Rak debelog crijeva dukes D meta po potrbusnicu, tankom...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

vedranST

Aktivan Član
25.12.2012
81
129
0
53
dobra vecer!
evo nisam nikako pisao ali pratim vas koliko mogu s obzirom na moju bolest i vrijeme kada sam aktivan
ja sam vedran iz splita jos jedan od rakera , pacijenata koji imaju rak ..
moj je odma bio i metastaziran svuda.. ukratko
otkrvien 23.12 .2009.
operiran 05.01.2010.
poceo sa kemo 02.2010.
ko zeli guglati neka gugla , rak debeleog crijeva karcionoza peritoneuma ,meta potrbusnica tanko crijevo .
na kemo sam konstantno evo u 02.2014 ce biti 4 godine ,AKO budem ZIV..
imam napravljenih 17 CT -scanova abdomena i zdjelice te 1 PET CT.
primio sam sve skupa 74 kemo terapije , stime da ove od 2 dana neko racuna kao dvije al eto ja kao jednu
1 linija FOLFIRI +AVASTIN 49 KOMADA 3 godine do prve progresije
2 linija FOLFOX 8 komada . 5 miseci do druge progresije
3 linija FAMOZNI ERBITUX (KOJI neki tvrde da ima thc u sebu) +campto sve skupa njega 17 komada uskoro radim CT pa cu vidjeti jel drzi ili je doslo do progresije..
e SADA POSLIJE TOGA JA VISE NEMAM NISTA , to je kraj medicine,, idem kuci i cekam smrt..
mnoge prijatelje sa kemo 33, 35 ,38 ,40 godina sam pokopao poslije godinu dvije sa slicnim dijagnozama.
ulje nisam koristio ,puno sam citao ,imao prilike vidjeti sprice sa uljem razlicite kvalitete..pokusaio sam sam uzgojiti trava ,al u 9 misec kasno sam poceo iako sam imako AK 47 automatic, dosla je do 25 cm i odjednom uvenila , svih 5 sjemenki mi je propalo tako da mislim da nije lako sam uzgojiti je..
TREBAM SAVJET. AKO KO ZNA, ja se dvoumim oko ulja jer paranoje bi me vatale od jointa , ja sam vise tableto alkohol frik bio u mladosti ,a oko trave imam paranoje ,al danas sutra kad me posalju kuci ja necu imat vise dileme
pogotovo sta vec sada osjecam bolove ,a bolovi kad rak krene harat po crijeva i potrbusnici su takvi da meni sada A TRAMAL NE POMAZE, pomaze mi zacudo ibubrufen , a flastere morfijske i druge jos ignoriram..
daleko sam jos od kreveta
zasto ovo pisem ,pa eto ponukala me i cura koja isto ima rak dojke meta po jetri ,tesko stanje te ona koristi ulje i dala mi je jedno uzas kvalitete a sada koristi nesto svjetlo sta nema ni smisla ni icega, jer to nije HEMP OIL..
trebam savjete jednostavno
1. kome se obratiti za kvalitetan HEMP OIL , preferira se indica zar ne za spavanje ,bolove i apetit ,iako ova AK 47 automatic je bila sativa .al tako su mi je prodali ,znate vec koji..
eto samo to pitanje imam. jer vrijeme kucka.. i teče a ja se bojim opet upustati u uzgoj ,jer ne ide mi ..
imam neke kontakte u nizozemsku za ulje vrh -kvalitete al me malo strah preko granice ici , jer NE TREBA MI POLICIJA, boze moj imam rak 4 stupnja..
btw ja sam svjedok koliko ljudia pa i zena od 70 godina koje su pustene kuci uzimaju HEMP OIL , po pricama dok cekam kemo i tako ........
eto toliko od mene ,pozdrav..
btw ovo je moja blijcica koja je uvenila mlada :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: XRumerTest

stara baba

Aktivan Član
18.11.2013
183
197
43
47
Sagittarius A
pozz!

glee glupo mi da ti ovdje nešto savjetujem,al čini se sve si probo.
promijeni totalno prehranu,izbaci sve životinjakog porijekla,postani vegan.
iskreno mi je žao zbog tvoje bolesti,i još žalije što nemogu pomoći,
valda će neki stariji forumaši znat više,pa će te pm.
Al ovo za hranu pokušaj,to je uz ulje ja mislim druga najvažnija stvar.

a pročitaj i ovo:
http://2012-transformacijasvijesti.com/alternativna-medicina/dr-warburg-kiselost-organizma-je-uzrocnik-raka-i-ostalih-bolesti
 

vedranST

Aktivan Član
25.12.2012
81
129
0
53
probao sam sve sa hranom ,mislio sam se samo zadrzati na ulju , ,jer moze se desiti da dobijem 12300 recepeta za ljecenja raka , al u 99 posto ne virujem uopce. moj problem sa hranom je specifican imam suzenje opet ,recidiv raka na deb crijevu , i moram jesto hranu sa malo ostataka brzo i lako probavljivu , znaci da sad ne prosipam pamet jer sve ucim preko neta ,,sve makro mikro sirovo zdrava voce povrce NE SMIJEM
smijem jesti samo kuhano gomoljasto povrce ,krumpir cikla celer koraba , kuhano meso bijelo piletina puretina teletina ,kuhana bijela riba ,, i tako jos neke namirnice...zanima me ulje samo radi ublazvanja bolova.. a ne kao vid ljecenja, jer moji decki su probali sve.......karcinom 4 stupnja metastazirani , to je jedna posebna prica ,osim raka testisa i raka dojke.
 

LoNba

Aktivan Član
31.05.2013
71
20
0
Negde u Srbiji
Vedrane brate,pre svega veliki pozdrav!Ne znam sta mogu da ti napisem a da vec ne znas ili nisi procitao.Za pusenje marihuane si upravu,imaces paranoje jer znam kako je meni bilo svaki put kada sam imao problem a duvao.Jedini spas je da nikada ne duvas sam vec sa devojkom i da sa njom provodis sto vise vremena jer kad ostanes sam neces biti sam docice paranoja.Sto se hrane tice jedino sto znam jeste da je Macro-biotika majka izlecenja i spasa od bolesti.Ima mnogo jela koja se kuvaju i koja bi sigurno mogao konzumirati ali za to ti treba neko ko se time bavi,da si mi blize ja bi te vodio kod coveka ovako mogu samo da serendam :( Sto se tice ulja,definitivno se nesto desava i poboljsanja su negde ocigledna,negde i ne ali svi mi imamo jedinstven organizam kao i otisak prsta pa svako drugacije i rejaguje na sve!Krivo mi je (nije kritika) sto odmah nisi kada si saznao poceo sa macro-biotikom i uljem ali sta je tu je (mozda i jesi ali nisi napisao)!U kombinaciji jednog i drugog ulja i ishrane mislim da bi trebao da postignes neke rezultate,nadam se da barem neces imati bolove!Citam danas kako su uz pomoc Genetski modifikovanih celija uspeli da izlece leukemiju koja je ustvari karcinom,samo ne verujem da ce to kod nas bili uskoro kao i vakcine (Cuba) koje ne znam da li deluju u naprednoj fazi!
U svakom slucaju nemoj odustajati od ideje za ulje koje definitivno daje rezultate,nadam se u ovom slucaju fenomenalne :)
Zdrav covek ima hiljadu zelja a bolestan samo jednu,da ozdravi!Zelim ti puno snage,volje,hrabrosti,osmeha i nadam se puno zdravlja!!!
Sta god ti bude trebalo posalji mi PM i pomocicu sta god je u mojoj moci!Pozdrav i drzi se KRALJU! :)
OCU DA VIDIM OVDE TVOJE USPESNE I ZAVRSENE DNEVNIKE UZGOJA I DA KASNIJE BUDES NAS LIDER ZA LEGALIZACIJU UZ DOKAZE O TVOM IZLECENJU UZ POMOC CUDOTVORNE BILJKE! :)))
Inace sam izgubio sve koje sam voleo,sestru rodjenu,brata rodjenog i tako dalje...verujem da bog postoji i da sve na kraju ima svoju nagradu ako je covek,covek i ako kao takav postoji :) JOS jednom ogroman pozdarv i vici sta god treba ima da izmislimo :)
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
paranoja nemoj da se plasis, ja sam imao jake paranoje kad sam dimio smece sa ulice,
kad sma uzgojio svoje, dosta retko. Tebi trebaju sorte koje imaju dosta cbd, cbd ublazava
dejstvo thc koji je krivac za izazivanje paranoje, guglaj te sorte, evo jedna jeftina sorta
sa dosta cbd(nema mnogo u odnosu na one 'medicinske"), to je Big Bang - GHS,
to je indika, terace te da spavas, plus ima cbd mada ja bi narucio neke medicinske.
eto imas pozdrav od mene i lepe zelje za oporavak.
 

vedranST

Aktivan Član
25.12.2012
81
129
0
53
hvala vam puno , to je samo to sta mogu sada rec pa cu se javiti mozda malo iscrpnije.. iduci tjedan je za mene bitan CT SCAN I pitanje ocu li dobiti jos 3 mjeseca zivota ili mozda i ne ...ipak ovaj erbitux preskupi bi morao djelovati vise od 4 mjeseca... uhh
 
24.06.2013
30
54
0
I ja bih se uključio u temu pošto bolujem od Crohnove bolesti, nadam se da ti mogu biti pa barem od male pomoći.
Dat ću ti par linkova o biljkama koje bi ti mogle pomoći kao dodatak uravnoteženoj i zdravoj prehrani, isto tako uz korištenje ulja kako bi što prije i prirodnije alkalizirao svoj organizam, jer je postalo dosta jasno da svi tumori i rakovi nastaju u kiselom okruženju koje je nam je industrijskom prehranom neizbježno.
Vjeruj mi i ja punom parom radim na tome!
Važno je znati da kemoterapija i tablete zakiseljuju tijelo do maksimuma i također bude uspavane tumore u nama!!
Što se tiće ulja slažem se i čvrsto vjerujem da će ti pomoći isto kao i svima koji doista vjeruju u moć toga ulja.
Čvrsta vjera u moć toga ulja je pola izlječenja po mom mišljenju.
Samo pozitivno prijatelju, pozitvna autosugestija, ne razmišljanje o smrti, jer znaš onu staru, ono si šta misliš... ;)
Sretno!!

LINKOVI:
http://hr.wikipedia.org/wiki/Graviola
https://vutra.org/topic/10899-graviola-biljka-koja-lije%C4%8Di-rak/
http://hr.wikipedia.org/wiki/Kurkuma
http://www.ayurveda4you.net/index.php/uradi-sam/124-receptura-za-caj-zdravlja-i-dugovjecnosti
http://hr.wikipedia.org/wiki/Kombucha (osobno ju uzgajam i koristim oko mjesec dana, pa ako češ biti zainteresiran, kada malo poraste dijelit ću ju dalje)
 
06.05.2013
2
4
0
Pozdrav Vedrane!
Svaka čast na svemu što si dosad izdržao.. Izgubio sam i majku i oca do svoje 30-te godine od te opake bolesti. Želim ti samo dati potporu i savjet što se ulja tiče.

Moj otac je počeo koristiti ulje kad je već bio terminalnoj fazi. Primarni karcinom je bio na plućima poprilične veličine i sa metastazama na kostima i mozgu.

Za bolove je koristio 3x brufen 600, 3x oxycontin 20mg, 1x servedol za jake bolove i 1 voltaren injekciju za spavanje SVAKI DAN. Dok nije počeo koristiti ULJE.
U roku 7-10 dana izbacio je sve to i ostao samo na ulju. Napominjem, kad je počeo koristiti ulje već je bio u krevetu u teškim bolovima
Neću vas daviti detaljima, ali nakon samo 2 mjeseca korištenja (cca 35 ml ulja) išao je na snimanje. Rezultati su bili iznenađujući. Ulje je uistinu djelovalo. Na kostima je ostala samo jedna metastaza (od 3), a tumor na plućima se smanjio za cca 70%!! Mozak nismo snimali, ali ja vjerujem da su rezultati bili i na mozgu jer je do zadnjeg dana bio normalan u glavi, prepoznavao nas je sve itd..

Nažalost nije izdržao, bio je već preslab.. Da smo samo krenuli ranije sa uljem..

Stoga moj iskreni savjet:
1. nabavi ulje i kreni žestoko. (po Rick Simpsonu). Cilj je unijeti što više u što kraćem periodu- koliko god ti tijelo dopusti.
2. pripremi se na puno spavanja i gubitak apetita
3. misli pozitivno, okruži se sa dragim ljudima..
4. Vjeruj!!!

Pozdrav i drži se!!
 

vedranST

Aktivan Član
25.12.2012
81
129
0
53
hvala na savjetima.. iduci tjedan cu napravit ct .. pa cemo vidjeti di idem ,, znam sve o kiselosti organizma o kemo terapijama o makrobiotici o otrobu skorpiona o sodi bikarboni aloe vera i svemu svemu tome u ove 4 godine sam poprilicno ljudi ispratio........ samo (mozda se varam) imam vjeru u HEMP OIL jer sam vidio zene od 60 ,70 godine koje to koriste jer ih je medicina odbacila i ako one koje su skroz neutralne kazu da ih vise ne boli da spavaju i da jedu. e onda im ja virujem.. btw ja necu riskirat jer moj ERBITUX DODJE 200 000 KN za 6 mjeseci........al kad on prestane ja krecem sa uljem..


ja sam prosao 74 kemo terapije i to jos ,(ili njih jako jako malo ) nije niko prosao i ja se ne bojim kemo jer sam zasticen bozanskom snagom,ali sve ima svoj pocetak i svoj kraj, zato sam tu , da sagledam altnerantivu kad sl .medicinu me odbaci ,tj kad ne bude bilo vise linija obrane,, a samo HEMP OIL . nista vise........myko san gljive 30 000 kuna ,, ahahhaha ,samo cu se nasmijati ,al ne zelim nikome rusiti nadu...
 

vedranST

Aktivan Član
25.12.2012
81
129
0
53
naravno da vjerujem doktorima ,nisam ovdje radi niceg drugoga nego radi HEMP OILA a ne zanima me nikakva alternativa druga.. hvala,,
 

vedranST

Aktivan Član
25.12.2012
81
129
0
53
bezveze mi spamate temu ,bio sam jasan ,samo HEMP OIL . ne zelim gubiti energiju na mlacenje prazne slame jer u ove 4 na onkologiji sam vidio sve alternativne mogucnosti i osjecaj ljudi koji umiru u krevetu do mene.. al uvijek ce se naci ponude i potraznje za kojekakve stvari...hvala.. i pozz :)
 

vedranST

Aktivan Član
25.12.2012
81
129
0
53
evo samo da se javim ,iako nisam bas interesantan jer nisa konzument ulja,, ali nadam se uskoro poceti uz dobrociniteljstvo jednog prijatelja sa ovog foruma.. bolest je u umjerenoj progresiji ,skinut sam sa kemo terapija.. opcija ima jos ali su jako slabe.. operacije HIPEC KOJA traja do 20 sati , i uzasno je teska iako su metastaze prevelike i neka exp kemo mytomicin velike doze antibiotika..
zadnji nalaz ct-a ... na zalost 4 godine kemo terapije sa terminalnim stanjem raka ...
v1_zpscf5f702b.jpg
 

vedranST

Aktivan Član
25.12.2012
81
129
0
53
nemam opremu ,pokusao sam vanjski uzgoj i nije mi islo ,mislim stvarno da sam glup za to i ne ide mi , pa od 5 sjemenki ak47 ,meni su 3 proklijale a 1 je samo dosla do 20 cm , koliko god sam citao ne razumin se u uzgoj nikako i nikako mi ne ide..ali ulje cu nabaviti preko izvora nekih ,, jer nema smisla......mislio sam vas jos pitat sta kazete na ovo...http://www.cannabisbureau.nl/en/MedicinalCannabis/
u kapsula bediol sa puno CBD ,, jedna osob ami je rekla da se moze nabavit u ljeakarnama u nizozemskoj..
 

vedranST

Aktivan Član
25.12.2012
81
129
0
53
q3_zps6068ca1a.jpg

ove metastaze me rasturaju jer mi crijevo suzava 17 mm i samo jedem laganu lako probavljivu hranu a ove sa desne strane me bole do poluludila.. ma mislin,mozda je za mene sve ovo kasno ,, ja sam odabrao medicinu 74 kemo , 3 linije kemo 4 godine,, sa terminalnim rakom od 39 godine... probio sam rokove...jer rak je odma bio metastaziran.. al eto pokusat cu jos sa tim uljem,,,pa kud puklo da puklo ,pisem jos nekim klinikama u njemackoj....
http://www.int-imm-foundation.com/index.html i t o je to...