Rak gušterače - hitno molim pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.12.2012
1
0
0
42
Dragi ljudi,

Tati mi je prije dva tjedna dijagnosticiran rak gušterače. O prognozama vjerujem da ne moram puno, već ću samo reći da su očajne kao i moje trenutno stanje. Od prijatelja sam čula za ovu stranicu i svakako planiram krenuti u grow, međutim nemam puno vremena pa me zanima da li mi netko tko je u sličnoj medicinskoj situaciji može pomoći sa savjetom? Znam da mi je za grow potrebno 4 mjeseca ali sumnjam da imam toliko vremena. Može li mi netko reći da li mu je i koliko pomoglo ulje kod lječenja raka, sve informacije su dobrodošle!

Ljudi, očajna sam, help!

Hvala!!!
 

m@l@

Aktivan Član
18.12.2012
186
121
43
49
Ja sam danas saznala da mi bratić, mlad čovjek, isto ima rak gušterače... isto bi mu voljela pomoć li ne znam kako... u 10 dana saznam da mi dvije bliske osobe bouluju od raka :( lijek postoji ali je teško do njega doć, na žalost... ne znam kako da ti pomognem
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Livica je napisao(la):
Dragi ljudi,

Tati mi je prije dva tjedna dijagnosticiran rak gušterače. O prognozama vjerujem da ne moram puno, već ću samo reći da su očajne kao i moje trenutno stanje. Od prijatelja sam čula za ovu stranicu i svakako planiram krenuti u grow, međutim nemam puno vremena pa me zanima da li mi netko tko je u sličnoj medicinskoj situaciji može pomoći sa savjetom? Znam da mi je za grow potrebno 4 mjeseca ali sumnjam da imam toliko vremena. Može li mi netko reći da li mu je i koliko pomoglo ulje kod lječenja raka, sve informacije su dobrodošle!

Ljudi, očajna sam, help!

Hvala!!!

Samo smireno....
Panika ne pomaže ni tebi ni ljudima oko tebe.
Kao prvo jesi li ga pitala da li bi on to konzumirao, da li je ikad pušio travu u životu?
Već smo i pisali o drugim stvarima koje mu mogu pomoći do izrade ulja (Breuss, Soda bikarbona, Rife generator...)
Ne srljajte kod kojekakvih dilera uljem (to i dovodi do skepse u ulje, jer ljudi kupuju koješta):wave:
 
25.12.2012
10
4
0
43
Imas sorte koje rastu kroz 60-65 dana (moze naravno i duze, ovisno o uzgoju).
Pogledaj dnevnike, vidi koliko novca imas tako da znas ako uopce mozes... ako nista drugo, kupuj sa ulice.
 
12.03.2012
35
32
0
39
Fizičar;241198 je napisao(la):
ako nista drugo, kupuj sa ulice.

za medicinske svrhe preporuća se uglavnom indica,koju i kad gajiš treba pustit sve trihome da dobro posmeđe,što čovjek nemože kupit na cesti....
 
06.10.2012
37
4
0
52
nazalost moj je prijatelj umro od raka gusterace,konzumirao je ulje i nije bilo pomoci.eto negdje 4 mj. i par dana je izdrzao.bolova nekih velikih nije imao,na kraju je dolazilo do pada tlaka i vjerojatno unutarnja krvarenja :(
 

đokson

Aktivan Član
16.04.2012
304
267
63
možeš malo pojasnit ,koji stadij?koji karcinom?dali tata ima bolove?možda treba mješat sorte kanabisa za izradu ulja
 
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
tek su otkrili, nisu ni 100% sigurni. Što god da je metastaziralo mu je na tanko crijevo. Počeo je uzimati ulje s ulice, apetit mu je skočio ali ne spava najbolje. Za sad nema bolova. Nije mi nitko u rodu, al nije ni bitno.
 
Poslednja izmena: