R.Q.S Squad - Geurilla Outdoor 2018

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Gertner

grow love - love grow
20.08.2018
77
630
83
Svemir
Prijatelju, odustati mozes uvijek, bori se do kraja, drzim ti fige izvuci ces sigurno nesto, ajde duboko uhvati zraka i idemo dalje, bez problemcica bi bilo predosadno raditi bilo sto i nikada nebi napredovali napred, ima tu hebackih profica za out, bude vec neko nesto pomogo, drz se druze :bocni::
 

Herb Gardener

..micro..
Poznanik Foruma
17.02.2014
1.477
8.738
258
out of space & time
Imam info da je jedan kolega skuvao caj od duvana, chillija i bibera, i sa tim potamanio gusjenice. Ne znam da li je bilo preventivno ili kad su vec napale. U tvojoj situaciji mozda vrijedi probati.

Opet kazem, samo su mi rekli tako, ne mogu nista da tvrdim.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Atox and Gertner

NewPlayer

Aktivan Član
14.06.2018
809
5.172
233
Imam info da je jedan kolega skuvao caj od duvana, chillija i bibera, i sa tim potamanio gusjenice. Ne znam da li je bilo preventivno ili kad su vec napale. U tvojoj situaciji mozda vrijedi probati.

Opet kazem, samo su mi rekli tako, ne mogu nista da tvrdim.
Ja sam kuho isto takav samo sam dodo jos cesnjak. Kad su vec napale.. Nisam ih vidio oko 5 dana a onda opet. Vjv ne ubija jaja nego tjera gusjenice koje su se vec izlegle.
Kolega probaj i sa ovim, ovo ce ti koliko toliko pomoc ali svejedno moras svaki dan pregledavat ako zelis maximum. Probaj sve metode koje mozes, nemoj odustajat kad si vec pred kraj. Bit ce nesto od toga samo motivacije treba. Potrudi se, ipak su to tvoje curice :)
 

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
moram da priznam nisam ocekivao ovoliko coveka da probaju da me ohrabre.. danas idem da zalijem i ponovo cu actarom, ali natopicu ih bas ono i izmedju hedova i sve sve najdublje sto moze.. ako ne uspe, pravim taj caj sto kazete.. ajde valjda izguram jos par nedelja majku mu.. dizem dozu yare na 5x i ubacujem 2.5ml/l hesi, a sledece zalivanje 5ml/l i na tome ostaje ako sve bude okej
 

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
#update 10
eo kakvo je stanje, ponovo se vracaju znaci, ponovo.. gorilla je i dalje puna, malo se ocistila ali opet ih ima znaci velike gusenice ja ne znam kad pre poraste toliko znaci toliko sam postao alergican na ta stvorenja da ima da ih ubijam gde god ih vidim.. purple,cbd i critical ih ima isto, cistio sam koliko toliko.. moze neko da mi napise taj recept za taj caj, da probamo i to na kraj u pm.. ako mi verujete mnogo mi je krivo kada samo razmislim o tome kako je moglo sve da bude zeleno i debelo da sam oprskao to pre cvetanja onim najjacim sto karenca 40 i nesto dana.. znaci mnogo pizdim ali Boze moj, iskustvo za sledeci put.. evo slikice
gorilla, zadnja slika kako truli vrh po vrh, na kraju cu ostanem sa par grama cisto da bude za 'specijalne' prilike i tolko
DSC_0811.JPG DSC_0812.JPG DSC_0813.JPG
purple
DSC_0809.JPG DSC_0810.JPG
cbd
DSC_0807.JPG DSC_0808.JPG
critical
DSC_0805.JPG DSC_0806.JPG
jedva cekam da dodje kraj ovome i ocistim koliko moze da se ocisti i da imam barem nesto za zimu, sa ovakvim stanjem i sa obzirom da ona govna ne odlaze, bice opet 2 tegle od svega kao i prosle godine :lol:
 

Herb Gardener

..micro..
Poznanik Foruma
17.02.2014
1.477
8.738
258
out of space & time
Ubaci recimo u pola litre vode saku duvana, isjeckaj nekoliko ljutih papricica, stavi bibera u zrnu ne znam koliko ebem li ga, prokuvaj, procijedi, ostavi da se ohladi i rokaj..
Mada kad su se toliko nakotile..:objesen: obrati paznju na budj/plijesan pusti koliko mozes, kad vidis da je djavo bas odnio salu beri jbg...

Ne znam ti bolje rec nista.. sledeci put preventiva, sta da ti kazem kad sad vec sve znas...:grob:

I opusti se nije kraj svijeta, ima mnogo gorih stvari od propalog growa,da smo zdravo aj..::kauboj::
 

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
pogledajteee vi ovo ljudiiiiiiii mojiiiiii.. ja sam skinuo sve za probu i pored karence, ostala mi jos samo purple da probam kasnije.. sve 'pipa', ali kada bi se osusilo i kjuralo malo ja mislim da bi to bilo sasvim solidno i planiram da skidam do kraja nedelje, sta vi mislite o tome?
DSC_0805.JPG
iz gorille ako izvadim malu teglicu ili 2, bice dobro :lol:
 

Prilozi

  • DSC_0805.JPG
    DSC_0805.JPG
    270,6 KB · Pregleda: 62

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
nisam pratio dnevnik,ali u zadnjem postu ono sto vidim prelazi alarmantnu granicu. Budes li cekao,ostaces bez icega. Ne mogu biljke da se razvijaju brze nego sto ih gusenice cepaju ili trulez prozima. Skidaj to prvom prilikom. Mozes da ostavis po neku zdravu granu ako ima,a sve ostalo sto je naceto seci i spasavaj sto se spasiti moze.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: LupusHerbivor

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
danas sam skinuo gorillu.. tesko poverovati ali ako od onolike biljke izvucem saku hedova bice puna kapa.. ostale su okej i planiram ih ostaviti jos jednu nedelju, nemam mikroskop ali purple mi dosta dodje secerast, bas bas ono, ali icicu po data sheet znaci 7 weeks i to je to, skidam 7.10 ostale 3.. ubacicu koju sliku kasnije gorille, ali ukratko, tuga
 

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
Pozz evo cisto da se javim.. Sve je obrano, dobio sam 2 tegle ukupno, kao i prosle god.. Nego dobro sta sad.. Imam slike ali ne mogu sada da objavljujem, u buducnosti cu da ubacim i slike.. Uglavnom, Gorilla je ubijala lepo.. Euphoria dosta lep osecaj stvori, ne obara, lagano moze da se radi ponesto.. Purple je dosta jak, ubija na mesto.. Critical kao i prosle godine, nije los, ubija i on.. Moze u zavrsene a ja kada budem mogao ubacicu i slike. pozz
 

LupusHerbivor

Banned
Banovan
25.05.2018
234
824
93
Kolko para tolko muzike. U ovom slucaju, kolko rada tolko vrhova.
Nagodinu u iste rupe zasadi mjesec i po dana biljke ali ovaj put pravilno iskopaj rupu.
Hvala na ovoj zadnjoj slici, jasno se vidi kako je zemlja pretvrda te se korijen nije uspio razviti sto smo mogli do sada vidjeti po nerazvijenim grana u "eksterijeru".

Hvala na ovome divnome iskustvu!
::listomahanje:::mario:::makaze:::listomahanje::