Rak debelog crijeva dukes D meta po potrbusnicu, tankom...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Vedrane nemogu ni zamislit koliko te to sve rastura al prijatelju znam jedno ti si jednostavno fenomen i neka visa sila te cuva jer ovo sto si ti prosao nitko drugi nebi ni pola izdrzao zato glavu gore nije jos uvijek kasno ako si izdrzao dosada onda je to sigurno sa nekim razlogom ;)

ovaj gore lijek nije lose ali je to daleko od onoga sto bi tebi trebalo i na kraju preskupo jer bi trebao uzimat svaki dan po minimalno 10-15 g doze da bi bio unijeo dovoljno CBD-a koji bi mogao napraviti neki pomak u zaustavljanju i postepenom smanjivanju tvojih metastaza

evo za primjer Dr. William Courtny preporucuje doze izmedju 5-20mg/kg a Bediol iz linka gore sadrzi 8% CBD-a na 5g sto bi preracunato bilo 400mg CBD-a za 38 eura a tebi ako uzmemo da imas 70 kg i uzimajuci najmanju preporucivu dozu dolazis na 350mg dnevno ali s obzirom na tezinu tvoje dijagnoze trebala bi ti maksimalna doza a to bi bilo 1400mg dnevno i to je jednostavno preskupo

evo ti link odakle sam izvukao ovu racunicu
http://hempcurescancer.blogspot.it/


Edit: http://www.int-imm-f....com/index.html a za ovo ti nemogu nista reci jer nemogu naci nitkoga da prica o njima u Njemackoj tako da neznam sta da ti kazem...ja kad sam trazio klinike po Njemackoj koje su se bavile davanjem leterila B17 obicno sam nalazio po forumima iskustva ljudi koji su bili probali ili su razmisljali o tom obliku terapije a o ovom nemam nista osim adrese i imena lijecnika
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vedranST and mazar

vedranST

Aktivan Član
25.12.2012
81
129
0
53
http://www.int-imm-foundation.com/
pokusavam stupit u kontakt s njima ,prevode mi nalaze pa cu im poslati ,prvi razgovori kazu da traze od 30 000 - 40 000 eura za tretman.. ..aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a kao da su jeftinji od kemo terapije hahahahah ...
cijene najskupljih kemo . avastin 6 mjeseci 180000 -200 000 kn
erbitux 170 000 kn
vectibux 150 000 kn
fu 5 stari citostatik niti 5 000
leucovorin sitno nesto
emend tableta za mucninu 3 komada 100-150 eura...
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Vedrane je sam bio trazio puno toga i prije nego samo bili odluci se za ulje ja sam jako zelio odvesti mamu kod Regine Roshttp://www.naturheilpraxis-rose.de/dienstleistungen.html u njenu kliniku je jedan od pionira bore protiv carcinoma alternatvnim metodama u njemackoj ali mama nije pristajala na to posto je trebalo za tri mjeseca terapije i boravka u njemackoj izdvojiti od 13-15000 eura(ja sam htjeo uzet kredit) tako da je to otpalo i onda smo igrom slucaja culi za ulje i okrenuli se tome

evo ovdje je njen Blog gdje ona odgovara na pitanja i pise o svojim iskustvima i slobodno je mozes nazvati ako si dobar sa engleskim i poslati joj nalaze pa da cujes i njeno misljenjehttp://b17-vitamin.de/patienten-uber-heilpraktikerin-regina-rose
 
06.05.2013
2
4
0
Prijatelju, ima nade.. ulje što prije i samo hrabro. Pripremi se na puno spavanja, prepusti se nekom da se brine o tebi i samo piči. Umjerena je progresija, ulje ima djelovanje, kod nekog više, kod nekog manje- možda si baš ti taj "više"!
Znam da ti je to problem, ali osobito misli na prehranu- što više kalorija jer će ti trebati za borbu.
Pozdrav i samo hrabro!!
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
"the Cannabis oil is diluted with olive oil until it is under the legal limit for sale. The oil consists of 2.6% CBD and 0.173% THC. The oil is used to negate uncomfortable and undesirable effects from medical issues. "

o kvaliteti ne bih pricao ....al po opisu mi se cini da smijes uvesti ...mislim da prolazi sve ispod 3 % thc ..... na carini jedna bocica maslinovog ulja ;) ne bi smjela napraviti problem .
 

vedranST

Aktivan Član
25.12.2012
81
129
0
53
uhh koje cijene paprene ,moram komentirat...
napravio sam ct poslije tretmana u cunga lunga klinici u njemackoj i sve metastaze porasle 100 posto ,, jos uvik hodam al sam na 200-300 mg tramal i 2 .3 ibubrufena koliko i dalje boli, znam sve o ulju i da sam treba i ovo i ono i soda i msms i petrolje sve znam sve sve sve.. ,eto.....idemo dalje..
btw ovdje sam bio..http://lentz.mightyminnow.net/about-us/m-rigdon-lentz/
tako da zna ko zeli ici sta mu se moze desiti a mozda i pomogne.. samo ode 40 000 eura..
 

Mikan91

Aktivan Član
14.03.2014
68
28
8
Moj predlog je samo raw vegan ishrana,bez kuvanog,przenog,mesa,jer svaka termicka obrada hrane preko 40 stepeni ubija enzime u biljkama,ne brini za proteine njih mozes dobiti sasvim dovoljno iz presne ishrane biljkama i celim zrnima zitarica. Moj otac se vec 2 godine alternativno bori protiv malignog melanoma,a melanom ima vec jedno 6-7 godina,s obzirom da su nam doktori tada dali pogresne rezultate,tek nakon sto smo se sami organizovali i otisli u madjarsku na pet skener smo u sustini znali sta mu je.ima metastaze na limfnim cvorovima,koje su se uvecale u proseku za samo 4-5 milimetara,sto je odlican rezultat,s obzirom da ima poslednji stadijum vrlo agresivnog kancera,prosao je brojsovu terapiju gladovanjem i sad je na presnoj ishrani,nabavili smo ulje,i pocecemo uzgoj da sledecu turu napravimo sami,samo budi uporan,samo ulje i presna ishrana,bez ikakvih lekova za bol,jer ulje te tako umrtvi da bolova nema uopste :) Kad smo bili na pet skeneru u Beogradu pre mesec dana,doktorka nije verovala da je moj otac bolestan,samo cu reci neznalice i sarlatani...Sigurno ce produziti zivot,a postoji i dobra sansa za izlecenje...SRECNO!
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
što se tiče proteina, ne želim reklamirati, ali postoji firma u RH koja proizvodi proteine iz konopljinog sjemena, a poznato je da je to najbolji i najcjelovitiji izvor proteina na planetu, pa samo hrabro s tim. za tvoje potrebe je jedna žličica 3x dnevno dosta, naravno uz sve što je Mikan spomenuo.

koliko sam uspio iščitati iz tvojih postova, ti "znaš" sve o alternativi, ulju i svemu ostalome, ali očito u to baš i ne vjeruješ i ne primjenjuješ to. nažalost to nije način na koji možeš ozdraviti ili si olakšati život, treba prije svega vjerovati i u glavu si usađivati pozitivne misli. za pomoć oko toga, preporučujem ti knjigu Snagom Uma - Tony Buzan, koja će te naučiti kako stvarati metapozitivne misli, i držati ih u glavi svaki dan. napredak sigurno neće izostati. ako ne vjeruješ, probaj pa vidi! ;)

sretno! želim ti što manje boli, a po mogućnosti i potpuni oporavak!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: irieman and mazar

vedranST

Aktivan Član
25.12.2012
81
129
0
53
Prijatelju moj , ja ne znam nista kao ni doktori (koji su mi dali 6-12 miseci) sta je realnost sa ovim stupnjem jer upravo toliko su zivjeli moji "borci " sa kemo iz soba od 30 do 40 godina pocev od prof sportasa boksaca do nepusaca pa do bolema koji je i pio i pusio ,do profi glazbenika........sve sta vi kazete ovdje ja postujem al , nemojte se ljutit ,jedno je pricat o tome a drugo je prozivljavati to.. ako imalo imalo procitate bilo koju strucnu literaturu i pogledate ne sta je rak deb crijeva vec metastaze po potrbusnicu onda ce vam biti jasno koje je to tkivo i kako je to situacija u kojoj danasnja medicina ljeka nema,, ja postujem alternativu ozbiljnu ,, di je granica ozbiljnosti i sarlatnastva ,to svak sam za sebe neka odredi,,,,,,ulje marihuane sam defintivno rekao pomaze ,kod spavanja apetita mira i mucnina kod kemo ,, ljeci li rak?nema znanstevenih dokaza i ja necu nikome rusit nadu jer uvik postoje izljecenja na fazi nemoguceg , na fazi cuda, i doktori sami kazu , posaljemo ga kuci on se vrati cist....zasto doktori kazu tako dramanticne prognoze kad je rak u pitanju , jednostavno stite sebe struku i ozbiljnost posla kojim se bave a i statisticki uzmu u obzir tvoje trentuno stanje te prosirenost bolesti.. mislim da univerzalni lijek za RAK ne POSTOJI , a to nije ni msm ni petrolje ni marihuna ni cbd ni thc ni xxx stvari jer vrsta karcinoma ima vise od 100 mutacija jos i vise i svako tjelo je poseban orgnizam koji drugacije reagira,,,,,,ako meni kaze da jedem samo raw food a nije procitao moj nalaz onda je "sarlatan " ili zeli pisati nesto samo da pise, jer ja imam suzenje crijeva ,i svaki unos sirove hane vlaknaste hrane sirovog voca i povrca meni dovodi u opasnost peristatiku crijeva i veliku vjerojatnost azacepljenja i puknuca te sepse i rjeci ,,_""tako je bog htio" to sam vidio , to se desavalo ljudima ispred mene jer su slusali savjete alternativaca...vidio sam i umrle ljude koji su uzimali otrov skorpiona , i one sa petroljem u sebi ,pa i ja sam popusio sa alternativnom klinikom u njemackoj

http://lentz.mightyminnow.net/about-us/m-rigdon-lentz/ koja se reklamira kao bbuducnost ljecenja raka a uzevsi meni 40 000 eura su me ispratili sa rjecima da su smanjili metastaze 30-50 posto da bi CT pokazao povecanje meta od 50-100 posto............volim ozbiljne ljude iza kojih stoje rezultati, pogledajte malo njihove stranice , sve je fino krasno cisto , sa toliko uspjeha i najvjerojantije falsficiranih podataka jer ono sta covik moze napravit to nijedna zivotinja ne moze niti zamislit kako bi zaradio novce..
a rak je idealna prilika jer mi koji smo u 4 fazi ili kako svi vole rado rec TERMINALNA FAZA , mi smo idealne bebe za igricu ,nama nude svi pomoc ,ja imam preko 100 recepeta za izljecenje raka........a svak ima ISTO OPRAVDAVNJE "NEMOZE TI SKODIT",.. evo ja vam garantiram da moze skodit, jer meni je njemacka naskodila da su meta podiglo duplo..
ja cu ovdje naic sigurno na kritike jer ovo je alternativno sajt , i ovo ljecenje u njemackoj je alternativa cista kemo terapiji procitajte ,kojima se gadi kemo koji drze svoje ljecenje cistim filtracija krvi i pumpanje vitamina c i d kurkukom igork pelinom itd itd ,evo to je njihov rezultat kod mene.......a ima jos rezultata koji su jos i gori ........da su rekli ne nismo uspjeli ja bi rekao hvala, ali reci da su smanjlili i trazit jos 40 000 eura da jos smanje , eto ja zovem ,,,,,,..... da ME JOS NE TUZE MORAM BITI OPREZan JER DANAS svi vole potezati odvjetnike..i na kraju su me ispratili ti alternativci sa SUTENT kemo terapijom za rak bubrega i gast , koji nema nikakve kristi kod raka debelog crijeva te mi izbili jos 3500 eura..
toliko o alternativi
ja nikome ne zelim rusiti nadu niti ubijati,al ja tvrdim da sluzbena medicina je puna urota i svega sta prati novac ali mislim da je u nekim situacijama jedini spas, nemojte pricat o raku 1 stupnja koji ste izljecili sa kosticama marelice , jer sam rak 1 stupnja se ljeci od 95-100 posto uspjesno bez ikakve kemo ..(govorim o raku deb .crijeva ,jer njega jako dobro znam) sam rak debelog crijeva 2 stupnja ili dukes b se ljeci od 80-95 posto ovino sa kemo iili bez kemo .. i onda usporediti to sa mojim koji ima 6 posto (citaj 6 %) prezivljavanja posli 60 miseci , s time da peritoneum ide i manje cak ........jer jetra se danas uspjesno operira resecionira ako tumor nije difuzno u jetri , te postoje nove metode osvjetljvanja ili koncentriranog unosenja kemo u same metastaze...
i tako .......eto ..
ja ne znam o alternativi nista , ali znam iz 200 dana lezanja po bolnici sta ljudi uzimlju kooliko zive , sta piju koliko placaju ulje ,odakle nabavaljaju vidatox otrov skorpiona odakle MSM odakle petrolej albanski iz kruja ,koliko treba laedrila da se postigne toksicnost organizma ili kako dr simoncini naplacuje samo 20 000 dolara jeftin tretman ubijanja sa intravenoznim stracanjem sode bikarobne u jtije(ispravka)..
eto ja ne znam nista, ali sigurno da sam otpisan i da mi nista ne moze vise skoditi i sta se kaze probao bi "*****" da zivim ..haha
ja ne bi....
naravno ja sam za legalizaciju marihuane za medicinske potrebe a i za privatnu upotrebu u granicama nekim, da me krivo ne svatite...eto
pozdrav svima..a ako ko zna citat CT i zanima ga kako izlgedaju metastaze u peritonemu i omentumu i kako to boli i koliko je to , neka mi se slobodno javi ,pokusat cu mu pomoc..
pozdrav!
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Jako puno cjenim, sto delis sa nama tvoja iskustava. Meni stari otisao za rakom pluca, 17g unazad. Tada nisu puno znali, a sada znaju malo vise
o ljecenju. Nada uvjek postoji ne uticaje kolko tesko ti kad tad. Samo hrabro!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vedranST

vedranST

Aktivan Član
25.12.2012
81
129
0
53
moja iskustva su na stranicama (ako smijem staviti,ako ne neka admin izbrise slobodno)
http://rak-nije-mrak.proboards.com/thread/15/moja-prica-vedran-1971-20
moja stranica na fejsu borba za vedranov zivot , di je transparentno vidljiv cieli tok akcije i svega oko mene
ja sam ajmo tako rec prostituriao svoj zivot , sada sam napadan od nekih ljudi iako me dosa bolesnika podrzava u smislu da sam im pomogao.
ja ne trazim za sebe nikakvu reklamu ,jbe se meni za to, vec samo pisem svoje osjecaje utiske i dogadnjan u vezi moje bolesti,al i bolje je mozda manje pompe na ovim stranicama ,iako sam uvjeren da ce u roku od 2 godine marihuana biti legalizirana za med.potrebe :)
ne kazem da sam u pravu ,niti da je moj put ispravan ,ALI JE MOJ PUT ,MOJ ODABIR, npr konkretno ako su 4 osobe htjele ici u ovi kliniku di sam ja isao i poslije moga rezultata su odustale, ja samo mogu rec da je vridilo otici jer ovi su dobili 40 000 a izgubili 200 000 eura..zar ne...


slobodno izbrisite ako ne smije ovo pisati ..razumijem
 

Mikan91

Aktivan Član
14.03.2014
68
28
8
Svako dobro Vedrane,ali svi ti koji su lezali u bolnicama i plus radili razne alternativne terapije nisu nista uradili iskreno,nijedna alternativna terapija te nece izleciti ako ides na hemoterapiju,to je cinjenica. Odredjene terapije mogu samo olaksati nuspojave hemoterapije. Znam licne primere ljudi koji su odbili hemoterapije,odlucili se za alternativno i izlecili se,jedna od njih je Maja Volk,za koju ste verovatno culi,moj otac se video sa njom,imam jos primera,ali naravno nece svako verovati. Jos jedno moje misljenje,svaka alternativna terapija za koju postoji klinika gde mogu da naplate 40 000 eura je verovatno laz i debela prevara,i simoncini i laetril,nista se time ne moze postici. Jedino sto sam video da radi je kompletna presna ishrana i gladovanje,najprostije,nikom ne dajes neke pare za razne sumnjive tretmane. Ljudi koje znam su time izlecili rak mozga,grla,jetre i pluca,moj otac se upravo leci time,plus ulje od marihuane od skoro. Ali mora se biti 100% disciplinovan,jedna zena iz Kragujevca je izlecila terminalni kancer mozga upravo Brojsovim gladovanjem i presnom ishranom. I svako ko kaze da je tesko proci Brojsa se vara,nije uopste tesko,video sam po mom ocu,koji je muzicar i voleo je pojesti onako lepo,Brojsa je prosao relativno lagano,bez ikakvih posledica po zdravlje,cak nam je i doktor opste prakse rekao nikako hemoterapije,samo pici Brojsa i ishranu. Ali i Brojsa ne mogu ici ciji je organizam izmucen hemoterapijama,eventualno ako je od zadnje hemoterapije proslo vise meseci i organizam je malo ojacao. Sve najbolje Vedrane,nadam se da ces pobediti! :)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
Mikan, čitaj bolje što je Vedran napisao u postu gore...


vedranST je napisao(la):
,,,,ako meni kaze da jedem samo raw food a nije procitao moj nalaz onda je "sarlatan " ili zeli pisati nesto samo da pise, jer ja imam suzenje crijeva ,i svaki unos sirove hane vlaknaste hrane sirovog voca i povrca meni dovodi u opasnost peristatiku crijeva i veliku vjerojatnost azacepljenja i puknuca te sepse
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar

Mikan91

Aktivan Član
14.03.2014
68
28
8
Znam zato sam i rekao gladovanje prvo,jer je gladovanje operacija bez skalpela,i najvise pomaze kod karcinoma u crevima uz redovne klistire... Ali svakako ulje na prvom mestu. A da li sme sokove pravljene od sirovog voca i povrca,posto je blendiranje bukvalno predvarenje i u creva ne ide nista cvrsto?
 

vedranST

Aktivan Član
25.12.2012
81
129
0
53
Brojs je ok.ali ja brojsa ne mogu proci jer sam imao sa 80 /58 kila..i bio na granicu smrti.ja ovdje nisam dosao trazi sveti gral za moj slucaj vec se malo druzit s vama jer se puno moze naucit niste ni optereceni i super je djir koji zivite barem vecina.meni je sve zapisano vec.. 2009 u bolnici sam vidio momka nakon sto je pojeo kilo naranci svjezih..dva dana je doslovno umirao od toga u crijevima
.voce i povrce se nadima siri obujam u crijevima.sirina normalno deb crijeva je 50 na pocetno uzlaznom dijelu a tankog oko 30 mm.mojrdebelo i tanko je operirano 1m tankog i 30 cm deb uzlaznog..a sada je zatvoreno metastazama skoro 19 mm.znaci za prolaz sadrzaja imam jako jako malo i svska takva hrana je ruski rulet.ja znam sta smijem jesti..zanimljivo ja mogu davati vama savjete(ne da se hvalim) jer ovo je epidemija.ja mogu vama pomoci ako imate problem sa crijevina kako ga prepoznat
Zasto ne ic u kloniku dr lentza..kemo je stvar izbora.sve to stoji unistava.itd itd trebate izdrzat 76 kemo pa vidjet da vas ne ubije .tribate izdrzat 20 ct snimanja 5,6 rengena 1 pet 2 scintigrsfije skeleta pa vidit ds vas ne ubije..ja osobno da sam nisam bio metastsziran ne bi isao na kemo.jeo bi raw food.mjenjao zivot u glavi.pusio travu ili ulje uzimao.zajebavao bi se i zivio..ovako sam tu di jesam i virujte mi samo ovo 9od 10 alternativaca mi nisu htjeli pomoc..zasto ? Nisu ljudi ludi znaju sta je peritoneum a znaju sta ih ja i pitam.meni su ovdje neki momci puno pomogli fala im na tome.i super ste ekipa.ja sad na balkonu uzgajam royal queen hignes i dutch passion skunk haze radi uzitka i gusta sta volim gledat kako raste.ulje imam vrhunsko..mojima na onko ne mogu pomoci koliko bi oni htjeli jer svi hoce ulje al ja mislin da ce za 2 gid.maximalno bit legalizirano..eto.ako kome triba savjet u vezi raka d.c.slobodno nek se javi.simptomi pregled dijagnoze vrste ljecenje..sta znam recem.