Putovanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

McGreggor

Aktivan Član
20.01.2008
87
6
0
35
Putovanje koje je trajalo više od tri sata, putovanje na valovima misli, putovanje nadahnuto inspiracijom......jos sam pod utjecajem al barem mogu par smislenih napisat....

Stalno me inspiracija nosi......nešto još nedoživljeno.....psihodelija.....nedoživljena....još.....

Tek sam sad uspio se izvadit iz transa koji me nosio.....nevjerojatno....valjda cu sutra se smijat ovim bljezgarijama jer negdje u podsvjesti znam da pišem pizdarije....

Sve u svemu.....uzrok je

2pu0fwi.jpg


mali vrh, no premastan i preljepljiv, bili su dovoljni za tri sata inspiracije....

posljedice....

30jppxf.jpg


2v1u55d.jpg


291j8ck.jpg


167lfsi.jpg


24323j4.jpg


2hg9tdu.jpg


e8lweg.jpg


2cxc7dk.jpg


23ijz3o.jpg


2j63ip1.jpg


oqly09.jpg


254zf9z.jpg
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
wow!! strasno dobro!
I'll have some of what u re smoking!!

Inace meni se desilo nekidan da sam pomjesao 5 outdoor strainova u malo vecoj kolicini.. otiso sam u wc, pogledo se u ogledalo u oci i osto tako mozda minutu a mozda 10.. kad sam pokusao otici osjetio sam kako se PREPOLAVLJAM.. dio mene je ostao u ogledalu!!!!!! Doslovno..

Zatim se fino vratim, sjednem u stolicu i skuzim da imam 360 stupnjeva vidno polje.. stavim si saku iza glave i vidim ju.. ovo me prestrasilo malo, al onda sam se sjetio kako shaolin monkovi kultiviraju chi i sjeku povrce sa povezom na ocima na glavama drugih monkova.. pa sam skuzio da je sve "normalno" :))
 

McGreggor

Aktivan Član
20.01.2008
87
6
0
35
gimp 2.0.....nis komplicirano, osnovni kist, boje i deri....dok crtam previse sam izgubljen da bi bilo kaj kompliciranije koristio :b_bow::b_bow::b_bow:

u biti princip isti ko paint, samo s glađim kistovima
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
ako ti je potrebno jos materijala za inspiriranje slobodno zovi :)))

xDDDDDD

brutalni radovi...jos buljim u par prvih i pokusavam dokucit "wtf was in this guys head" xD
 

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
kompa, radit ces mi kaver za album, ja ti kazem, al prethodno moramo izbrijat skupa trip... trip u smislu putovanje ne u smislu hofman hoki na bicikli