Radio drame

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

adri

Di je modro i zeleno
01.03.2016
316
646
93
Di je modro i zeleno
Ne znam dal se vama ikada to radi (meni posebice ka zapalin), al meni je ovo jedan od lipsih nacina pricanja price jer dopusta ogromnu vizualnu interpretaciju samom slusaocu i to mi odlicno pase kada zapalim, puno bolje cak nego neki dobar film. Digne mi imaginaciju na desetu.

Pa u to ime, a i spomen do jučer živog Gotovca koji je skladao jako kvalitetnu djecju, a i filmsku i radijsku glazbu, bi Vam stavio njegovu glazbeno/dramsku verziju "Crvenkapice", naravno ne moramo se toliko udubiti sada u vizualno, jer je on sa glazbom docarao svijet i prostor, poput kamere u filmovima, al mozemo reci da nam njegova glazba dodje kao nadogradnja na nase vizualno.

Ako netko ima ili voli slusati neke druge radio drame, molim vas stavite.

Crvenkapica 1. dio:
Crvenkapica 2. dio:
Crvenkapica 3. dio:

Uzivajte u slušanju...

A ako je tema glupa, a zavrsit ce u grave...
 

-BäR-

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
734
5.256
233
Čudna šuma
Davno sam imao Štrumfove na ploči,Gargamel radio pizdarije na Štrumfoviziji :udarac:
Sad kad se sjetim kako na kraju A strane pripovjedač kaže:a sada deco okrenite drugu stranu ploče he.he :D
Imao sam i Vuk i 7 kozlića,tu je bila baš jeziva atmosfera :confused: i napeto za slušati,poslušao sam i Rat svijetova,muzika je predobra :razvaljen::
Interesantne su radio drame,imaju posebnu draž. Palac gore za temu :thumb:

Našao na yt,ha,ha nisam imao pojma da ću to ikad više ćuti :lol:
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy and adri

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
volim taj izričaj,jedino me priča u potpunosti zaokupi pa zvučnu kulisu,efekte i samu glazbu ne percepiram odvojeno. zadnju radio dramu sam gledao:) na jutubu, Ili MI Ili RI,dokumentarna:clap::
treči program radio zg često emitira radio dramu