Racija Snail Smart Shopa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
24.12.2009
1
0
0
33
HazeSeeker je napisao(la):
Nacional je to odradio ok ,malo sarkazma i spuštanja novinara na njihovom terenu .

pa da ljudi shvatite da je novinar onog clanka u nacijonalu,sprdao njegovu koliegicu novinarku iz Novog Lista..
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
ahhahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahah....
Kako sam se lijepo nasmijao na ove clanke!
Laboratoriji?!?! Buhahahaha, "tipovi mrsavi s dugim kosama"!! hahahahah
Ove gluposti koje proizvodi nasa drzava su stvarno vec na rubu pameti.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Vlasnici shopa treba da uklone sve sto podsjeca na marihuanu. Sve se koristi za uzgoj i pusenje duhana. Ako neko pomene marihuanu u radnji treba ga odmah izbaciti.
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Fiume je napisao(la):
pa da ljudi shvatite da je novinar onog clanka u nacijonalu,sprdao njegovu koliegicu novinarku iz Novog Lista..

Je skužija sam ja da je Čovik napravija posprdni članak na policiju i novinarku ali isto tako jedan prosječni tukac ka sta ih je većina u lipoj našoj će ovaj članak shvatiti totalno drugačije :D
 

majkl

Aktivan Član
09.07.2009
65
11
0
39
e nashta se unas troshi novac iz đepa prosječnog građanina... al nije to josh to.. triba i dva tri helihoptera ubacit u akciju... đabe zapljenit lampu i vazu bez podrške iz zraka... shta je to josh par miliona kuna bacheno u vjetar... pa navelike je poznato da smo mi hrvati bogata nacija. prosjechan građanin digne 10ak tisuća kuna mjesechno (minimalno)... al dobro razumijem ih donekle... treba i policiju nekako zaposlit da nediraju ove koji odgovaraju vladajuchima... ma idi beztraga

jedino shto je u svim ovim sranjim dobro je to da i prosjechni glupan popizdi kad shvati da odnjega prave budalu, sranje che da udari plafon, a onda bum :)

rispek

EDIT: nemoj pisat duple postove... koristi tipku "ispravi post"
 
16.05.2010
49
1
0
33
Idem sad do grada pa ću baš provjerit :)
Kada sam vidio da je zatvoreno prije par dana bio sam ljut jer sam mislio da se vlasniku neda zajebavati više s tim,,ali onda, neznam dali da kažem ''na sreću'', vidio sam da je to ipak policijsko maslo.
 
02.03.2011
16
1
0
33
Ne mogu vjerovat gdje mi zivimo. Pa ovo je sramota! Ne znam dal da placem ili da se smijem. Prodavaci rizla na kioscima su narkobosevi, a za sve malo mrsavije sta kupuju alu-foliju u trgovinama kucanskih potrepstina postoji velika mogucnost da su narkomani. Pa ovo je da puknem!!!

A najjace mi je kad na vijestima cujem da je policija otkrila laboratorij za proizvodnju marihuane. Po tome svako ko doma sadi paradajz ima laboratorij. Kako bi taj laboratorij uopce trebao izgledati? Male biljcice koje rastu u epruetama?
 

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
Misliom da članak nije ozbiljan... Bar nebi trebao biti ne djeluje mi realno pročitao sam ga dosta puta i premiješan mi je da bi bio ozbiljan xD

zaplijenjena je veća količina nargila, papira za motanje cigareta, šatora i djelatnika.
Što je moguće zaplijeniti djelatnike?


Drugi dio akcije "Đanki" sastojat će se od pažljivog motrenja odjela za kuhinjske potrepštine u shopping centrima. Kada policajci u civilu primijete mršave dugokose tipove kako kupuju alu-foliju, odmah će ih privesti na obavijesni razgovor.
Ovo vama djeluje realno? Obavijesni rezgovor zbog kupovanja alu-folije? "Mršavi i dugokosi" stereotip? xD


Istovremeno će na snagu stupiti posebna uredba za kupovinu fluorescentnih žarulja. Građani će morati imati opravdani razlog za kupovinu, a ako prodavač posumnja da se radi o narkomanu, kupac će biti dužan predočiti potvrdu o nekažnjavanju.
Hahahahaha ova mi je prejaka i da hoće nemogu to napraviti tako da..

Da bi konzumenti marihuane pušili tu drogu, potrebni su im papiri i duhan koji se, na užas zabrinutih roditelja, već godinama mogu kupiti u prodavaonicama koje u narko miljeu zovu "kiosci". Dileri te opreme često se maskiraju u sredovječne prodavačice
Ovo se vidi iz aviona da je sprdancija

tručnjaci predviđaju da će provedba tih mjera riješiti probleme kao što su obiteljsko nasilje, pad nataliteta, nezaposlenost, korupcija i kopanje po kontejnerima.
Šećer na kraju umro sam xD


Sve je to ok, skuži se da je zajebancija, ali mi nije jasno što taj članak radi na nacionalu?
 

Petar Pan

Aktivan Član
18.07.2006
228
55
28
dajte ljudi malo manje pušite!
koji vam je kuky pa vas je pola ovaj članak shvatilo ozbiljno?! dajte malo uključite mozak, ne služi vam glava samo za kul luk
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Ljudi, sve žlice iz ladice u kuhinji bacajte, racije rade u kuće i sve koje uhvate sa žlicama stavljaju u pritvor zbog zlouporabe teških opojnih droga.

Da im ***** mamu....
 

stoney

Finally, My Mother Has Join(t)ed Us. Happy AF
12.01.2010
110
7
18
Uluru
samo da ne dolaze "mrsavi,dugokosi tipovi kuptiti alu-foliju.." hahhahahaha
 

idoser

Aktivan Član
09.02.2011
61
3
8
46
ja sam malo deblji i imam kratku kosu, pa ako nekome treba folija neka se javi, ja ću mu otići u šop po nju:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.