LED Quick One & Northern Light Auto E27 LED V-Tac

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

COM5

Grow, Smoke and Chill
02.10.2020
520
2.051
163
30
Hrvatska
Pozdrav ekipa,

Već je postalo poslovično da kasnim sa updateovima. Imam previše obaveza na poslu i trenutačno mi vlada toliki kaos jer se svi spremaju za sezonu pa me čupaju za vrat jer sad svatko hoće napravit ono što nije cijelu zimu odmah.

Northern Light Auto​

com51.jpg Dan: 86 - 12 tjedana i 2 dana
Zadnje zalijevanje: Danas Voda 1.6l + Plantella Cvijet 12ml

Bilja zadnjih 2-3 tjedna izgleda stvarno sretno i zdravo. Više se ne pojavljuju foxtail i listovi nisu obješeni (osim ovdje na slici ali ovo je odmah poslije zalijevanja). Brine me razvoj budova jer veoma veoma sporo napreduje. Od gnjojiva dobija Plantellu Cvijet svako drugo zalijevanje sa korigiranim pH. Razmišljam se uzet možda još neko gnjojivo da ubrzam razvoj cvitova jer ide presporo.


com51.jpg com53.jpg com54.jpg com513.jpg com514.jpg com515.jpg com516.jpg com517.jpg

Quick One Auto​

com59.jpg Dan: 39 - 5 tjedana i 4 dana
Zadnje zalijevanje: Danas Voda 1l + Plantella Vrt 10ml

Ova biljčica napreduje odlično. LST je urodio dobrim rezultatom i razvija se po planu. Za sada ne dobija nikakvo gnjojivo osim Plantelle Vrt svako drugo zalijevanje i obožava Vrt. Počela je lagano pokazivati znakove cvjetanja tako da će kroz jedan do dva tjedna počet jesti Plantellu Cvijet. Isto tako skinuo sam neke listove koji su "gušili" zemlju tako da ne bude listova kao na Northern Light da nemogu od njih do zemlje doći. Zadnja Quick One biljka koju sam uzgajao je harvestana sa 8tjedana i 6 dana i mislim da će i ova biti tako nekako jer se super razvija. Isto tako krenula je malo u visinu pa sam je makao sa kutije od cipela na pod boxa da je udaljim od žarulja, a i počela je smetat velikoj. Trenutačno je velika gužva u boxu :) Isto tako stabljika biljke izgleda ubitačno veliko tako da će je biti zanimljivo harvestat :)

com59.jpg com58.jpg com57.jpg com56.jpg com55.jpg com512.jpg com511.jpg com510.jpg com52.jpg

Još uvijek se borim sa nestašicama struje - u prosjeku 2 puta tjedno ostane bez struje na 1-2 sata ali na to nemogu utjecati nikako! Zabrinut sam zbog Northern Light jer veoma sporo razvija cvitove ali što je tu je. Ako ima netko ideju što je problem neka javi.
 

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Lijepe biljčice. Ni kod mene ne ide bogzna kako brzo, osim treće biljke za koju sam ispočetka mislio da je genetski defektna, a sad sam prilično siguran da uopće nije NL jer je u međuvremenu dobro prešišala druge dvije.
 

COM5

Grow, Smoke and Chill
02.10.2020
520
2.051
163
30
Hrvatska
Pobrkali su sjemenke kada su pakirali :) Nebi bio prvi put :)

Sporo mi cvit napreduje do te razine da sam zabrinut za overall biljku
 

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Uf, pa tvoja je mjesec dana starija od mojih, a izgleda manje-više isto, to već nije ok. :(
 

Wizdom

I know that I know nothing
05.12.2014
449
1.293
143
Čudno, ušla u 13. tjedan.. ne mora značit ništa, da brineš overall. Al da je pinkicu čudno, je. Trebala je završavat svoje kroz sljedecih 7 dana max. Al tko zna, čuvaj je i pazi kao što i radiš već, bit će to sve dobro. Pojačaj cvijet možda ako i sam smatraš da će moć pojest. Ne brini se !
:thumb:

Edit: i možda ali samo možda, da ne ideš između sa vodom, nego svako zaljevanje hrana, umjereno sa svim naravno u normalnim omjerima.
 

Wizdom

I know that I know nothing
05.12.2014
449
1.293
143
E pa i mislio sam da je tako.. nema veze, bit ce svakako dobro to :)

Možda je to i sve razlog zašto je sporija.
 

COM5

Grow, Smoke and Chill
02.10.2020
520
2.051
163
30
Hrvatska
Može bit. Stavio sam post u temu gdje su problemi u uzgoju pa ćemo vidit. Može bit da joj fali hrane ali bi se to već pokazalo na listovima tako da neznam. Nebi je htio pržit hranom bezveze ako je sama ne traži.
 

PromjenioSamIme

Aktivan Član
03.11.2020
507
2.223
163
Možda, ali samo moža ima previše svjetla... nisam iskusan ali eto još jedne varijable za provjeriti. Znam da ako ima previše svjetla može doći do sporije fotosinteze
Npr meni biljka nije pokazivala light burnove, ali se sporo razvijao cvijet... kad sam digao svjetla, kroz par dana bum, em masa, em trihomi po sugar leafovima
Možda pričam gluposti, al si ti tu da provjeris jel to :D
Sretno :D
 

COM5

Grow, Smoke and Chill
02.10.2020
520
2.051
163
30
Hrvatska
Nije puno svjetla pokazalo bi se to na cvitovima. Mislim da fali hrane pa cu pojacat gnjojivo u iducih nekoliko zalivanja pa cemo vidit.
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
Po meni je to jedini problem nevidim sta bi ih drugo mucilo a ima iskustva s biljkama koje sve imaju a niske temperature nekim streinovima i ovo ispod 20 stalno u cvjetanju zna bit problem pa sporije rastu a kamoli ako temp padaju na 15 i nize