Rak grla i metastaza na pluća

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.04.2020
3
1
3
36
Pozdrav,imam veliki problem pa molim za pomoc.Prijatelju mi je u 1mj dijagnosticiran rak grla,koji je uspjesno operiran ali se izgleda prosiriro metastazirao na pluca.Znam da tu nema velike bas pomoci i pitanje je dana mjeseca koliko ce jos zivjeti.Mene zanima da mu bar na neki nacin pokusamo usporit to sirenje raka pluca i podarimo mozda godinu dvi zivota.

Uglavnom,dosao sam do izvora ulja konopljr marihuane e sad me zanima ako neko moze reci,doziranje i primjena i da znam da prehrana mora biti strogo samo povrce i voce..to je sta znam.Radi se o covjeku ima 55 godina i jako mu je slab organizam nakom ove prve operacije grla.Unaprijed zahvalan svima
 

Сјај

Oбаока оkа око
Poznanik Foruma
27.11.2015
935
5.969
233
Шчбћа
ovi sta se bave sa tim uljem
Pitanje je ko su ti ljudi i na koji nacin prave to "ulje" a najcesce su to lovci na brzu i laku zaradu. Zato ce ti svako na ovom forumu preporuciti sopstveni uzgoj i za 3 do 4 meseca imaces ulja za naredni period dok ponovo ne dodje red za sledecu zetvu. A novac koji nije mali bolje uloziti u opremu za samostalbi uzgoj. Nikakco znanje ti ne treba, odaberes mentora i on ce te voditi do finalnog proizvoda. Srecno.
 
09.09.2023
7
16
3
52
@Gordy

Dobar je znak da spava. Kako dozirate? Koja je bila pocetna doza i koliko mi dajete sada? Ima li apetita?
Dobro večer i hvala puno na brzom odgovoru.
Moj tata je ustvari pao slomio kuk,ali radi situacije nisam dala da ga operiraju jer bi bilo pogubno,rekli su da je u lošem stanju (visok mršav,nikad nije ni bio jači).I dok je bio tamo rekli su da ima rak pluća i metastaze na glavi..međutim nemogu dokazati 100% jer nisu naišli na stanice raka,tako po njima je 99% i nemogu dati terapiju i poslali su ga doma.Doma je od 20.08,2023,vikao ,psovao...da vam ne pričam.
Prijateljica mi je rekla da njen brat radi Kanabis ulje 22%THC i ostatak mislim CBD.,,nisam baš experta.Davala sam mu 9 dana 3 kapi na dan,bio je smiren,pojeo bi pa zaspao i tako..Moja mama se prestrašila i kaže stalno spava to nije dobro,I tako da jučer smo dali samo jednu i danas mamuran i neće jest.Tako da danas sam dala u 16 sati i dat ču mu oko 22 sata još jednu.Strah nas je jel spava podosta,boju ima lijepu,,,malo sam preopširno a vi pitajte ja ću odgovorit krače lol.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
@Gordy

Nije ovo preopširno. Ja sam te namjerno pitao ova pitanja gore kako bi ti i sama sebi odgovorila na neka. Spavanje je period kada se organizam odmara/regenerira. Ukoliko spava puno, medjutim je ok volje i ima apetita, nemojte mu smanjivati dozu. Kroz koji period ce tu dozu koju je primao i samo spavao, moći pojesti i da mu doslovno ne bude ništa.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jolly Joker
09.09.2023
7
16
3
52
@Gordy

Nije ovo preopširno. Ja sam te namjerno pitao ova pitanja gore kako bi ti i sama sebi odgovorila na neka. Spavanje je period kada se organizam odmara/regenerira. Ukoliko spava puno, medjutim je ok volje i ima apetita, nemojte mu smanjivati dozu. Kroz koji period ce tu dozu koju je primao i samo spavao, moći pojesti i da mu doslovno ne bude ništa.
Dajem mu svakih 8 sati jedno zrno,pojede malo,doručak obično i voće,,pa kako dan ide sve manje.Danas je budan miran,odgovori šta ga pitaš,malo ošamućen,nešto radi sa prstima,i puši cigaru(zamišlja da puši) smiren spava...moja greška je jer sam prekinula jedan dan,mislila sam da nije dobro da dosta spava.Hvala na odgovoru i nadajmo se najboljem,to je jedino šta mogu učiniti,pokušat ću ga staviti sutra u inv kolica ker mislim prošlo je 35 dana od kad je slomio kuk,pa ako malo vremena provede u kolicima bit će lakše da iskašlje šljam,jer on nesvjesno ga proguta..mislim od kapi nije svjesan.Radila sam i bioenergiju kažu nema više fleke na plućima..u sve vjerujem..I sami znate kad se borite u sve vjerujete.LP Gordana
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
@Gordy

Kad tipkate odgovor, nema potrebe da idete na “reply” pa onda kucati poruku pa “post reply”.

Odite na dno i Samo krenite tipkati.

Sto se tiče kretanja, preporuka je svakako da izadje na zrak. Ako može. I to vise puta dnevno. Znam da nije lako medjutim će da mu pomogne takodjer. Sto se tiče doziranja, nastavite tako svakih 8 sati s istom dozom. Kroz neki period ce mu se tolerancija podići te ce moći s tom dozom funkcionirati bez previše spavanja kako je sad. Držite se i prijavite ovdje kakva je situacija i šta s dešava. Imate našu podršku.
 
09.09.2023
7
16
3
52
Dobar dan,evo da se malo javim,Tata je tako tako,ovaj vikend izbezumljen.čak i na nožnom palcu dobio kangrenu,,mažem istim uljem kojeg imam sa 22% THC,do petka je bio tako,čak sam ga stavljala u kolica invalidska i vozala u dvorištu...od subote ništa bolovi..mislim palac jer je crn,neznam šta napraviti da ga saljem u bolnicu ili mazati uljem..neznam,Molim Vas mišljenje,LP Gordana
 
09.09.2023
7
16
3
52
Hvala,sad ce doktorica doć

Hvala Vam rekli su hitno u bolnicu..to je sad sve jako opasno za njega,jedino ako su se pluća malo poboljsala 34 dana je uzimao u 24 sata 3 kapi veće zrno riže..to bi bio jedini spas