Quattromatik

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Jednomsemora

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
19.06.2018
1.990
18.969
358
Pozdrav drugari i drugarice::listomahanje::,
posljednji Update#13

Ak je posljednja ostala i dugo sam razmisljao da li da je ostavim ili ne:crazyd:
U svom tom razmisljanju sam sinoc citao na nasem :vutra:Cannabutter ili Vuter i tako da sam se odlucio da se AK vise ne pati, kao ni ja, i Vuter je napravljen danas:)
Svi su recepti poprilicno slicni pa sam se odlucio za sljedeci:
1. Cijela stabljika AK
2. Maslac 250gr.
3.4ooml vode
4. Kao zacin kif iz grindera:)

Postupak:
Voda stavljena da polako prokljuca, dodao maslac da se rastopi i ostavljene onda da zajedno jos jednom blagi kljuc bace maslac i voda, pa dodao na kraju samljevenu AK i kif.
Sve se na laganoj vatri kuhalo 45minuta, procijedjeno i sad je ostavljeno da se ohladi pa ide u zamrzivac:D
279453
Evo koja slikica
279451 279452
279454
279455
279456
279457
279458

Razlog jos jedan zasto je Ak zavrsila u maslacu su i nove dame u boxu koje su danas presadjene:Afghan Skunk i Amnesia Haze Linda Seeds, Blueberry DP i Auto WW Royal Queens Seeds..vec je bilo gusto u vege boxu 40x40 tako da su presadjene u vece potove gdje ce i zavrsiti:)
279459

A u vege box idu nove 4 dame
279460
279461

Ostao sam duzan jos smoke report za Auto Night Queen i Auto Mazar a to ce biti naredne sedmice, hvala na pracenju i do sljedece avanture:thumb::respect::vutra:
 

Jednomsemora

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
19.06.2018
1.990
18.969
358
Pozdrav drugari::listomahanje::,

na kraju je ostao jos kratki smoke report:)

Auto Night Queen


Prije svega strejn je odlican. Prinos za svaku pohvalu, miris u toku cvjetanja uopste nije intezivan, sto je svakako jedna od prednosti.
Jako je prijatnog ukusa pri konzumaciji, malo ide na ukus zemlje, zacina i miris je nakon susenja jako lijep, kao da je foto biljka :)
Svojih 20-tak % Thc-a opravdava u potpunosti, definitivno i “radi“ poprilicno dugo::kauboj::
280674

Auto Mazar

Auto Mazar se isto pokazao odlicnim osim sto je urodom mogao biti bolji.
Auto Mazar je isto relaxirajuci:) ukus zemlje ali i slatkast ukus, prijatan za pusit::lulamira::
280699

Vuter cu sutra da probam pa cu pisati u odgovarajucoj temi:D

Za kraj, svaki grow donosi neko iskustvo, bilo je i dobrih i losih stvari u dnevniku ali ja to gledam samo kao iskustvo vise:thumb:

Zalihe su pune do sljedeceg growa, to mi je najbitnije:)
280706

Hvala svima na pracenju, savjetima, podrsci i do sljedeceg dnevnika:respect::vutra: