LED Quick One & Northern Light Auto E27 LED V-Tac

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

COM5

Grow, Smoke and Chill
02.10.2020
520
2.051
163
30
Hrvatska
Citat sa jedne od Unichem web stranica:
Biljke optimalno prihranjuje i jača:
100% organskim sastavom
dodatkom morskih algi koje biljkama omogućuju odličan razvoj
pravu mjeru hranjiva za zdrav i jak korijenski sustav, optimalan rast i cvatnju
tekući oblik koji omogućuje biljkama onoliko hranjiva koliko ih treba
s prirodnim biljnim hormonima rasta te mješavinom potrebnih hranjiva, aminokiselina, ugljikohidrata te vitamina
 
  • Sviđa mi se
Reactions: .i.

COM5

Grow, Smoke and Chill
02.10.2020
520
2.051
163
30
Hrvatska
Nisam siguran u to s obzirom da nikad nisam imao Slavol. Zivim u HR I nema ga nigdje kupit nazalost :(

Probat cu sa Vrt pa cemo vidit rezultate
 

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
To sam i ja mislio za Slavol, pa dosao u prvu poljoapoteku i imaju sve preparate od Slavola. Iako sam ja klonirao bakterije po uputama sa foruma,pa sad imam diy slavol koji se fino osjeti, naspram kupovnog koji nije imao miris koji ljudi opisuju (germa, kvasac...).
 

COM5

Grow, Smoke and Chill
02.10.2020
520
2.051
163
30
Hrvatska
Danas je dan za novi update stanja u boxu. Sve napreduje po planu iako bi ovaj Northern Light mogao malo brže počet debljat cvitove!

Northern Light Auto​

com56.jpg Dan: 67 - 9 tjedana i 4 dana
Zadnje zalijevanje: Jučer 1.7l vode + Plantella Vrt 20ml

Curica napreduje odlično i super je primila Plantellu Vrt (novost u mojoj paleti gnjojiva). Raste lijepo iako je malo usporio rast u visinu, hvala bogu jer nemam baš previše mjesta u boxu. Cvijetovi su se počeli puniti ali sve to ide po meni malo sporo za vrstu koja je gotova u 12 tjedana. Znači u 3 tjedna bi biljka trebala napuniti cvijetove, u što čisto sumnjam što bi značilo da će vjerovatno grow trajat 14 tjedana, a možda i više. Foxtails su se smanjili i nisu više toliko uočljivi što mi je veoma drago je mi bodu oči. Isto tako stalno je vežem da bi napravio i održao lijepu krošnju i mislim da je to za sada ok.

com54.jpg com52.jpg com57.jpg com56.jpg

Quick One Auto​

com55.jpg Dan: 19
Zadnje zalijevanje: Jučer 0.8l vode + Plantella Vrt 14ml

Curica odlično napreduje s obzirom da joj je tek 19 dana (puno bolje napreduje od prošle Quick One biljke). Krenula mi je puno u širinu ali ne u visinu pa sam joj odlučio pomrsit planove. Krenuo sam sa laganim LST i odmah se nakon nekoliko sati izvukla iz vezica i nastavila svojim smjerom pa sam morao promjeniti taktiku rada i sada to funkcionira. Plantellu Vrt je primila odlično i izgleda kao da joj je trebalo.


com55.jpg com58.jpg com59.jpg com510.jpg com51.jpg


To je to za danas! Ako nastavi sve ići po planu sljedeći update ide u subotu 26.12.

@Trulyo Daj link na taj "recept" sa Slavol na forumu. Pokušao sam nać ali neide :(
 

COM5

Grow, Smoke and Chill
02.10.2020
520
2.051
163
30
Hrvatska
Malo kasnim sa updateom, trebao je biti jučer ali nisam imao vremena (obiteljske bozicne obaveze). Isto tako svima koje slave želim Sretan BOŽIĆ! Idemo sada na curice :)

Northern Light Auto​

com51.jpg Dan: 70
Zadnje zalijevanje: 25.12. Voda 1.7l + Plantella Vrt 10ml + Plantella Cvijet 5ml

Smanjila se kolicina foxtaila i s tim sam zadovoljan ali nikako da krene punit cvitove. Znači po specifikacijama ima 12 tjedana od seed to harvest,a njoj je već 10ti tjedan i cvjetovi su poprilično mali. Kako je krenula mislim da će produžit na 15 tjedana, a možda i više. Inače nikakvih problema nema i papi hranu kako treba. Ako netko ima iskustva sa ovom sortom (od RQS) neka javi kako se njima pune cvjetovi.


com51.jpg com52.jpg com59.jpg com510.jpg com511.jpg com512.jpg com513.jpg com514.jpg

Quick One Auto​

com53.jpg Dan: 23
Zadnje zalijevanje: 25.12. Voda 1l + Plantella Vrt 10ml

Fino raste, fino papi i napreduje. Za sada LST daje dobre rezultate ali je 2 puta dnevno moram pomjeravat jer se oslobodi ili krene svojim tokom. Dalje nemam što reći sve ide po planu.



com54.jpg com55.jpg com56.jpg com57.jpg com515.jpg com516.jpg

I jedna zajednička slika u boxu:​

com58.jpg
 

COM5

Grow, Smoke and Chill
02.10.2020
520
2.051
163
30
Hrvatska
Sve po planu. Izgleda da biljke stvarno vole ovu Plantellu Vrt jer se lijepo razvijaju pogotovo malena. Sljedeće što planiram kupit je Plantella Vita ali tek tamo pred kraj mjeseca.

Northern Light Auto 75 dana zivota. Sporo do bola puni cvijetove tako da sam malo nervozan.
Imagepipe_3.jpg

Quick One Auto 27 dana života. LST daje svoje rezultate kao što je i očekivano ali ima u pitaru žice za armirat manju kuću. Prima za sada vodu i Plantellu Vrt.
Imagepipe_2.jpg Imagepipe_0.jpg Imagepipe_1.jpg
 

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Nemoj pretjerivati s Vrtom, daj im sljedeća dva puta solo vodu. Super ti izgleda NL, probaj nabaviti kakav PK preparat da je poguraš. Ja ću svojima uskoro dati Atami Bloombastic, javim kakav je.
 

COM5

Grow, Smoke and Chill
02.10.2020
520
2.051
163
30
Hrvatska
Nemam nista osim Plantelle Cvijet i Vrt nažalost. Vrt sam do sada koristio u 3 zalivanja, a Cvijet radim svako drugo na Northern Lightu.

Javi mi kakav je taj preparat pa kad budem mogao na siguran nacin ga kupit budem (da me draga ne zadavi). :))

Edit:

Kakav bi bio Hesi Phosphorus Pro-Line za kupit?
 

COM5

Grow, Smoke and Chill
02.10.2020
520
2.051
163
30
Hrvatska
Već je postala tradicija da kasnim sa updateom svaki put. Razlog tome je što mi editor ne radi na mobitelu, znači mogu tipkat poruku ali nemogu dodavat smajlice, mijenjat velicinu teksta i slično.

Northern Light Auto​

com51.jpg Dan: 79 - 11 tjedana i 2 dana
Zadnje zalijevanje: 02.01. Voda 1.8l + Plantella Cvijet 10ml

Northern Light auto se ovaj grow ponaša kao da mu se ne sviđa nešto i da mu ne odgovara stanje ali se od zadnjeg zalijevanja situacija prominila i biljka izgleda sretno. I dalje sporo puni cvitove pa se razmišljam da kupim Hesi Phosphorus Pro-Line i koristim ga u kombinaciji sa Plantellom. Možda je biljka prevelika pa zato sporo puni cvitove neznam nisam siguran. Primam savjete i sugestije iskusnijih članova :)


com51.jpg com53.jpg com54.jpg com55.jpg com510.jpg com511.jpg com512.jpg com513.jpg com514.jpg

Quick One Auto​

com57.jpg Dan: 31 - 4 tjedna i 3 dana
Zadnje zalijevanje: 02.01. Voda 1l + Plantella Vrt 15ml

Quick One sam već uzgajao tako da znam što očekujem i sve ide po planu. Još uvijek je ovo mali kupusić ali se lijepo razvija. LST daje rezultate, a kako nebi kad ima žice dovoljno za kuću napravit. Ako se ne varam iz prethodnog iskustva sada bi trebao već početi flower lagano kroz par dana. Pije i jede kako treba te joj veoma odgovara Plantella Vrt tako da se zahvaljujem na preporuci :)


com57.jpg com58.jpg com59.jpg

EDIT
Isto tako ovih dana imamo problema sa strujom, nestaje mi struje po nekoliko sati dnevno. Sada to nije problem jer imam pomoćni agregat koji se upali kada nestane struje, ali kada nestane struje agregatu treba cca 1-2 minute da se upali (namjerno sam ovako namjestio da se ne pali kada padne struja na minut) i ako ni draga ni ja nismo kući zna ostat bez goriva pa se ugasi. Dogodilo mi se već par puta tokom dana da ostane na sat - dva vremena bez struje. Neznam koliki je ovo problem pa ako netko zna koliki je ovo problem neka mi javi.
 
Poslednja izmena:

PromjenioSamIme

Aktivan Član
03.11.2020
507
2.224
163
Ja sam čitao da nije problem, al trebaš ponovno podesiti timer da nema svjetla kad ga inače nije bilo... nisam 100% siguran pa vidi što će iskusniji reći :D