Rak besike (mokracnog mehura)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

dvadeseteGaSim

Aktivan Član
08.06.2015
231
720
93
31
Pozdrav drustvo, totalno mi je cudno bez pisanja postova na 4um-u, ali od kako se biljka slomila tako sam se i ja zadesila slomnjena kad me poklopila ova vijest u vezi oca.. :)

Sad Vam se javljam da vam kazem da je operacija uspjesno zavrsena jutros u 8:30, da je doktor rekao da ocekuje brz oporavak, za 3-4 dana otac ce se vratiti kuci..

Moram Vam priznat i rec da on ne prestaje da pusi, znaci juce kad sam isla u posjetu zvala sam oca prije ulaska u bolnicu sa pitanjem `Tajo, sta da ti kupim? Blizu sam. Oces banane, sok, neke casopise, novine, sta ti treba..` na sta mi je on odgovorio `Samo cigare sine, nista drugo mi ne treba, se imam, bili su prijatelji juce, sve imam samo cigare kupi.` Tako da sam to i uradila..

Sad ocekujem da je to za svaku osudu i kada se vrati branicu mu cigare naravno.

Eto, htjela sam Vam se samo javiti i prenijeti par informacija..
Za mjesec dana ce biti gotov nalaz u kojem ce se vidjeti da li se tumor povukao totalno, receno mi je da su mu sve makli, radio je lasersku operaciju i tako..

Zelim savjete kako bih mu olaksala oporavak, citala sam ovo za ishranu, hvala..
U skripcu sam s' novcem ali ne brinite, skupljam, za opremu za in.. :)

Pozdrav jos jednom NAJDRAZI ljudi najbolje prirode. :gled:

:wave::vutra:
 

perqo

Aktivan Član
16.01.2015
130
296
63
64
Moj pozdrav drustvo.
Daaa daaa jos uvek sam ziv ali po svemu sudeci ne bas normalan :)
Heb..ti zeca danas sam se stropostao i skrsio se kao ona rabota.
Nemojte mi zamerati ako gutam slova pa i po koju rec . Moje kolege koje su prosle krozovu brrrrrrrrrrrr
terapiju znaju i razumece me 100% zar ne @mazar :zvezda::.
Obicno se na kraju pohvale,zahvale.... ali cu a to uraditi na pocetku ovog dnevnika.
Elem, trebala mi je ova terapija kako bih video kolika je podrska moje zene i troje maloletne dece od 25,26 i 27 godina . HVALA IM
Mene je tebalo vezati za drvo ovaj zadnji mesec dana pai malo duze. Poenta je da jos uvek nisam "normalan":udarac:.
kako nebi bio dug tekst ,ono sto je najbitnije :

-Ulje radi svoj posao ,kod lekara jos nisam bio (konj pve klase to sam ja) ali u petak 13 idem (izabrao sam datum ....) definitivno. Pa odakle znam da ulje radi? Pa tako lepo radi:banana_rasta:.
Joj koja sam ja sve s...anja uradio.
Sutra-danas razvijamo pricu od pocetka.

:vutra:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
da si normalan, poludio bi:makaze::makaze::makaze:
Nego da te pitam, jesi naglo prekinuo ili postepeno
Jedva čekam da čujem s...anja.
 

dvadeseteGaSim

Aktivan Član
08.06.2015
231
720
93
31
Pozdrav jos jednom svima..
U mojim gore navedenim postovima se mozete prisjetit o cemu se radi opsirnije..

Dva mjeseca je proslo od operacije, tata je u cetvrtak primio drugu hemoterapiju a sinoc je imao simptome nus pojava - groznica - drhtanje nekontrolisano skoro cijelu noc, povracanje, tegobe, mucnina, malaksalost, nije spavao a u toku dana smo ustanovili i da ima temperaturu 39.5 i malo nizi pritisak.

Hitna je dosla, primio je inekciju za sve potrebno i uputili su nas sjutra kod izabranog doktora da ponesemo urin i zakazemo patronaznu posjetu kako bi mu uzeli krv na analizu..

Lakse mu je sad, smirio se, spava - odmara vise bih rekla...ali pisem, strah me, posavjetujte me sta/kako..
 

dvadeseteGaSim

Aktivan Član
08.06.2015
231
720
93
31
Operacijom je sve otklonjeno i bio je na konzilijum i odluceno je da prima hemioterapiju, e sad.. Mi razmisljamo da prestanemo sa njom s' obzirom da vec drugu pretesko podnosi ali opet se plasimo, ne znamo je li to pametno..

Covjek nikad nije u zivotu pomislio na joint, zna za mene da pusim i to sve ali kad bih mu ponudila mislim da bi mislio da sam luda ili nesto slicno..
 
12.09.2015
45
17
8
38
Ne znam rezone sa konzilija a nisam ni doktor, međutim uspjesna operacija na kojoj je maknut karcinom i nema ga u tijelu vidljivo sama za sebe govori....
 
17.12.2015
7
0
1
70
Pozdrav svima!

16. Dez.15 doktor mi je pronasao da imam ca.3 cm. Tumor.
Operacija mi je zakazana za 18.01.16.
Nakon operacije bih uzimao ulje kanabisa bez obzira o kakvom se tumoru radi, pitam Vas za pomoć u odabiru koje ulje da nabavim ili da ga sam pravim.

Pozdrav!
 
09.11.2017
3
0
1
44
Dragi svi,
nadam se da ce neko procitati ove redove, jer je ova tema za besiku bila aktivna pre 2 godine.

Pre MESEC dana mami je dijagnostikovan rak besike sa metastazama na kostima karlice.
Poslednja faza a PRE TRI MESECA je bila zdrava zena!
Sada su bolovi nepodnosljivi, ne moze ni da hoda, ni da sedi, ni da lezi, traju 24h.
Lekari kazu da je izuzetno progresivan, operacija besike ne dolazi u obzir jer je cela vec zahvacena, cak nam je i konzilijum rekao da smo zakasnili !?
Cekamo poziv za hemoterapiju, ja sam skeptik, jer na vec umoren, neispavan i iscrpljen organizam to moze delovati pogubno.

Ja sam do sada pravila caj marijuane od buds sa kokosovim uljem po receptima sa interneta al efekat nije bio u potpunosti zadovoljavajuci.

Verujem u moci kanabisa.

Potrebna mi je vasa pomoc. Nazalost nemamo vremena da uzgajamo biljku iz semena. Dok ona izraste, ona mozda vise nece biti tu.
 
07.05.2015
5
6
3
28
Pe
Moj pozdrav drustvo.
Daaa daaa jos uvek sam ziv ali po svemu sudeci ne bas normalan :)
Heb..ti zeca danas sam se stropostao i skrsio se kao ona rabota.
Nemojte mi zamerati ako gutam slova pa i po koju rec . Moje kolege koje su prosle krozovu brrrrrrrrrrrr
terapiju znaju i razumece me 100% zar ne @mazar :zvezda::.
Obicno se na kraju pohvale,zahvale.... ali cu a to uraditi na pocetku ovog dnevnika.
Elem, trebala mi je ova terapija kako bih video kolika je podrska moje zene i troje maloletne dece od 25,26 i 27 godina . HVALA IM
Mene je tebalo vezati za drvo ovaj zadnji mesec dana pai malo duze. Poenta je da jos uvek nisam "normalan":udarac:.
kako nebi bio dug tekst ,ono sto je najbitnije :

-Ulje radi svoj posao ,kod lekara jos nisam bio (konj pve klase to sam ja) ali u petak 13 idem (izabrao sam datum ....) definitivno. Pa odakle znam da ulje radi? Pa tako lepo radi:banana_rasta:.
Joj koja sam ja sve s...anja uradio.
Sutra-danas razvijamo pricu od pocetka.

:vutra:
Kako je prošlo??
Tata mi je 5 puta operirao površinski tumor unutar mjehura,sad treba poceti sa zračenjima uskoro,htio.bi krenuti s uljem kanabis da se lijeci,ali me strah nuspojava jer je uz tumor u lrevetu vec 7 godina,imao je mozdani udar,oduzetau je lijeva strana,pije 8 tableta dnevno,za tlak,ta epilepsiju,za šečer,za razrjeđivanje krvi,za izmokravanje itd..pa me zanika vase misljenje je li moze od cistog cbd ulja imat kakve nuspojave...ima 71 godinu..hvala unaprijed na svim odgovorima,nadam se da ce ih biti
 

boscco

Aktivan Član
16.02.2016
116
393
63
74
Od cbd ulja neče imati nikakvih nuspojava…jedino se mu može popraviti tlak, ublažiti epilepsija i šečer…bitno je da uzima cbd 1sat prije ili poslije tableta…