R.Q.S Squad - Geurilla Outdoor 2018

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
Pozdrav svima, posle prvog uspesnog growa doslo je vreme za drugi, malo kasnim i nema mesta za greske no kasnije cu o tome.. Predjimo na glavnu stvar.. Zelim da oprobam sebe sa 4 biljke od kojih su svi od RQS-a..
1x Royal Gorilla
  • THC: 27%
  • CBD: Low
  • Yield Outdoor: 550 - 600 gr/plant
  • Height Outdoor: 130 - 170 cm
  • Flowering time: 8 - 9 weeks
  • Harvest Month: Middle of October
  • Genetic Background: Sour Dubb x Chem Sis x Chocolate Diesel
  • Type: Sa 50% In 50% Ru 0%
  • Effect: Cerebral and relaxing
  • Flavor: Earthy, Pungent, Pine
  • Climate: Warm
1x Euphoria CBD
  • THC: 9%
  • CBD: High
  • Yield Outdoor: 450 - 500 gr/plant
  • Height Outdoor: 120 - 150 cm
  • Flowering time: 8 weeks
  • Harvest Month: Early October
  • Genetic Background: Great White Shark x CBD dominant plant
  • Type: Sa 20% In 80% Ru 0%
  • Effect: A motivating and inspiring feeling
  • Flavor: Sweet, Fruity
  • Climate: Mild
1x Purple Queen
  • THC: 22%
  • CBD: Low
  • Yield Outdoor: 650 - 700 gr/plant
  • Height Outdoor: 175 - 210 cm
  • Flowering time: 7 - 8 weeks
  • Harvest Month: October
  • Genetic Background: Hindu Kush x Purple Afghani
  • Type: Sa 25% In 75% Ru 0%
  • Effect: Relaxed and Euphoric
  • Climate: Mild Cold
1x Critical
  • THC: 18%
  • CBD: Low
  • Yield Outdoor: 600 - 650 gr/plant
  • Height Outdoor: 180 - 220 cm
  • Flowering time: 7 - 8 weeks
  • Harvest Month: Late September
  • Genetic Background: Afghani x Skunk
  • Type: Sa 40% In 60% Ru 0%
  • Effect: Stoned, physically and mentally
  • Flavor: Earthy, Pungent, Sweet
  • Climate: Warm
Zemlja: Florabella Zuta (Potovi), a za sajt planiram Potgrond H ali ukoliko ne budem bio u mogucnosti (a verovatno necu biti) onda cu da se snadjem i uzeti Substral Univerzal ili nesto slicno sta bude po apotekama, ali potrudicu se da bude H..

Gnojivo: Za Veg uzimam Plantella List, a za cvetanje Planetlla Cvet.. Klasika.. Ako neko mozda zna za neko bolje gnojivo za veg od kog ce biti jasne razlike u odnosu na Planetllu List neka slobodno kaze, jer dosta kasnim i voleo bih da nadoknadim to nekako.. Edit: Ipak cu verovatno koristiti Yara Ferticare po preporuci Stipea..

Sajt: Isti kao i prosle godine..

Trening: Od treninga planiram FIM.. Da ne kasnim, probao bih prvo toping, pa onda ta 2 vrha sa FIMom, medjutim kasnim dosta tako da bice 1 FIM, eventulano 2 FIMa ukoliko to bude moguce i to je to.. Ako neko ima neki drugi predlog ili savet, neka napise slobodno

Mentor: @Pantagan

Moj favorit je Royal Gorilla zbog tog velikog procenta THC-a.. Proslogodisnji Critical je bio prilicno jak za mene tako da jedva cekam da vidim sta ce da radi Gorilla.. Sto se Euphorie tice, nikada nisam ni probao CBD, ne znam da li se vidi neka razlika u high-u ali evo, za sve postoji prvi put.. Purple Queen, ima 22% THC-a, opet jace od Criticala (Ako gledamo data sheet), a videcemo da li ce biti ljubicast cvet.. Critical sam dobio kao free seed, on je bio i prosle godine, bio sam zadovoljan tako da zasto da ne..
1.jpg
Stavljeno na klijanje 28.05 u 15:00.. 29.05 ujutru, Gorilla i CBD su izasli, Critical malo kasnio dok je Queen kasnila skroz.. 29.05 ujutru Gorilla i CBD ubaceni u zemlju, Critical ubacen u zemlju 29.05 popodne dok je Queen izasla i ubacena u zemlju 30.05 ujutru.. Evo slike semenka, slikane 29.05 ujutru.. Kraljicu sam zaboravio da slikam..
2.jpg
Svi skupa, ceo Squad.. 30.05 uvece
20180530_223654.jpg
Razlog zasto kasnim je zato sto sam imao dosta problema pre otvaranja ovog dnevnika.. Zapravo ja sam imao semenke od prosle godine koje su bile kao free seeds i imao sam jedan Critical Kush R.Q.S isto ovako zapakovan lepo fino.. Posadio sam 1x WW 1x Ripley's OG 1x WW Auto i 1x Critical Kush.. Prvo je sve jedva islo, to je bilo sredinom aprila, prosla nedelja dana kako izasle biljke, nijedna ne mrda.. Nista promenim ja zemlju, sa pumpe kupim (mozda je to bila greska), prodje jos jedna nedelja one se nesto malo pomakle.. Posle tokom trece nedelje kako su ugledale Sunce, Critical Kush je poceo da raste i da gura napokon i sve su krenule da guraju kao.. Medjutim Critical Kush ode, odgrize ga koza jer ovde na selo ima jedna baba sto zna da dovede koze na toj livadi gde sam ih drzao u potovima i siguran sam da je bila koza jer je bio izmet pored.. WW se osusio nije ni pogurao, WW auto je pogurao medjutim i on je bio odgrizen a Ripley sam bacio jer nije mrdao, naravno ove ne drzim na istoj livadi ponovo.. Cili mi je rekao da moze da bude i do zemlje i do starih semenka itd itd medjutim tad je bila sredina maja, ja se potrudio, narucim nove semenke, florabella sa hidroponike, sve spremim i evo sve iz pocetka jer ne zelim da propustim sezonu.. Vec sada sam otvorio dnevnik jer imam osecaj da sve lakse ide sa vama..
Nadam se da ce da stignu da porastu u velike biljke do avgusta i da ce da bude nesto sa obzirom kako mi je sve pocelo..
Sledeci apdejt ce biti kada izadju na videlo sve 4, a do tada pozdravvv :)
 
Poslednja izmena od urednika:

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Definitivno u svakom pogledu bolje gnojivo za out je Yara ferticare.
Vegetacija: 24-8-16
Cvatnja: 15-30-15
Odlicno radi posao i nije agresivno gnojivo. Tj. mozes povecavati dozu bez brige oko spaljivanja. U poodmakloj cvatnji sa Yarom se dobro pokazao i Hesijev fosfor kao dodatni booster.
Sretno do kraja!!!
 

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
Hvala sunshine i djole
Apdejt #1 :D
Ja se izvinjavam, ja ih cas nazivam u zenskom cas u muskom rodu, kako mi je lakse tako pisem :razvaljen::
31.05 Royal Gorilla je izasao napolje
01.06 Euphoria CBD i Critical su izasli napolje
02.06 Izasla je i kraljica
Desio se incident sa Euphoriom dok sam ih prenosio ali o tome cu posle slika
1.jpg
3.jpg
Dok sam ih prenosio nazad posle slikanja, ispala mi Euphoria i ceo pot se ispraznio, nista vratio sam zemlju koliko toliko, nasao biljcicu i vratio je nazad i dopunio sa zemljom i zalio, evo kako je to izgledalo posle toga..
2.jpg
To je to za sada, sledeci apdejt za koji dan, da ne spamam za dzabe :spliff: Pozzzz
:vutra:
 

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
Apdejt #2
Evo kakvo je stanje posle 6 dana (kazem 6 dana jer su slike od juce).. Prebacene su na sajt, ali nisu presadjene, ostalo mi je rupe da iskopam, zemlju da resim i Yaru kupim ::ludak::
Krivo mi je malo sto nisam odmah u aprilu narucio semenke i krenuo nego se mlatio sa proslogodisnjim semenkama.. Na greskama se uci..
Slikice
2213.jpg
BeFunkyCollage1221.jpg
Samo se plasim da nece uspeti da porastu u malo vece biljke do avgusta..
:vutra:
 

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
Apdejt #3
Presadjene u Pot H, pomucio sam se kvalitetno da je nabavim i na kraju sam je nabavio sto znaci da ocekujem najbolje.. Evo kako sve to izgleda sada, sve biljcice su topirane i ocekujem da polude narednih dana.. Imam problema sa skakvcima, videcu da li ima da se kupi ovde u srb Neopitroid i da naprasim to.. Evo slikice
Royal Gorilla
DSC_0769.JPG DSC_0771.JPG
CBD
DSC_0763.JPG DSC_0764.JPG
Purple Queen
DSC_0766.JPG DSC_0768.JPG
Critical
DSC_0761.JPG DSC_0762.JPG
Sajt (sredina gore royal gorilla, levo purple queen, sredina dole cbd, desno critical)
DSC_0759.JPG
Pozzzzzzzzzzz
:vutra:
 

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
Update #4
Pozz drugari evo kakvo je stanje posle 3 nedelje.. Danas su dobile 5L svaka, pre toga su padale kise svaki 3 dan pa i nisam obilazio nesto, sledeci put kad ih obidjem nosim im Yaru Ferticare II 24-8-16
Ja sam prezadovoljan sa obzirom da kasnim i verujem da ce da porastu u mnogo velike biljke..
Royal Gorilla
DSC_0792.JPG
Purple Queen
DSC_0793.JPG
Euphoria CBD
DSC_0794.JPG
Critical
DSC_0795.JPG
Svi skupa
DSC_0796.JPG
________________________
Takodje sam nasao neke slikice kada sam ih presadjivao, a nisam objavio, tako da evo..
20180622_134138.jpg 20180622_142132.jpg
Pozz ekipooo do iduceg puta
:vutra:
 

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
Apdejt #5
Pada kisa non stop, slabo sunca nesto... Do sada dobile dobile 2 doze yare, jednom 2l, a drugi put 5l, yara 2g/L.. Danas dobile i trecu dozu sa slavolom.. Za sada sve ok, gorilla i critical gladni previse, ne mogu ih na'ranim.. Purple queen dosta lepo raste, mislim da ce ona najveca da bude na kraju, a cbd je dosta mali ali zbunast..
Royal Gorilla
DSC_0008.JPG
Purple Queen
DSC_0009.JPG
CBD
DSC_0010.JPG
Critical
DSC_0011.JPG
Svi
DSC_0012.JPG
To je to za sada, nadam se da ce da porastu za jos barem pola metra i da imam barem duplo veci urod nego prosle godine (prosle god sam dobio 2 staklenke od 1l od 2 biljke..)
Pozzzzz
:vutra: