Racija Snail Smart Shopa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mr. Hedaraa

Aktivan Član
18.02.2011
73
34
18
36
znm da im nece moc nista...to je razumljivo

al kako god plavci su morali nesh pokusat, umjesto da se bave pravim stvarima...

eto tako da nevjerujem u bajke..
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
policajci Odjela kriminaliteta droga ponovo su zadali udarac riječkom narko miljeu.


Hahaha popisujuci inventar. Ustvari najveci neuspijeh hrvatskog gradjanstva su mediji poput ovog novog lista i ova novinarka Slavica Kleva izgubljena u vremenu i prostoru. Mene bi bilo sramota sto sam hrvat.
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.538
188
57
Pa nemoj tako genjo!
Al žalosno je da neki direktor lista pusti ovakav članak u štampanje.Al nisu ni druge novine bolje.U svima je napisano kako je policija napravila dobar posao.Šta čete kad nam neobrazovane seljačine sjede u svim foteljama.Pojma nemaju da su živi i nevide dalje od svog nosa.A kamoli da vidi do horizonta.Sačuvaj bože da se horizonti prošire!
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Vutragenjo je napisao(la):
Hahaha popisujuci inventar. Ustvari najveci neuspijeh hrvatskog gradjanstva su mediji poput ovog novog lista i ova novinarka Slavica Kleva izgubljena u vremenu i prostoru. Mene bi bilo sramota sto sam hrvat.
Iskreno...mene je sramota...na skorašnjem popisu stanovništva bih se nekako trebao izjasnit,ali kao hrvat...naj radije nebi.
Što se racije tiće,sigurno zaposlenima tamo nije bilo svejedno,ali nakon ovog PROMAŠAJA naše drage MILICIJE bit će malo bolje :) možda se previše nadam,ali eto-optimizam :)
 

Sensi*Jana

Aktivan Član
30.09.2010
223
106
43
51
istina da neki ne vide dalje od nosa,ali mnogi vide bolje nego sto mislimo ,samo za svoj materijalni cilj.Sta mislite da medju plavcima nema potrosaca vutre.Ali u danasnje vreme niko nece reci svoje misljenje,pa ostati bez posla:icon_lol:
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Genjo malo opreznije birati riječi :) netko će se nać uvrijeđen. Suguran sam da u svim okolnim zemljama ima takvih novinara. Oni samo kopiraju jedni od drugih, nema tu istraživačkog novinarstva, jedan prvi izjavi neku svoju bajku na bazi službene informacije + osobnog uvjerenja i tad svi ostali novinari prekopiraju. Vidimo koje idiotarije melju novinari o temi koju ovdje svi poznajemo, onda zamislite koliko je toga točno u vezi tema u koje nismo upučeni a čitamo u vijestima. Koliko istine uopće jest u novinama, dođe mi da se zapitam. Koliko je zapravo lako manipulirati masom ako se nalazite na poziciji s koje idu službene informacije """profesionalnih""" ljudi.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
"policajci Odjela kriminaliteta droga ponovo su zadali udarac riječkom narko milje"

lol riječki narkomilje s lampama napušava djecu :rofl:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Beyond je napisao(la):
Genjo malo opreznije birati riječi :) netko će se nać uvrijeđen. Suguran sam da u svim okolnim zemljama ima takvih novinara.

Ja sam zivio u svim zemljama balkana i cesto sam se stidio sto sam balkanac. Cesto pomislim otkud tolika gomila bahatih ljudi na jednom mjestu u sred evrope. I druge zemlje izmisljaju vijesti ali ovako nesto jos nisam procitao o narko mafiji koja prodaje prigusnice. Ja se izvinjavam ako se ko uvrijedio ali posto sam svakave nacionalnosti sebi dam ponekad pravo da budem grublji. Ja se stidim i sto sam covjek sad da dodje neki vanzemaljac ja bi se postidio.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Chehehe
06.11.2010
35
6
0
121
"Na svim tim predmetima otisnut je logotip marihuane i hašiša."
Baš me zanima kako izgleda logotip hašiša.. Izmet iz kojeg se dimi?
Članak je stvarno ko da ga je neki idiot pisao.. Logotip marihuane i hašiša? Kao da su dvije tvrtke ili šta ja znam...
Stvarno tužno je to.. :(
 

Bong&Hrvati

Aktivan Član
22.01.2008
106
3
0
79
ovo se desilo samo zato sta je ducan u Rijeci jebenoj
jebena Rijeka i panduri njezini
 

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
Nisam 100% jeli ovo netko stavio jer sam jedva otvorio i ovu stranicu zbog brine interneta, al onak -.-
wtf ovo je nenormalno

"Istovremeno će na snagu stupiti posebna uredba za kupovinu fluorescentnih žarulja. Građani će morati imati opravdani razlog za kupovinu, a ako prodavač posumnja da se radi o narkomanu, kupac će biti dužan predočiti potvrdu o nekažnjavanju."

"Stručnjaci predviđaju da će provedba tih mjera riješiti probleme kao što su obiteljsko nasilje, pad nataliteta, nezaposlenost, korupcija i kopanje po kontejnerima."

http://naslovnica.info/hrvatska/119...vom_razumu_senzacionalan_uspjeh_akcije_djanki


dobro pa šta se dešava :mad:http://naslovnica.info/hrvatska/119...vom_razumu_senzacionalan_uspjeh_akcije_djanki
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.538
188
57
HA,ha,ha....
Dobra parodija i sarkazam na događaje koji se dešavaju ovih dana u rjeci!
Baš sam se dobro nasmijao!!!
Da bi konzumenti marihuane pušili tu drogu, potrebni su im papiri i duhan koji se, na užas zabrinutih roditelja, već godinama mogu kupiti u prodavaonicama koje u narko miljeu zovu "kiosci". Dileri te opreme često se maskiraju u sredovječne prodavačice.
Ha,ha,ha,ha,ha,ha.....
 

IamLegend

Aktivan Član
11.10.2010
106
16
0
34
"Istovremeno će na snagu stupiti posebna uredba za kupovinu fluorescentnih žarulja. Građani će morati imati opravdani razlog za kupovinu, a ako prodavač posumnja da se radi o narkomanu, kupac će biti dužan predočiti potvrdu o nekažnjavanju."

"Stručnjaci predviđaju da će provedba tih mjera riješiti probleme kao što su obiteljsko nasilje, pad nataliteta, nezaposlenost, korupcija i kopanje po kontejnerima."

http://naslovnica.info/hrvatska/119...vom_razumu_senzacionalan_uspjeh_akcije_djanki


dobro pa šta se dešava :mad:
Sva sreca na E -bayuuuuuu...!! hahaha
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
trebat će ti viza da odeš u shoping centar...
treba će ti viza da kupiš foliju


trebat će ti viza da udišeš friški zrak....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.