Put za Amsterdam

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Froggy

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.07.2009
412
1.001
93
35
www.mrs.com
Vidim da ovdje pričate o ovom zakonu u Amsterdamu da ne prodaju strancima. Prijatelj mi je bio pred tjedan dana tamo i govori da to nikako ne važi tamo, normalno je sve kupovao kao da je i domači stanovnik. Neznam od kuda je ta priča počela ali čini se da je patka :bananica
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.238
10.096
358
Jos se moze slobodno ulaziti i kupovati samo u Amsterdamu i to do pocetka 2013. U svim ostalim gradovima je potrebna registracija, sve se preselilo, naravno, na ulicu i poskupjelo. Za desetak dana su izbori, pa ako desnicari ne pobijede, sto se i predvidja, sve se vraca na staro, bar tako kaze suprotna stranka.
 

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
ekipa ko ima u planu pičit za amsterdam ? iša bi ja sam stopom,al udvoje bi se dalo brže to preć,a i vrime bi se kvalitetnije potrošilo.smještaj bi proba besplatno riješit,a i put praktički besplatan,ruksak na leđa s par komada odjeće i udri,sve šta imaš troši na pivo,vuvu,suvenire,šta već :D
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
...i izbjegavajte taksije tamo (15 km taksi 85 eura), čak i kočije možete naći jeftinije a u kočiji možete i zavariti nekaj. Unajmiš bic za siću, frulu za uho i u uobilazak. Moja preporuka je muzej vutre i tvornicu piva Heineken :icon_lol:
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.565
188
ok...vutra..relativno slobodno pushenje i konzumacija....sve je to divno i krasno...
ali...Amsterdam ima toliko vishe za ponuditi turistima..moja preporuka bila bi : obavezno posjetiti shto vishe muzeja i galerija..posjet nekom strava odlichnom muzeju ...a pod laganim utjecajem pljugice-neprocjenjivo..a izbor..o tome nechu ni pochinjat..sigurno je da che svatko nachi neshto po svom gushtu.

+ ako idete-pokushajte si nashtimati termin na sredinu 11.mj.
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
baš pred tjedan dana gledo flajer za taj cannabis cup i jungle tribe..izgleda poprilično kul, bolje od collegiuma u svakom slučaju, 8 dana (oduzmite put) sa smještajem 1500na (200eu)....finjak!

iako, ne bih baš preporučivo za novu ić gore jer ima toliko brdo ljudi da se izgubi draž grada (navale turista)..čisti haos baby! :p
 
28.10.2012
17
2
0
49
Ne radi ti ovaj link...
Kako ovo samo djeluje primamljivo, bila bi to prava ekskurzija. Isao bih definitivno, cim se malo organizujem, s nekim ili sam svejedno mada je uvijek bolje u drustvu. Kad se ne moze kod kuce, moze gdje moze, ima zemalja ...
 

banovan240

Banned
Banovan
20.03.2012
869
2.266
163
Srbija
zdravo drugari,

nisam hteo da remetim ostale sekcije foruma,nadam se da sam pitanje postavio na pravo mesto

16 oktobra putujem za amsterdam na amsterdam dance event.

izmedju ostalog,bilo bi lepo kad biste mi preporucili par dobrih coffee sopova po vasem misljenju i neke od sorti koje bi valjalo probati :p

sto se tice toga sta sam probao-domacica,nekolicina stvarno dobrih hibrida i skank..tako da sam otvoren za sve sugestije :)

vise volim da budem high nego stoned,ali s obzirom da cu biti sam tamo 4 dana,izdvojicu vreme i za neku travku koja bas ima stoned efekat.
 

Data

Aktivan Član
13.05.2010
226
265
43
44
Bio je Barneys farm coffeshop pa ako još uvijek postoji blago tebi jer tamo štagod da probaš nećeš pogriješiti...drugi po redu mi je bio Green House a treći možeš posjetit (ako preživiš ova prva dva) po svom izboru :smoke18:
samo kažeš osoblju svoje želje što se tiče djelovanja i poslušaš njihove preporuke.
sretan put :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar and mario339

Domar

Aktivan Član
13.02.2013
186
174
43
31
Beyond the smoke screen...
Najbolje ti je pitat za šankom jer većina su full susretljivi i znat će ti preporučit, ako tražiš high moja preporuka ti je Silver Haze, stvarno ga gore znaju slozit, samo brate stavi pola nego šta stavljaš tu jer njihove biljke i ovo naše granje šta nalaziš na ulici su nebo zemlja, sretan put ;)