Quick one (auto ) 5x by Joca

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.06.2016
185
160
43
33
Pozdrav svima,

Sjeme : Quick one auto od Royal queena 5 komada

Klijanje: po principu u navlazenu maramicu i na ruter proklijali kroz 3 dana.

Posadeno: 1.7.2020. 4 komada posude od 20L, jedna direktno u zemlju.

Zemlja : potground u 3 posude, u jednu pola potgrund pola florabela, i jedna koja ide direktno u zemlju iskopat cu rupu i usut samo florabelu..

Gnojivo: jedna opcija je da sam nesto smiksam tipa kopriva, ili neki stajski gnoj ali nisam iskopao nikakv siguran recept koji bi bio samo za cvjetanje jer su automati tako da praktiki i ne triba za vegetaciju tako da po tom pitanju primam nekakve pametne prijedloge ako ne onda dobra stara Plantela cvet:)

Uglavnom to je to neman sto postavljat slike u ovoj fazi tako da ako bude srece kad malo krenu postavi fotke, znam da sam s vremenom mozda u knap ali eto kad sam ove godine u zadnjo tren odlucio nesto posadit nemogu se vise naplacat dilerima :) odlucio se za ovo sjeme jer navodno brzo raste i nije puno visoka iako je to sve individualno vjerujem da ima i brzih pa eto i tu moze neki prijedlog iz osobnog iskustava szo vam se pokazalo da bude brzo gotovo a da ne izraste previse, jer sam ogranicen s prostorom puno očiju oko kuće :)
 

Pig2

Aktivan Član
09.05.2019
76
259
53
poz prošle godine sam sadio isto sjeme od iste banke mala konpaktna biljka ubra san nekih 50 ak grama za 50 dana. .vaza od nekih 20l max zemlja planatela start.gnjojivo planatela organikk i morske alge od planatele znaci za 50 dana san ima 50g suvog proizvoda opet cu posadit za 10 ak dana isto pa cemo vidit ko ce bolje uzgojit poz sretno one love
 
Poslednja izmena od urednika:
01.06.2016
185
160
43
33
Mislio sam da ce trebat bar 70ak dana, bude li za 50 to ce bit top.. A i 50g nije losee...
Vidit cemo iako ima tu puno faktora, zemlja, kolicina sunca, gnojivo mozda u mene bude 70 dana i 25g :D
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Falcon'W' and Pig2
01.06.2016
185
160
43
33
Evo izgleda da nije suđeno ove godine, pas ih je rjesio sve neki dan, prvo su platile dvije mislio da su ptice pa sam stavio na njih boce, a onda nakon koji dan je i ostatak magicno nestao..
Kad sam ga doveo na mjesto zlocina i pitao sto je ovo? Svi koji imaju pasa znaju kako izgleda to kad ucine nesto sta ne smiju :D pa eto moze u nezavrsenw nazalost... Ispod je slika krivca sto ocekivat od terijera nego da radi stetu:)
 

Prilozi

  • DSC_0292.JPG
    DSC_0292.JPG
    279,8 KB · Pregleda: 49
  • Sviđa mi se
Reactions: Pig2

Pig2

Aktivan Član
09.05.2019
76
259
53
Evo izgleda da nije suđeno ove godine, pas ih je rjesio sve neki dan, prvo su platile dvije mislio da su ptice pa sam stavio na njih boce, a onda nakon koji dan je i ostatak magicno nestao..
Kad sam ga doveo na mjesto zlocina i pitao sto je ovo? Svi koji imaju pasa znaju kako izgleda to kad ucine nesto sta ne smiju :D pa eto moze u nezavrsenw nazalost... Ispod je slika krivca sto ocekivat od terijera nego da radi stetu:)
jos ti nije kasno za automate....na hempatia narucis jedan paket drugi dobijes gratis.btv i meni je pas pojio jednu vecu i 10ak mladih sadnica stas tako je kako je nemoj odustat
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Saša443