Rak debelog crijeva dukes D meta po potrbusnicu, tankom...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Mikan91

Aktivan Član
14.03.2014
68
28
8
Znam,problem je sa crevima,nazalost Brojs i presna hrana nisu uspeli mom ocu to da srede,mada mislim da te terapije nisu bile uspesne zbog loseg klistiranja koje je cale radio i zato sto je uzimao mlecne proizvode tokom preostala 42 dana terapije po Ginteru presnom ishranom,i on ima metastazu u tankom crevu i stolica mu nije normalne boje vec duze vreme i oseca pecenje u stomaku predpostavljam zbog toga. Sad je na ulju i presnoj ishrani,pa ce ponoviti Brojsa negde na leto...Mi se jos dvoumimo dal ici operisati neke od tih metastaza naravno bez hemoterapije jer za melanom i ne postoji klasicna hemoterapija,ali se naravno bojimo da bi kancer onda opet mogao otici dalje i naravno treba naci dobrog hirurga...
 

vedranST

Aktivan Član
25.12.2012
81
129
0
53
ne znam o melanomu nista i trudim se stvarno ne pricat nista o onome o cemu ne znam..drzite se ,to jedino mogu porucit ,,imnnutet jacat psihu odrzavat ,to je dobra osnova za dalje. ja sam nekidan imao zivcani slom radi gluposti i zavrsio malo na psihjatriji ,naravno elicea lekotam ,nmormabel mi je kamilica tramal mi je osnova , i ulje i svega pomalo dok srce izdrzi .. haha
 

vedranST

Aktivan Član
25.12.2012
81
129
0
53
evo bas sam gleda nalaze malo i sitija se da su nasli kao meta po kostima i uza svu dijagnostiku posli 5 miseci ispada da 99 postotne metastaze na kostima i nisu meta,, e pa sad pogledajte sva ona mutna izljecenjua sa kvazi ljekovima.. prilazem moje slike...
metakosti2_zps13f20662.jpg
metakosti_zps9490e31e.jpg
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
Vedrane svasta si progurao do sada i neznam odakle si izvukao energiju za sve to al znam da ako te ista ide u zivotu to je da prkosis medicini i njihovim shvatanjima i cekam dan da vidim sliku na kojoj ce se metastaze poceti smanjivati a uvjeren sam da cu ga docekati ;)
 

vedranST

Aktivan Član
25.12.2012
81
129
0
53
moj mario dobri i posteni ,ako ima pravde, volija bi da se barem djelic tebi vrati ,kao i velikoj vecini ovdje ekipe , vi ste vecina ovdje ok , bar po forumu sta citam ,rjetko di sam vidio ovakvu zelju za pomoc neupitnu i dragocjenu u svakom segmenetu.. sta dalje,, boli jebiga rak ide svojim tokom ,vise nije igra,,,,,,,,,,,,stiska ,kad nesto raste i veliko je po 10 tak cm i i ima toga na 3,4,5 mista u potrbusnici mozes znat kako boli i u kojoj sam fazi,,
najgore je sta sa zivcima od boli ,,,,,,pomalo se trosim..all dobro necu o bolesti vise,idemo dalje.............triba ovo izdrzat...:)
 

vedranST

Aktivan Član
25.12.2012
81
129
0
53
ha umisto stacionarno , donili odluku ipak da je progresija raka , skinut sa kemo , skinut sa ljecenja ,ostavljen sebi bogu vragu i ..............:) idemo dalje, sa metastazama od 20 cm....
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
Bio i ostao ljudina u srcima onih koji su ga poznavali....na zalost nije mogao da istjera terapiju sa uljem, imao je preveliki strah od njega i tu ga nikako nisam mogao razumiti da netko tko prodje 75 ciklusa kemo ima strah od ulja i otisao je bez da se uhvati za tu poslijednju slamku....pocivaj u miru prijatelju
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Green 100%

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Pratio sam njegovu priču na jednoj drugoj stranici,na drugom forumu,bio je vrlo aktivan,šta reć,počivaj u miru...ni kriv ni dužan,ali borac.

Ima par mjeseci da nas je napustio.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Green 100%
24.06.2015
26
13
3
32
Tužna priča braćo...nemogu se ni zamislit u kozi takvog junaka svaka vam cast svima koji se ne predajete ja sam ovdje samo da bi mi pluca vidila dima to dvoje je neusporedivo RESPEKT!!!