Quickie u ormaru [Autopot + Biotabs]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Ajde bas me zanima kako ti bude sa 136w u boxu jer imam identicne dimenzije boxa, i meni na 69w raste sasvim normalno!

Naravno ko ozeblo sunce cekam da mi stigne 18w full spektar da jos to dodam, ali mislim da ce mi to biti maks do kraja - 87w!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: spoonman
18.05.2020
29
162
28
@Igorče Thx! Još nije ispalo, još ja to uspijen shebat do kraja :D

@Trulyo Na 96W se sve super ponaša, raste i razvija se bez ikakvih problema, osim mojih grešaka :D
Prilično sam siguran da je 136W previše na ovu površinu, šta se tiče količine svjetla i temperature, al prvi mi je grow pa još testiram i igram se. Činilo mi se da je na 146W bacala trihome dosta užurbanije, a kad sam je vratio na 96W više se izdužila i popunila. Sad ćemo vidit šta kaže na 136 :watch: :D
 
  • Haha
Reactions: Igorče
18.05.2020
29
162
28
8. update (66. dan od nicanja, 43. dan cvjetanja)

Strain: Quick One Auto
Box: 40x40x120
Svjetlo: 96W LED = 4 x 24W, 3000K, režim 15/9, 40-45cm
Zalijevanje: Autopot, pot od 15L
Supstrat: Coco (Homeogarden) + Glinene kuglice (65%/35%)
Hrana: BioTabs i ekipa iz starter pack-a
Klima: 21-29.5°, 40-65%

Pozdrav ekipa!

Evo jedan dinamičan, i posljednji, update vezan za život ove biljčice.
Experiment sa podizanjem rasvjete na 136W se pokazao kao neuspješan, to je u ovoj fazi definitivno previše svjetla za ovako mali box. Listovi naglo počeli opet žutit, stresovi na max., temperature napušene. Ono što sam prvotno doživio kao stretch i punjenje se ispostavilo da je foxtailing, prilično školski primjer. @Trulyo samo oprezno sa svjetlom na ovako malom prostoru.

Da skratim, ova biljčica je otišla na sušenje. Trihoma nije bilo puno, ono šta je bilo je bilo većinski mliječno, nešto amber, a bilo je i nešto sitno prozirnih. Cilj mi je bio >thc i <cbd, pa sam odlučio završit ovu priču prije nego što ih većina posmeđi. Cvjetovi su dosta prozračni, zauzimaju dosta volumena a slabo mase, kažu interneti da je to do foxtailinga... Ovako šta bude, za slijedeći grow sam pametniji i skuliraniji.
Cvjetovi su razapeti, količinom sam zadovoljan za ovaj prvi grow, mada se ne nadam previše za kvalitetu. Dosta sam naučio i o svom boxu, pa mislim da ćemo slijedeći grow to dosta ležernije i učinkovitije odradit. Smanjit hranu, smanjit svjetlo, smanjit SVE, osim rezultata :D! Vjerovatno ću u slijedeći grow ići sa istim strainom, čisto da potvrdim ovo šta mislim da sam naučio. :fingers_crossed:

Evo i par slikica:
IMG_2298.jpeg
IMG_2299.jpeg
IMG_2307.jpeg
IMG_2310.jpeg
IMG_2311.jpeg
IMG_2315.jpeg

Za koji tjedan ću javit i neki smoke report, ako bude vrijedno reportanja :D
Dotad mi stojte dobri i upušeni :vutra:
 

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Hvala na savjetu za rasvjetu, i čestitam na prvom growu! Nadam se da će i moj uspješno završiti!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: spoonman