R.Q.S Squad - Geurilla Outdoor 2018

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

NewPlayer

Aktivan Član
14.06.2018
809
5.172
233
Mislim da one same po sebi moraju malo potamniti i da to nije neki problem osim ako nisu potamnile od gusjenica(trulez) jer ih onda moras odstraniti i samim time trihome s nje..
Nek me ispravi netko iskusniji ako grijesim
 

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
znaci ovako narode, samo sto sam se vratio sa sajta, sve biljke su zahvacene, krenule da ih jedu gusenice.. neke male crne braon kao crvi dodju.. molim vas znaci da neko nesto predlozi, spreman sam i da prskam jer imam jos par dana za zadnji voz za karencu.. takodje planirao sam da prskam switchom, ne znam je l ima to neki efekt na gusenice i njihova jaja? znacii mnogo panicim mnogo mnogo, ulozio sam dosta truda i svega i zadnje pare vadio za gnojiva znaci ne zelim da mi sad sve uniste govnjive gusenice.. cistio sam pincetom koliko sam mogao dok se nije smrklo.. ima ih mnogo i to u srz buda, znaci izpomeram ceo vrh dodjem do stabla biljke i nadjem ga kako stoji tu..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: NewPlayer

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Ma nemas razloga za paniku, polako. Switch WG je fungicid, dakle samo protiv gljivicnih oboljenja kao sto je plijesan. Treba ti insekticid sirokog spektra djelovanja. Dakle Actara, Karate zeon ili Fastac 10EC. Actara ce ti pomoci ali maksimalno na 2 tjedna i ima ti najmanju karencu od 14 dana, Karate zeon ce ti pomoci vise nego Actara ali ima karencu 41 dan, a Fastac 10EC ce ti najvise pomoci ali ima karencu 49 dana. Ako mislis da ce ti biljke biti vani duze od 18. 10. ja bi ti savjetovao Karate zeon, ako nece biti dulje od toga onda definitivno Actara i pred kraj growa redovni obilasci da provjeravas stanje. Samo se nemoj sekirati i panicariti nista iz toga ne izadje na dobro.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Atox and NewPlayer

ironymous

Aktivan Član
27.08.2015
244
2.900
143
Ako mislis na male crvice koji buse stabljiku i ulaze u vrhove tesko da cek ih se rjesiti s actarom. Ja sam spricao i karate zeon i actaru i nista im se nije desilo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: oOGreenWorldOo

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
Evo ovako, ono je haos.. Cistio sam i cistio i vadio i pinceta i cetkica znaci ona mala govna su zlo... Danas uzimam actaru.. Je l prskam na cvetove direktno ili kako? I je l imam potrebu da ih pocistim posle? Znaci mlatim, naprskam i onda kad pocrkaju ja prodjem i pocistim ili ih actara natera da izadju pa da crknu? :D
 

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Napravis im male sanduke i spomenike i organiziras sahranu...:grob:
Izaci ce van, pocrkat i otpast sami. Na tebi je da provjeris vrhove jel ima zivih i ako ima uklonis ih pincetom ili necim drugim. Sve to naravno prskas i provjeravas u gumenim rukavicama i sa maskom.
Procitaj malo po netu opcenito pesticidima i kako djeluju. Nauci razliku izmedju insekticida, fungicida i akaricida. Imas toliko detaljna pitanja kao u maloj skoli. Nemoj to shvatit osobno, ali neznanje nije isprika. Nije problem pomoci ali trebas se i ti sam educirati. Sretno do kraja.
 

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
#update 9
sve su mahom ciste kao suza, u cbdu ih ima jos, sutra idem da procistim to pincetom i cetkicom i ostale da procesljam za svaki slucaj jer me sada uhvatio mrak.. danas dobile prvu dozu hesi i 4x yaru.. 10g/l yara i 1.25ml/l hesi.. sledece zalivanje planiram 10g yara 2.5ml/l hesi a ono tamo isto 10g yara i 5ml/l hesi.. a mozda povecam i yaru jos malo, videcemo.. evo slike
gorilla
DSC_0808.JPG DSC_0809.JPG
purple
DSC_0810.JPG DSC_0811.JPG
cbd
DSC_0804.JPG DSC_0805.JPG
critical
DSC_0806.JPG DSC_0807.JPG
samo da ocistim to jos kako treba od onih gamadi da bude sve cisto i pedantno, da malo isforsiram ovih zadnjih par nedelja i ja mislim da ce to biti ekstra sve na kraju, planiram dodati i melasu sa cistom vodom zadnjih 10tak dana.. pozz
:vutra:
 

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
ponovo se pojavila gamad.. cistio sam, prskao, ponovo cistio i opet ih ima.. gorilla propada, vrhovi trule, cistio sam koliko sam mogao, ne zaustavlja se, deo po deo vrha otpada.. ostale pune sa gusenicama i krece i njih da hvata kao i gorillu.... ne mogu vise drugari, maksimalan trud sam ulozio, zadnje pare sam davao na semenke, gnojiva i naftu.. ne mogu vise, odustajem.... zadnji update ce da bude kada odem tamo za par nedelja pa cemo da vidimo..... da sam znao da ce ovako da bude ne bi ni pocinjao ovaj grow. poz do tada
 

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
651
2.817
163
Atox druze, nitko ne bi pocinjao grow kad bi znao kakve ce ga sve nevolje snaci. ajde ja ovim putem prozivam sve growere koji nisu nikad naisli na probleme... nema ih. polako, kad se smiris i dodjes k sebi, bistrije ces razmisljat. sad pocni razmisljat o indooru, ako imas uslove. a ako ne, sljedece godine pametnije, i u najmanju ruku, postavis sjemenke daleko jedna od druge, tako da ako uhvati jednu ne mora znacit da ce i sve druge.
vozdra druze, drzi se :)
 

oOGreenWorldOo

Aktivan Član
23.04.2011
138
930
93
Super to ide ljepo se popunilo..moj og kush koji je provaljen je isto izbusen..i to svaki glavni vrh ostalo je sve ok..posijeci vrhove koji trule i nadi neki bio insekticid i okupaj ih s njime..ako mozes svakih par dana prskaj s time nemos sad odustat ..sretno dalje

Pogledaj po netu mozda ima neka fora kao za puzeve sa pivom