quake II

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
E kak se lik zove? mislim, lik koji igra u tom klanu
jer moj bro je bio i osto q2 brijac... immo najjaci klan u cro svojevremeno
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
necro mu je nickname.. inace q2 zivi jos uvjek.. ostalo je mozda 200 aktivnih igraca al svi su overskilled bogovi.. tako da novi ljudi uopce ne dolaze na scenu jer ove oldschool nemogu ubit nijednom bez par godina praxe (sto je i normalno obzirom da se igra aktivno vec 10 godina, a q2 je igra gdje doslovno nema granica u izgradnji skilla za razliku od velike vecine ostalih igara) :))

Finale se prenosilo na quake TV, i komentari su bili na online radio postaji, a ja sam uzivao u svemu tome napljugan. Inace protivnicki klan koji se sastoji od zivih legendi q2 i bio je favorit je poveo 2:0 u mapama, a onda se ovi vracaju i odnose pobjedu 2:3.. zbilja dostojno pravog finala :)
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ahahahaahaha NECRO!!
Pa znam njega
Buraz mi je bas prepricavo zgode njegove neki dan..
To je onaj lik kaj je pijan 24/7!
Joojj smjeh je lik.. upoznoi sam ga cak na burazovom rodjendanu brijem.. i sve te spaljevine q2 likove
BTW bro mi je prico da se lik jednom napio i zavrsio u sloveniji! .. i jos kojekakve nezamislive situacije :ludaci_lol:
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
elephant0r je napisao(la):
tako da novi ljudi uopce ne dolaze na scenu jer ove oldschool nemogu ubit nijednom bez par godina praxe

Ovo isto vrijedi i za UT i UT2004......onak, skoro svatko novi odma pobjegne kad se suoci s nas par visegodisnjih regularsa :/
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Nitko ne komentira muziku?
Preporucam devetu stvar.. descent into cerebron :D

Zakon mjuza za motivaciju kad se treba pokrenut...
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Brus je napisao(la):
Ahahahaahaha NECRO!!
Pa znam njega
Buraz mi je bas prepricavo zgode njegove neki dan..
To je onaj lik kaj je pijan 24/7!
Joojj smjeh je lik.. upoznoi sam ga cak na burazovom rodjendanu brijem.. i sve te spaljevine q2 likove
BTW bro mi je prico da se lik jednom napio i zavrsio u sloveniji! .. i jos kojekakve nezamislive situacije :ludaci_lol:

to je OVAJ necro :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
http://www.youtube.com/watch?v=tNTXtTMEdXw

Budem poslusao mjuzu kad dodjem doma danas ili sutra