QuickWashExtraction

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.12.2005
3
0
0
Evo moja prva poruka.Pozdrav,ekipa...
Nadam se da æe biti korisna i zanimljiva.
Evo ovako...
Ja osobno nepušim ono sitno,dakle lišæe od vrhova.Uvijek sam to bacao ili dijelio dok nisam provalio kako brzo,jeftino i jednostavno napraviti šišha od toga.Fora je to da se na mehanièki ili hm,ajmo reæi kemiski naèin odvoje kristali od biljne mase.I to je uvijek tako kada se pravi haš.Ja sam našao(nisam to ja izmislio) kako to napranapraviti u nekih 20-30 min,a možda i manje,zavisi od kolièine.Evo ovako..Za ovu akciju æete trebati:

Nešto vutre(logièno,a? ~~ )
Isopropil alkohol
Teglu sa èepom
Gazu
Šerpu
Tanjur
Vode
Štednjak

Sve to se radi ovako:

Vutra se stavi u teglu,nasipa se isopropanola toliko da vutra bude prekrivena,ne više.Zaèepi se.Muæka se ko da si posljednji luðak koji je jako bjesan na teglu ~) To muækarenje netreba da traje duže od 30 sekundi jer u protivnom æete iz trave izvuæi i klorofil koji nam baš i netreba.Onda se sve to kroz gazu procijedi u tanjur.U šerpi se zakuha voda i stavi se tanjur na šerpu tako da alkohol lagano isparava od topline isparavanja vode.Uskoro æete na tanjuru zamijetiti smeækaste prstenove sastavljene os kristala THC-a.Jednom kada alkohol skroz izhlapi(neka u tanjuru neostane ni malo alkohola!!!!!)ostaæe samo prstenovi na tanjuru.Uzmite žilet ili oštar nož i sastružite te prstenove,tj. hašiš sa tanjura.

Tako dobiveni hašiš je vrlo visoke kvalitete.Vrlo je ljepljiv,boje su u rasponu od skroz crne pa do smeækaste.Mekan je poput "fingerhash-a" i podsjeæa me na jednom probane "Nepalese temple balls" is amsterdamskog BlueBird-a.Ako vam boja vuèe na zelenkastu,predugo ste muækali i niste me poslušali.Zelena boja dolazi od klorofila.

OPREZ!!!
KAO I SVAKI ALKOHOL ISOPROPANOL JE JAKO ZAPALJIV!PAZITE ŠTA RADITE S TIM ALKOHOLOM!


OVERGROVER