Racija Snail Smart Shopa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
03.07.2009
1.740
2.317
188
UFFFF....sve mi to miriše na izlazak iz krize...motrenje šoping centara, prodavaonica sa el. materijalom, čajna šopovi....otvara se novih 100000 radnih mjesta što u sektorima policije i pravosuđa...

Od danas vjerujem u Boga i molim ga da nam se desi EGIPAT!
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ljudi taj je članak pisan kao teška satira...
Kakvo ne prodavanje lampi "narkomanima" alo...
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Smart šopovi bi trebali pratiti i paziti za kazneni zakon zbog ovih legalnih mješavina koje prodaju i ekipa masovno kupuje, tipa onaj magic dragon i to, prije ili kasnije će uvrstit na popis zabranjenog jwh kemikalije, čudim se da već nisu.
A grow oprema u smart shopu nekako ni sad ne zvuči bajno zbog onog članka 173. (4) kaznenog zakona: "Tko neovlašteno pravi, nabavlja, posjeduje ili daje na uporabu opremu, materijal ili tvari za koje zna da su namijenjene za proizvodnju opojnih droga, kaznit će se kaznom zatvora od tri mjeseca do pet godina."
 

Mr. Hedaraa

Aktivan Član
18.02.2011
73
34
18
36
Osim što će prodavači imati iste dužnosti i ovlasti kao u prodavaonicama električne opreme, policija će izdati brošuru pod nazivom "Znate li gdje je vaše dijete kad kaže da ide na kampiranje?"

ova mi je najbolja (ahahah) smijem sei zivcanim u isto vrijeme....jaooo jaooo debila maloumnih...

a nista ljudi poslije ove operacije ''ĐANKI'' cemo imat bolju i svijetliju buducnose bez nezaposlenih i bez kopanja po bajama..... pa sretno :)

kako god iem mami rec da idem na kampiranje dok ne uleti brošura :D
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Beyond je napisao(la):
A grow oprema u smart shopu nekako ni sad ne zvuči bajno zbog onog članka 173. (4) kaznenog zakona: "Tko neovlašteno pravi, nabavlja, posjeduje ili daje na uporabu opremu, materijal ili tvari za koje zna da su namijenjene za proizvodnju opojnih droga, kaznit će se kaznom zatvora od tri mjeseca do pet godina."
Jep...samo,tko će dokazati da ja ne uzgajam rasadu rajčice i paprike u boxu!? Na prvu izgleda smješno,ali ozbiljan sam.Ja zapravo i eksperimentiram trebutno upravo sa rajčicom,jer i to bi moglo bit isplativo,ne u smislu uzgoja ploda-to bi bio pre skup paradajz :) ,ali rasada uspjeva jako lijepo.
 

Petar Pan

Aktivan Član
18.07.2006
228
55
28
i kakva je sad situacija vezana za ovaj smart shop? jel to još uvijek radi ili? šta se stvarno dogodilo, tko zna iz prve ruke?
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Beyond je napisao(la):
Možda je ovo ključna rečenica???
Neznam na šta bi se taj zakon odnosio ali smart šopovi bi trebali pratiti i paziti zbog ovih legalnih mješavina koje prodaju i ekipa masovno kupuje, tipa onaj magic dragon i to, prije ili kasnije će uvrstit na popis zabranjenog jwh kemikalije, čudim se da već nisu.
A grow oprema u smart shopu nekako ni sad ne zvuči bajno zbog onog članka 173. (4) kaznenog zakona: "Tko neovlašteno pravi, nabavlja, posjeduje ili daje na uporabu opremu, materijal ili tvari za koje zna da su namijenjene za proizvodnju opojnih droga, kaznit će se kaznom zatvora od tri mjeseca do pet godina."

Al zašto onda npr. prodavaonice sa el.materijalom smiju prodavat kabele, prigusnice, startere, grla, žarulje itd kad sve to služi za unutrašnji uzgoj? Očito im je problem što se to sve nalazi na jednom mjestu ili šta već? Preimenovat Smart snail shop u Trgovinu mješovite robe i problem riješen. Il jednostavno pozatvarat sve vece centre tipa Pevec, Baumax, Bauhaus, metro itd... Ovaj članak kaznenog zakona mi je tako ŠUPALJ da me glava boli...
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Tropico je napisao(la):
Očito im je problem što se to sve nalazi na jednom mjestu ili šta već?
A da, vjerojatno je to problem. Ma žele sjbati taj šop svim mogućim načinima, vidiš da su poslali sve moguće inspekcije uključujući poreznu i carinsku, baš ono, traže namjerno bilo šta da ih sjbu.
 
20.02.2011
10
1
0
34
Rezultat je bio spektakularan: zaplijenjena je veća količina nargila, papira za motanje cigareta, šatora i djelatnika.
Nisam iz Hr ( iz BiH sam ) pa imam pitanje za vas: jel to zabranjeno posjedovanje nargile, papira za motanje cigareta u vasoj drzavi??
wtf??
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
naravno da ne. ne obaziri se na pisanja ovih novinara, to su idiotarije, ali murija radi problem zbog grow opreme i nekog tamo biljnog materijala (ako se uopće išta može vjerovat ovim člancima), pročitaj cjelu temu
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
74
28
30
Ne znam da l' da se smejem ili da placem...Ali ovo mi je najzesce do sad: "Kada policajci u civilu primijete mršave dugokose tipove kako kupuju alu-foliju, odmah će ih privesti na obavijesni razgovor." Hahaha! Onaj, najgori moguci stereotip...
 

hardbluesman

Aktivan Član
28.11.2010
109
8
18
39
HAHAH,pa ja nemogu vjerovat,ja sam mršavi dugokosi lik,al hvala bogu da nisam prijavljen u hr,nego u jednoj drugo eu državi i imam duplo državljanstvo,stvarno bi volio da mi ulete dok kupujem lampe pa mi kažu nešto,odmah zovem ambasadu...a sad ozbiljno,tragično je to što uopće ovakvi debilni tekstovi dospijevaju u novine,po meni je ovo još jedan korak natrag legalizaciji...
 

IamLegend

Aktivan Član
11.10.2010
106
16
0
34
Kako pise u tekstu oni su nekoliko dana promatrali tko ulazi u shop, samo me zanima dali su ih sve slikali jer kojom drugom metodom su mogli popamtiti sve te osobe. tu je bila hrpa ljudi, a neki su dosli samo da vide o cemu se radi. ja sam naime bio u blizini te trgovine, ali nisam vremena imao da obidem shop. sad mi je drago sto nisam, jer nebih htio da me je netko uslikao kako ulazim tamo, iako je takva radnja protuzakonita.

To je lanac trgovina u Hrvatskoj, cekaj malo, pa zasto onda nisu udarili po cijelom lancu a ne samo po jednoj poslovnici..WTF..!!! vjerujem da vlasnik toga kupuje za sve trgovine iste proizvode, i po istim cijenama prodaje u cijeloj Hrvatskoj..?
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
74
28
30
Najgore je od svega sto ovakvim debilnim clancima veruje masa i podrzava...A murija je toliko istripovana, sad su oni u fazonu da su uradili nesto bitno i korisno za drzavu..A zamisli debilizma da ti blejis i slikas ljude ko ulazi ko izlazi...?!??! Neeee, ja ne verujem...xD
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
e najjači mi je dio : "...policajci Odjela kriminaliteta droga ponovo su zadali udarac riječkom narko miljeu.":vb_whip::icon_lol:
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
neznam dal bi se smijao il plakao,ovo je teska sramota za Hrvatsku,novine,policiju,pa cak i rijeku.
I kad ljudi kazu da cemo uskoro u Europu,ma nismo im ni do koljena..svaka cast policiji koja zadaje teske udarce narko mafijama ahahaha ovo je stvarno smjesno neznam trebaju se pokrit usima i vlada i policija a i novinari koji su pisali ove tekstove.
jer ljudi pazite se ipak se opasni dileri presvlace u prosjecne prodavacice na posebnim mjestima koje narko mafije nazivaju jos i kiosci, gdje se moze kupiti specijalni pribor za smrtonosnu drogu zvan rizle ili papir za motanje duhana
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....tolko zalosno da ne zelim komentirat.....ovo bi trebalo zapisat i stavit u knjiznicu pod odjel BAJKE......
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.