Pvi terasa grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.06.2014
16
54
13
Pozdrav ljudi, iskreno nisam imao na umu uzgajati ali jučer sam dobio u ruke ovu jadnu biljčicu koja je isčupana iz pitara, kad sam ju dobio bila je 2 dana izvan zemlje ali je unutar stalbjike još bila vlažna te dolaskom doma je hitno stavljena u vodu. Preko noći je malo živnula(kad sam ju dobio je bila potpuno smežurana) pa mi se čini da joj još ima spasa. Evo 2 slike u kakvom je trenutnom stanju pa me savjetujte dal se može spasiti i hoće li na ovaj način pustit korijenje jer sam dosta puta vidio staru kako na ovaj način stavlja stabljike da pustu korijen.
rh6h.jpg
pphn8.jpg
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
nisam stigao da vidim fotke jer mi je spor net i tesko ucitava, stavljaj manje fotke (800x600) ili na forum kaci thumbnails linkove
 
12.06.2014
16
54
13
Isprike, editirao sam post, nadam se da se sad bolje vidi


Gagiba je napisao(la):
Da imaš malo Clonexa da je motivišeš, ne bi bilo isključeno da se čupne. Ako nemaš, biće kako biti mora... ;)
Hvala kupit ću pa ću pokušat sa Clonexom
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
drug, koren ne voli svetlost, ja lepo napisao mici sa direktnog sunca i stavio jos tri linka, ne znam sta jos nije jasno, ako mozes naci neki hormon turaj u zemlju, ovako moze a i ne mora, ja sam uspevao na terasi, ali u tamnoj boci od crnog piva ;) u hladovini naravno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Gagiba and sharp