Put za Amsterdam

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
ma bolje avijon wizz air
meni povratna karta bila 350kna iz budimpešte...
sa slavonije do budimpešte bila djukela
nazad ništa.
ak pomogne pomogne ak ne jbg.
pozz
 

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
Ljudi da vas pitam, da li prelasku granice vlakom ili autobusom dobijete pecat u pasos, kao kada putujete avionom ?
 
21.02.2009
11
1
1
37
za nekih mjesec dana idem u amsterdam(ovim putem se ispričavam ministru bajsu zbog nepodržavanja hrvatskog turizma) pa imam par pitanja.

zanima me taj njihov zakon o zabrani pušenja

jel moguće pušiti u coffee shopu ako smješam duhan i ganđu?

jel se može legalno pušiti ganđa(pomješana sa duhanom) na javnim površinama(parkovi, mostovi sa ljepim pogledom na kanale, uz pivu ispred dućana..)?

jel imaju tamo lizalice od ganđe ili su me lagali?

zahvaljujem na odgovorima :sun2:
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
kaže mi frend koji sad bio pred 2tj gore, da su se oni "skrivali" dok su stavljali duvan u pljugu :D zvučalo je presmiješno, pogotovo za amst zakone :D al ako je zakon da zabranjuje duhan u pljugi, onda čisto nemoj pred pandurima rolat, ostale čisto sumnjam da će bit briga :))

inače pušit možeš bilo gdje i ljudi to i rade...na ulici nitko od tisuća ljudi ne puši cigare, samo hodaju i ganđaju a cijeli grad i ulice samo smrde šugavo po travi :) jedino nemoj pušit tipa na željezničkom kolodvoru, tamo mi je drotkinja došla i rekla da se ovdje ne smije, ja samo otkinuo čik i pospremio pljugu u džep i no frx :)

što se tiče lizalica, ima ih, i bombona, čokoladi, keksi (i od šita), bla bla bla...to je industrija...al osim možda tih spejs kukija, ne bih ništa drugo probo...pogotovo ne te lizalice i bombone i žvakaće kao od vu jer to sigurno ni ne može lupat :)
 

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
yap nesmije se u coffe shopu mmješat sa duvanom...
recimo u dampkingu smo se morali skrivat dok smo stavljali duvan unutra (al i dost lokalne ekipe od tamo je to radilo) ak te i uvate sam te opomenu kao nesmije se to..
dok nam je u popaju frajer dao neko bilje što umjesto duvana ide... (iako se nije obaziro ni kad smo s duvanom rolali-bili jedini u birtiji :D)

vanka se navodno nesmije pušit al naravno pušili smo ko i svi normalni ljudi ak se ponašaš ok i nepušiš topa od 20 cm nitko ti inšta neče reč (mene3 istotak gica opomenula da se nesmije natero me da ugasim i stavim u đep i da idem piušit di me on nevidi :) kraljevi

u parkovima i šetnjom gradom je i najljepše zapalit :) ak imaš sreče pa ti vrijeme bude ljepo..
lizalo probo... odvratnog okusa bilo a niš me nije lupilo... bar kolko sam skonto... :)
zabavi se4 tamooooo! nesumnjam da neces
 
04.02.2009
21
0
0
36
sto se tice te lijepe zemlje nizozemske tamo sam svak e godine minimalno 2 puta a nekad i 4-5 zbog rodbine u rotterdamu po ulici se moze pusit i svugdje i na ulic bez problema stavljas duhan ja sam prico s policajkom i pušio joint 100 outa za pitanje o ulicama tak da nema problema gore samo cill i uzivanje i prije vecernjeg izlaska u disko klubove neprporucujemi zavrijeme izlaska duvanje zbog paranoji iz iskustava govorim
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Ma to te pitam!!! Plako sam od sreće kad je Dinamo ostao zadnji u onom tanjuriču i dospio u skupinu s Ajaksom. Idem s boysima... prošli put su bile neke obaveze , sad sam freeeeeeeee!!!1!!!
 
31.08.2009
19
0
0
34
nisam bila ali planiram ove godine u 12-tom mjesecu... put bi bio avionom jer je najbrže, smještaj imam tako da u tome problem nije, jedino će mi trebat lova za coffe shop :D jedva čekam da dođem.. sjednem.. i zapalim... među ljudima.. savršeno nešto....

na ljeto pak idem gore s motorom... put će trajati odavde do gore jedno 10 dana... idem samo na sensation black ili thunderdome, nije bitno....
 

extranoize

Aktivan Član
04.01.2008
255
22
0
35
Tarki je napisao(la):
21. - 24. 10.

Amsterdam dance event
40 klubova, 700 DJeva, 100,000+ ljudi

http://www.amsterdam-dance-event.nl/
ovo je strašno kakvi partiji!
npr.isti dan je ovo sve:
Dave Clarke (GB), Laurent Garnier (FR), The Hacker (FR), Joris Voorn live (NL), Estroe (NL), Bas Mooy (NL) Paul Ritch live (FR), The Advent live (PT), Funk d’Void live (GB), Heiko Laux (DE), Joel Mull (SE), Slam (GB), Silicone Soul (GB), Steve Rachmad (NL), Shinedoe (NL), Richie Hawtin (CA), Paul van Dyk (DE)

ne znam jel bi se vratio živ :icon_mrgreen:
 
31.08.2009
19
0
0
34
extranoize je napisao(la):
ovo je strašno kakvi partiji!
npr.isti dan je ovo sve:
Dave Clarke (GB), Laurent Garnier (FR), The Hacker (FR), Joris Voorn live (NL), Estroe (NL), Bas Mooy (NL) Paul Ritch live (FR), The Advent live (PT), Funk d’Void live (GB), Heiko Laux (DE), Joel Mull (SE), Slam (GB), Silicone Soul (GB), Steve Rachmad (NL), Shinedoe (NL), Richie Hawtin (CA), Paul van Dyk (DE)

ne znam jel bi se vratio živ :icon_mrgreen:

ja se nebi ni željela vratit :D