Radi li tko BHO iskustva

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
Evo posto mi u temi ulje nitko nije odgovorio, da probam i ovdje pitati , koja je razlika izmedju RSO i BHO ? Osim u nacinu pripreme naravno...:cool:
Oboje su visoki koncentrati, kontam kod bho se otapa samo thc, bez klorofila i dr. biljnih tvari.
Najvise me zanima cemu tolika razlika u konzistenciji, bho je krtina , smola , a rso gusto ulje.
Pretpostavljam da se i sa rso moze dabati ?

Inace opasan hobi, na par mjesta nasao kako se ekipa zapalila, zato oprez oprez :djede:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PleromaBythos

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Zapalit se možeš ako si budala tj. treba se pridržavat nekih osnovnih sigurnosnih "propisa". Koliko ja znam BHO može biti shatter, wax ili kao ulje, to ovisi o temperaturama na kojima se radi "purging" odstranjivanje ostataka butana. Shatter- oko 43 celzijusa
Wax- oko 60 celzijusa
Oil- preko 80 celzijusa

Bho ima lijep miris jer sačuva terpene, i veći ga je gušt pušiti, ima i bolji okus. Na stranici skunkpharmresearch ima masu info o BHO
Mogu ti reć da je BHO ful jak, ja sam par kuglica stavio u pljugu, nekako je drugačiji osjećaj od duvanja vrhova, meni se lagano vrtilo u glavi i puno je jači efekt, neki trnci prolaze kroz tijelo, a slijedeće jutro sam se probudio zaljepljen ko da sam se naduvo u snu.
 
Poslednja izmena:

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
Evo posto mi u temi ulje nitko nije odgovorio, da probam i ovdje pitati , koja je razlika izmedju RSO i BHO ? Osim u nacinu pripreme naravno...:cool:
Oboje su visoki koncentrati, kontam kod bho se otapa samo thc, bez klorofila i dr. biljnih tvari.
Najvise me zanima cemu tolika razlika u konzistenciji, bho je krtina , smola , a rso gusto ulje.
Pretpostavljam da se i sa rso moze dabati ?

Inace opasan hobi, na par mjesta nasao kako se ekipa zapalila, zato oprez oprez :djede:
neki vise vole BHO jer je prirodniji,RSO je vise za lijecenje...
 
11.11.2016
27
18
3
BHO je vrlo stetan, to niko vise ne radi i takvi ekstrakti se vise ne prodaju i ne primaju na takmicenja(bar mislim).
jednostavno, koliko god prociscavao, cak i vakuum-pumpom, uvek ostane neko djubre iz butana.
 
07.07.2014
14
5
3
Isto tako koliko got se u autdoru trudio da sve radiš sa prirodnim prihranama i zaštitama(pesticidi, fungicidi itd.) u samom zraku i kišnicama ima poprilično otrova. Ako se netko opterećuje stime, meni ga je žao jer nemože uživati u mnogim blagodatima koje nam život pruža. Treba se informirati dobro o postupku izrade, poduzeti sve mjere opreza i dobro se potruditi oko završne faze kojom isparimo sav butan iz ulja i kojom možemo dobiti šater ili buder. Kao što je več navedeno to ja čisto zlato i tko si ga jednom napravi uvjeren sam da če opet jer je jednostavno i pre dobro
 

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
Zato postoje bolje, ekoloski / zdravstveno prihvatljivije solucije poput Dimetil etera kao zamjena za butan... ovaj Dexso sam bas vidio na Praskom Cannafestu sad.

 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri
07.07.2014
14
5
3
Nije mi baš drago da na ovoj informativnoj stranici ljudi zbog neznanja druge odmah nazivaju budalama, ako nešto nečeš ili si skeptičan po tom pitanju netreba odmah vrijeđat, daj si priliku ak ne sebi pa daj je onda drugima. Svi koji se prime izrade zlata(kako je netko nazvao, svaka čast) morao se pri toga informirati po raznim forumima i YouTubeu a svugdje je naglašen oprez(rad vani, ne pušiti u blizini izrade I. T. D). Radil sam ga podosta puta i još sam tu.
 
20.10.2017
8
14
3
Da malo vratim temu u život, taj bho može se vaditi/"extraktirati" i vrućom presom. U svijetu poznato i kao dab, rosin, wax itd.
Izuzetno je potentno a velik postotak kanabinoida je sačuvan.
U prilogu dodajem video za kućnu izradu bez butana i plinova