Rak debelog crijeva 3. stadij

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.02.2020
1
0
1
35
Pozdrav svima.
Dijagnosticiran mi je karcinom debelog crijeva uzlaznog kolona prije 2-3 mjeseca. Imam 33 godine.
Operiran sam, odstranjeno je sve + sve limfe u kojima je od 17 izvađenih 4 bilo zahvaćeno.
Dobio sam 6 mjeseci adjuvantne kemoterapije i dobro to podnosim, bez nuspojava za sada.
Izbacio sam meso, baziram prehranu na sirovom vocu i povrcu i htio bih uz sve to krenuti s uljem marihuane.
Imam 20ml doma koje mi je ostalo od lijecenja majke koja je nazalost preminula, s vrlo teskom dijagnozom raka zeluca + metastaze svuda, doktori su davali 3 mjeseca zivota no uz ulje je zivjela skoro 2 godine, ali potroseno je sigurno pola litre ulja.
Htio bih mozda i krenuti uzgojiti sam, jer mi je to najsigurnije.
Dali mi netko moze dati neke smjernice; koju vrstu, što, gdje i kako kupiti...
 

rastagenetic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
07.01.2014
709
8.171
233
Nisam stručan previše, ali znam da je najbolje ulje praviti od indika biljki.
Sretno u lječenju i nadam se da ćeš se oporaviti
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.074
15.586
358
Trebalo bi mi par sati,da ti se sve objasni,a da ti možeš shvatiti i razumjeti o čemu ti pričamo!
Kreni od osnova....čitaj forum,jer realno sve je objašnjeno više puta u istim temama. Ako si stvarno odlučan,da želiš uzgajat,s koliko novaca raspolažeš,jel znaš išta o uzgoju,NPK,ph vode itd.(najosnovnije stvari)?
Ima več gotovih,tzv kitova u kojima je box, svjetlo,ventilacija itd.a za svaku stavku imaš temu i večinom prvi post objasni sve....kasnije raspravljamo,ponavljamo se:) itd
Previše je toga......samo kucaj u tražilicu"ventilacija" i sl.
Teško mi je na mobitelu vadit linkove,a ovo su teme koje moraš pročitat,shvatit,da te se vodi kroz grow. Kažu"pomogni nam,da ti lakše pomognemo",tako nešto,izrečice mi ne idu baš:)
Žao mi je za tvoju situaciju!
Glavu gore i sve najbolje ti želim,a ako treba pomoći kroz grow,ovdje češ uvijek dobit odgovor!
Znaš kako sam ja počeo?! U ormar sam stavio klonove,dobijene od poznanikovog,poznanika i onda sam počeo gledat YouTubeu (how to videa),kupio COB led panel, nisam znao razliku od vegetacije i cvata, PH ,EC ,topanje,lolipop,LST(nije trip,trening biljke),HST Fimanje i još masu toga sam skupljo po putu. Inače nečeš ni krenut:)
Vutropediju sam pročitao 15ak puta i čitam ju opet i opet.Ovdje imaš sve u detalje,a oko početka moraš sam. Baci pogled na Hempatiju(gore je banner) i pogledaj več složene grow boxeve. Vidi što ti je pristupačno i od tuda kreni!
Jbga još nismo legalni i zato se moramo držat određenih pravila. Ali,ako več trebaš ulje,uvijek je tvoje najbolje,jer znaš što je unutra i ne košta te bogatstvo,da bi živio!
Sretno i nadam se,da buš neki dnevnik otvorio. Sve bilježiš na forum i uz to dobijaš savjete,šta,kako....
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.249
10.188
358
moraš se odlučiti hoćeš li indoor ili outdoor, najbolje da uzmeš mentora koji će te voditi kroz proces i naglasi da si medicinslkki korisnik, dobro marac veli za indiku, gledaj što veći postotak THC-a, ali i CBD,sretno :wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cyric and Badi