Radoznalost

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
25.05.2010
6
0
0
37
bok novi sam ovdje pa imam pra novih pitanja...ovako,,,,,HTIO BIH ZNATI MANE I PREDNOSTI RASTA BILJKE U GRMU,,ZNACI NA SVAKOJ LOKACIJI IH IMA PO PET KOMADA..PA ETO KRATKO AKO NEMKO MOZE MANE I PREDNOSTI RECI..HVALA UNAPRIJED
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ako je vani bolje ne moj da im nebi korijen pokidan nego uzmi konop i svaku lagano na svoju stranu savij i tako uzgajaj dalje.
Na đi si na forumu o low stress trainingu (LST) i to primjeni
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
Šaman Šandor;138355 je napisao(la):
Ako je vani bolje ne moj da im nebi korijen pokidan nego uzmi konop i svaku lagano na svoju stranu savij i tako uzgajaj dalje.
Na đi si na forumu o low stress trainingu (LST) i to primjeni

upravo to, jer biljke su sada vjerovatno (što se da zaključiti po tvojoj izjavi bez slika) dosta velike... nije sigurno presađivati, makar bilo bi bolje da su malo udaljenije jedna od druge... to si sve trebao pročitati prije nego si posadio, bilo bi ti puno lakše

sve informacije o LST-u možeš nači ovdje: https://forums.vutra.org/content/120-Low-stress-treniranje-biljke-LST

nemoj ih prekapati jer ćeš samo napraviti lošu stvar, ostavi ih da rastu, poslije samo počupaj muške biljke, i vjerovatno ćeš dobiti malo na prostoru!!
sretno !!