Putovanje Motorom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.03.2016
3
5
3
More
Pozdrav svim forumašima, pratim već godinama forum, zadnju godinu jako intenzivno i bas gledam da i ja nešto uplodam na forum, dnevnik ili nešto tako. I malo kopam po forumu i skuzim pa ima tu svasta :) vozim motore od malih nogu, cak prije nego sam propušio hahah. Evo bas prije 2 mjeseca si nabio novo prijevozno sredstvo, dvoumio se puno sta mi treba sta ne, između yamahe xt i sličnoga ali odluka je pala doslovno preko noći na maxi scooter Nexusa 300ie. Uživam u svakom danu, cak i svakodnevnim relacijama kuća-poso :)
Pa eto moja prva objava neka bude na temu motori.
GOPR3237_1496086939442_high-01.jpeg
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Hemplover guba ti je motor. Seminar iz vožnje? Honda je cini mi se imala tako nešto na Grobniku, dal auto ili motor ne sjecam se ali izvrsna stvar ta skola brze vožnje.
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.659
13.851
358
@1310 imas jos uvjek na grobniku te skole brze voznje i osnove voznje,,a cini mi se da i na micevcu sada ima nesto slicno ali nisam bio. I sam slabo vozim ove godine sto zbog obveza sto zbog vremnenskih prilika, treba dogovoriti neko druzenje forumasa pa sa motorima zapaliti nekam:D:rasta:.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: T-rex and 1310

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Hehe, baotian, kupio sam jednog kad su počeli dolaziti u HR. Nabavna cijena im je 100 dolara kad dođu u kontejneru.
Ili rade, ili ne rade. Zaribala mi je mašina na 500km. Stavili drugu.
Nakon 2-3 godine krenio u "tuning".
Prepravio nosaće motora, zavario nosaće od baotiana 125ccm, onog extra ružnog. A za mjesec dana sam stavio i cilindar i klip od Gelly-a 150ccm, jer paše na mašinu od 125ccm. Driftao je kao lud:D
I s vremenom dopizdi nadolijevanje ulja jer troši pod okretajima točnije leta na imberlauf. U nedostatku ulja oštete se i uljni prstenovi. Uzeo maxi skuter, a baotian je ležao neko vrijeme. Kad mi ga se više nije dalo gledati, dao sam ga za 5 grama dima.
I tako se riješim kineza. A za po kruh i nazad, nema premca:)
 
Poslednja izmena:

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Pogledajte prilog 153309
Evo moja pila za do dućana i po kvartu, necu ga slikat, sramota me kako izgleda:fuck:
Njih je najbolje na paziti, poznati su po šutanju, najbitnije da rade, ma ni nogar im ne treba. Ja sliku nebi stavio iz privatnosti a ne radi izgleda. Moj je bio uglavnom razvaljen cijelo vrijeme. Jbga materijali totalno loši.
@T-rex
Naravno da sluzi. Ali mene ponovo ocekuje 5 godina otplacivanja kredita ali boze moj jedan je zivot
Samo trebamo paziti da ga ne izgubimo na motoru.
Ja teško da ču se preračunati napraviti neko sranje, mislim da se držim na oko 70% limita koliko se može. I ne može potegnuti koliko bi htio, šta je dobro za sada ali več vuče jače.
Največi problem su zapravo drugi vozaći i treba cijelo vrijeme paziti na njih. Neču nikad proči na zeleno svijetlo a da nisam pogledao lijevo desno hoče li neki luđak proletiti.
Jebi ti to jedan je život. A 1000ccm mislim da bi mi bilo dosta:D
 
Poslednja izmena:

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.659
13.851
358
1000 ccm je taman nekak , zlatna sredina, makar godinama planiram preci na 1000 ili malo u + uvjek ostanem na 600 em je prakticnije em za duge ture po zavojima me puno manje umori:thumb:.