Putujem pa treba pomoc

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.08.2011
0
0
0
28
Idem sad u Grcku ..pa planiram da ponesem nesto trave,da li pretresaju kola na granici il sta vec i gde je najbolje zastekati? Hvala Unapred
 

crookrutni

Aktivan Član
15.05.2011
102
12
18
67
Po meni najbolje je ne nosit ništa , šansa da te ulove je 50/50 . Čemu riskirat , pa ljetovanje pretvorit u nočnu moru .
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
ako imaju dojavu o tebi (sto je tesko moguce pretpostavljam jer nisi neki veliki diler sigurno) ce te pretrazit, a s druge strane mogu nasumice tebe zaustavit i pretrazit... ja bi reko slobodno da uzmes, samo trpaj u gace i sve ce proc, mozda malo trema drzi onako kad si na granici, ali ne razmisljaj o tome, ponasaj se lezerno i prolazis bez beda ;)
 

Kreso1988

Aktivan Član
04.07.2009
143
23
0
33
ja nikada nenosim nist nigdje osim kad se vracam onda mogu riskirati, al da si s***** godisnji odmor zbog par mgra nema sanse, bolje se probaj tamo snaci
 

hazeboy

Aktivan Član
05.07.2011
100
16
18
37
Ja na tvom mjestu nebi riskirao.nije ti to ko da te u kvartu ulove s pljugom.to je granica ipak.kad smo frend i ja sa zenama isli u sloveniju nosili smo nazad dva komada i to su njih dvije spremile tam dolje.i opet nas je bilo strah.to je ipak granica i sverc droge preko granice pa makar imao za pljugu je opasno.vidi na internetu jer ima tamo kakvih mjesta di bi mozda mogao nac nekaj.al ja na tvom mjestu nebi riskirao sa nosenjem.
 

crookrutni

Aktivan Član
15.05.2011
102
12
18
67
smoke je napisao(la):
nije problem preneti, samo ako znas gde da je turis ;)
Bravo smoke , bitno je turit još ako znaš gdje treba turit :)))))) . Turio ti ili ne tamo gdje znaš , ako carinik ne popije svoju kavu na miru ili je ljut na ženu . Pa si mu još i sumnjiv na graničnom prelazu , dovuće pasa , pretrese tebe , auto , ženu , djecu i prtljagu nađe ti gram ili smotuljak s maricom . Procedura ti je isto kao da te ulovio sa 20 kg . Samo što možda nećeš bit medijska ličnost , po TV-u i novinama .

Poznam ekipu koja je putovala u Španjolsku i Grčku , bez problema su sređivali sebi vutru i to bi im recepcionar od hotela dao adresu . Ili se malo promuvaš bilo kojim gradom na svijetu , nađeš rokerski kafić i sa dvije ture pića sve saznaš .
 

crookrutni

Aktivan Član
15.05.2011
102
12
18
67
Ja sam makar tako prije nalazio smještaj kad bi išao na ljetovanje , upadnem u rock-caffe i nađem apartman za povoljnu cijenu a usput upoznam domaću ekipu .
 
22.09.2009
6
1
0
35
*bump

turistički busevi? koliko često njih tresu? zapravo nije problem spremit na nemoguce mjesto, nego me zanima dali koriste pse? i dali su ti psi stvarno "svemogući"
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Uzmeš ducktape, uđeš u bus malo brže neg ostali, zaljepiš vutru sa ducktapeom 5 metara od sebe gore di se stavlja prtljaga, sjedneš dalje od toga i boli te tuki ako nađu, uz tebe i još 30 ljudi u busu nemogu nikako dokazat čije je, a SVI će reć da nije njihovo uključujuči i tebe... (samo ideja)


Mada nevjerujem da će pse slat u turističke buseve ili da će uopće pregledavat buseve... :)
 

dite_splita

Aktivan Član
04.05.2011
228
261
63
somewhere in space
odes u grcku i prvom liku na kojen se vidi da duva (a nije nas tesko bas toliko promasit - gledajuci iz ociju vutrasa) upadnes i kazes da oces. ja priko grane nebi nosija bas ako ides sa autom ili kombijen
 

ZelenaBanana

Aktivan Član
02.03.2010
51
8
0
33
iso u madarsku ove godine na granici nisu nist sumnjivog radili mogo sam 10kg vutre sam tak prebacit xD
a frend iso u gardaland, italy 1g su prevezli tak da...
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Ma nije frka prenest pogotovo ako busom ideš, nisu oni tolko ludi da gledaju cijeli bus i svakog putnika...

Ni tamo ni nazad... Znam ja kad smo na maturalac isli, samo smo svi izasli iz busa na granici sa slovenijom, dali putovnice, čekali 15 minuta da sve putovnice pregleda i piči nije nitko ni ulazio u bus.

Nazad smo isli avionom.... rendgen kofera naravno, ali da sam imao što u džepu prošo bi bez frke