Put za Sarajevo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Bok svim dobrim ljudima iz Sarajeva! :icon_exclaim: :wave: Dolazim krajem mjeseca za vikend pa me zanima ima li tko tamo za neku cugu/pljugu?! Ajd' javite se... Lijepi pozdrav! Bož :spliff:
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Ej Low, ostajem tri dana za vikend pa sam mislio negdje vanka i upoznati nekog s foruma... No u međuvremenu sam shvatio da bi bilo bolje da nisam ni pokrenuo ovaj topic jer su me neki s foruma popljuvali radi ovoga. Točnije, velika negostoljubivost, paranoja i vrijeđanje. Zato kaj sam pozvao na cugu/pljugu. A cijeli forum je tu radi pljuge... Uglavnom, izgubio sam volju da bilo koga upoznam in vivo... Peace.
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
al smo osjetljivi , pa ti izgleda ne kuzis bit vutra foruma
zajebancija i samo zajebancija
opusti se malo covjece:icon_smile::icon_smile::icon_smile:
nisam te ja mislio diskreditirati
nego mi je tvoj post zvucao smijesno
jel ima tko za pljugu/cugu?
pa sam se samo htio nasaliti
na racun toga:cool44::icon_smile:
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Ma kužim ja bit foruma i opušten sam, ali znam razliku između zaebancije i sprdnje.
No evo, ja tak nekaj ne bih napisao nekome tko dolazi u ZG... Kad netko stiže ovdje, dobrodošel je bez ikakvih kompliciranja ili paranoje. No nije bitno. Imam ja u Sarajevu dobrih prijatelja, ali evo sad dodatno i znam da Vutra i nije toliko "user friendly"... Peace. :spliff:
 

3kokosa2

Aktivan Član
02.06.2007
69
4
8
38
bozga je napisao(la):
Ma kužim ja bit foruma i opušten sam, ali znam razliku između zaebancije i sprdnje.
No evo, ja tak nekaj ne bih napisao nekome tko dolazi u ZG... Kad netko stiže ovdje, dobrodošel je bez ikakvih kompliciranja ili paranoje. No nije bitno. Imam ja u Sarajevu dobrih prijatelja, ali evo sad dodatno i znam da Vutra i nije toliko "user friendly"... Peace. :spliff:


šmrcika... nemoj samo reć da si se uvrijedio :costumed-smiley-027 :icon_lol:

jebote, ljudi de se malo opustite :banana_rasta:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
De dobro je sam je bezveze čovjek napiso ko da su te željni to nije bilo s nikakvom namjerom šta sad toliko s tim
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
ma uopće se ne radi o mr. skunku... ni bitno. nek netko zatvori topic... => graveyard
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.