dugo na cvjetanju... ko će to dočekat!?
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Pre tri dana ortak mi se vratio iz Amsterdama, naravno nije se setio da ponese nekog semena. :(
Rekao mi je da je bio kod lika u stanu, od namestaja jedino sto ima je jedan krevet i radio koji non-stop svira...
Nema namestaja ali zato ima 230 biljaka....mmmmm... lik je od stana napravio staklenik, tu ne zivi sluzi mu gajba samo za uzgoj.
Mogu zamisliti kako se osecas posle pola sata u sobi gde cveta 50 biljcica!!!!!!!!!!
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
Rade je napisao(la):
Pre tri dana ortak mi se vratio iz Amsterdama, naravno nije se setio da ponese nekog semena. :(
Rekao mi je da je bio kod lika u stanu, od namestaja jedino sto ima je jedan krevet i radio koji non-stop svira...
Nema namestaja ali zato ima 230 biljaka....mmmmm... lik je od stana napravio staklenik, tu ne zivi sluzi mu gajba samo za uzgoj.
Mogu zamisliti kako se osecas posle pola sata u sobi gde cveta 50 biljcica!!!!!!!!!!

definitivno ne kao sto bi se osjeco nakon pol sata u sobi di si spalio 50 biljcica xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 

marijuana lover

Aktivan Član
06.10.2006
135
1
0
34
definitivno ne:) meni je takodjer prijateljica iz amsterdama rekla kako tamo svatko smije uzgajati marihuanu ali za osobne upotrebe smijes imati najvise 7 biljaka a za sve vise od 7 da ti treba posebna dozvola drzave, uglavnom ma i tih 7 biljaka koje bi imao tamo bile bi mi dosta!
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Bozga, ljudi, nemojte se igrati molim vas!

Netko ovo napisano neće pročitati kao dobru namjeru! ... opet se igram jebenog pandura na sajtu, ali vidite i sami?!

:maryjane:
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
gloSS_ZelenKy je napisao(la):
Bozga, ljudi, nemojte se igrati molim vas!

Netko ovo napisano neće pročitati kao dobru namjeru! ... opet se igram jebenog pandura na sajtu, ali vidite i sami?!

:maryjane:

Kužim gloSS, ali kakav je onda to forum gdje ne možemo komunicirati na normalnoj razini čovjek-čovjek i podijeliti dojmove/mišljenja/znanje itd. slobodno? Pa zar nije forum napravljen da bi se o dotičnoj temi olakšano raspravljalo?
Uostalom, što mi može pandur; niti prodajem niti potražujem. :nana:
Ovo je forum; valjda ovdje mogu napisati svoje mišljenje/doživljaje iz druge države gdje je to sasvim legalna stvar. I to iz privatnosti svoje kuće, skroz anonimno...Makar smiješno zvuči ali to je to.
Ali ono, tema je Amsterdam i samo sam napisao što sam tamo doživio. Ako je to problem iznijeti na ovom forumu onda je upitno zašto uopće forum postoji?!
Hjoj, idem ubit jedan NYCD džoks... :p
Boz :sun2:

P.S. Ne znam koja je to cijena, samo znam da bih mogao dobiti popust u pola cijene... :vb_kez:
Ali o tome ne na forumu... :drink: