Rak gusterace

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.10.2012
37
4
0
52
Eto jos jedan slucaj kojeg cemo pokusati ljeciti prirodnim putem.Moj jako dobar prijatelj saznao je da ima rak gusterace vel.5cm koji se nalazi na krvnoj zili i to na glavi gusterace.Doktori su rekli da nije agresivan al da sumnjaju da ce reagirat na kemo. i ostala ljecenja:eek:hno: Ukratko otkrili ga slucajno prilikom operacije zuci koju su uklonili.Nalazi se na krvnoj zili te ga nemogu maknut kao prevelik je te ga treba smanjit pa onda uklonit.Mislim kak ce ga smanjit ak nece reagirat na ljecenje,bas su genijalci ti doktori.radio je marker i jedan od dva pokazuje 185 a dozvoljeno je do 37(drugi nisu ni napravili mislim :violent018:).naravno da je pao u depresiju i zbog bolesti koji nosi te simptome a i psiha jer ipak su tu u pitanju zena,2 male djece,kreda na kucu u koju jos nije ni uselio....poceo je sa zdravom hranom(voce i povrce) i sokovi svi svjeze cijedjeni kombinacije cikla,jabuka.....i to mu tesko pada posto je mesojed ko i ja.Trenutno stanje(proslo je 2 mj. od otkrivanja) je dobro,rane od operacije zacijelile a i psihicki je postao super(dal je to slucajnost neznam al je opalio glavom kad je izlazio iz kreveta i od onda je onaj stari zaj....)konacno se zeza,rza i muce kad jede povrce i tak...naravno trosi jos cajeve,maticna mljec al ona prava i pije izvorsku vodu.nabavila se i vutra pa dimi protiv bolova i koristi tramale al nekak sve manje sto vise sisa vutru:bananica,jos da malo kondicije stekne i bilo bi super.Ima zakazano kemo.24.(jucer) al nije isao niti ce trenutno ici.Od juce smo napravili konacno i ulje,nazalost od kupljene al preko dobrog poznanika da ga bas ne zavaljaju.Cijena je :icon_frown: al nema tih novaca do ljeka. moja draga,njegova zena i ja, dobili smo 40ml i jos je ostalo nekih 4-5ml u posudici posto nismo imali vise sprica.Vutra je bila tako presana i suha da sam je jedva mrvio a i pod 99,5% sam cak morao rukama stiskat grumenje.Kad smo cijedili,na filter kave je islo katastrofa(neznam kak je drugima al do jutra nebi 5L procijedili) i nije nam bilo drugo nego se snadji i procijedili preko krpe(ispalo je odlicno) al sa velikim strahom sto ce biti.Kuhalo se u rice cooker i sa strahom smo iscekivali kraj.ispalo je super tak da smo zadovoljni. IMG20121024_003.jpg

Srecom kad smo se vracali da nas nitko nije zaustavio jer smo ono malo sto je ostalo u posudici vozili otvoreno tak da je u autu bio miris :maryjane:a i nebi vjerovali do doma je i nas malo puklo sve troje:bananica kako neznam al smo bili veseli i jaaako gladni

Jutros sam mu poslao sms i odgovor je bio da mu nije nista,(ajme reko strah, sto smo mi napravili,da nismo unistili....)a rekoh pricekaj sat vremena.Sad maloprije posaljem ja poruku kak mu je a odgovor "sad je super,opusten sam,spava mi se mrak" znaci valjda djeluje :dada:bananica nek spava sad

Njega ima cca 160kg i opali ga pol zrna rize,znaci da stvarno respect prema ulju a i nije da prvi put isprobava thc:icon_lol:

toliko o tome pratit cu stanje a nadam se da ce netko i ovdje procitat i pomoci oko ljecenja i nekih dilema :thumb:
 

Prilozi

  • IMG20121024_001.jpg
    IMG20121024_001.jpg
    171,7 KB · Pregleda: 40
  • Sviđa mi se
Reactions: natura
06.10.2012
37
4
0
52
evo cuo sam se snjim malo prije i veli da ga jos drzi pa bas i nebi sad uzeo jos pola zrna nego navece bude, hmmm sto mislite jel pametno preskakat?
 
12.03.2012
35
32
0
39
a možda bolje da nek ne prekida,nek samo pići kad sve potroši onda po rezultatima nastavi uzimat....moje mišljenje...sretno
 
06.10.2012
37
4
0
52
salko100 je napisao(la):
a možda bolje da nek ne prekida,nek samo pići kad sve potroši onda po rezultatima nastavi uzimat....moje mišljenje...sretno

a ima on toga za uzimat 40ml (znam fali mu jos 10-20ml za punu terapiju)nije malo a terapija bi trebala biti 3x0,33 dnevno za 3 mj. kolko sam citao_Ovo mu je prvi put da ga kusa pa sam mislio da to polako krene prvih 4 -5 dana dok se organizam ne prilagodi mada citajuci mazara i mrkvicu lupa to i dalje :)
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
A to je sitna količina, tijelo će već stvoriti toleranciju...
Ne znam koliko je u zdravstvenom smislu pametno, ali dok još nije naviknut, koji put će preskočiti dozu, nekad jednostavno nisi u mogućnosti uzet dozu, s vremenom će sam odlučiti, teško je ulje, prehebeno potentno, evo ja sam neki dan na vap uzeo malo i to malo se pokazalo :ludaci_lol:.
On ni ne zna šta ga čeka,
RHCP - Roller coaster of love - YouTube
Nakon terapije uljem više neće imati 160 kg, vjeruj mi
:respect:za pothvat, te pratim i držim fige:thumb:
 
06.10.2012
37
4
0
52
to smo svi skupa sijeli i odlucili,samo ja sam bio taj koji je tjedan dana ovdje citao i citao....i naucio dosta toga(osim ono procjedjivanje al ajd dobro je i to uspjelo cak sto vise vrhunski tak da ne shvacam zasto se mucit sa filterima kave).inace imao je 190kg pa eto u 2mj. otkad zna za "njega" je na dijetnoj hrani pa je malo okopnio.Postoji jos jedna odlicna alternativna metoda NGM nova germanska medicina al od osobe koju je dr Tesic izljecio cuo sam da je kostalo cca 60000kn(firma joj platila).Nije ni to bitno ak ovo ne zaustavi i ne pokaze neke pomake i rezultate preci cemo i na to.Inace ima poznanika koji je sebe i par ljudi izljecio gersonovom terapijom tak da koristi to uz kombinaciju sa uljem.Poznanik je rekao da je ulje super i da nema nikakvih problema da konzumira uz Gersona

nalaze ima tak da moze usporedit nakon terapija dali ima pomaka a i nije ga satrla kemoterapija od koje je odustao(to je ipak on sam odlucio hoce li ili nece)

PS.nebi ste vjerovali kolko ljudi zna za ulje,dosta njih tko sazna da mi prijatelj ima rak u tajnosti sapnu, ljeci se uljem od marice :) a ja onak zacudjeno ma daaaa :D

e da Mazar tvoj dnevnik je puno pomogao kao i od mrkvice a i nekoliko savjeta cv2 je pomoglo.Inace od operacije kak je sve zaraslo i kad je opiz... glavom super se zdravstveno osjeca uz lagane bolove u predjelu gusterace(gutao je prije tramale i ibuprofene i normabele i sto ja znam protiv bolova dok nije vutru odnosno skunk nabavio pa je samo pusenjem izbacio sve ljekove osim povremeno koji tramal).Krvna slika mu je odlicna sto se moze zahvaliti prehrani
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
kad smo već kod prehrane i ja planiram uskoro na raw food, ali imam msovce koje kreću isto s cbd uljem, tako da možemo usporediti koliko i raw food pomaže - tek kad oboliš shvatiš koliko je hrana bitna, ja se od saznanja dijagnoze hranim zdravo, a s raw foodom isto idem postepeno, da se pripremim pa da za par mjeseci idem na to skroz. Žensku sam već postao u svom dnevniku, ali ima ih još Healed from Multiple Sclerosis and psoriasis! - YouTube :wave:
 
06.10.2012
37
4
0
52
da raw food uz malo lanenog i maslinovog ulja(nema postepeno) i potreban je klistir organskom kavom da se jetra potpuno ociste i tijelo od svih aditiva,konzervansa i otrova.to su prave stvari koje bi mi svi trebali.inace evo bili kod njega sad i razvaljen je :icon_lol: lovi zidove kad hoda i gladan je jadan popio jogurt.danas je ono licnuo pa nista onda sa bratom licnuo i tak je jos jednom i veli kad ga je primilo odjednom fiju:bananica evo ja sam prije pol sata licnuo i nista.vidjet cu jos dal ce biti sto.jedino me trbuh prestao bolit(gastritis i danas me cijeli dan kljuckao) u roku 15 min. mekano je al je dosta ljepljivo ulje,jel to mora biti mekano zamisljao sam to puno tvrdje?
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
wiking je napisao(la):
mekano je al je dosta ljepljivo ulje,jel to mora biti mekano zamisljao sam to puno tvrdje?
Ovisno koliko ti ostane u inoxici, ono je spremno kad prestanu sve aktivnosti na površini i ne osjeti se više miris alkohola, kad se prišulja i prevlada sva esencija jednog prekrasnog mirisa:goldmaryjane: - e onda je spremno za šprice, što dalje ostavljaš bit će sve gušće i gušće, onda postaje katran:tuzan
 

Ivana_zg

Aktivan Član
18.08.2012
96
138
0
44
wiking je napisao(la):
Moj jako dobar prijatelj... ... ...naravno da je pao u depresiju i zbog bolesti koji nosi te simptome... ... ... zena,2 male djece,kreda na kucu u koju jos nije ni uselio... ... ...Ima zakazano kemo.24... ... ... ...Od juce smo napravili konacno i ulje... ... ...Cijena je :icon_frown: al nema tih novaca do ljeka. moja draga,njegova zena i ja, dobili smo 40ml... ... ...i nije nam bilo drugo nego se snadji... ... ... ispalo je super tak da smo zadovoljni.... ... ...Sad maloprije posaljem ja poruku kak mu je... ... ...znaci valjda djeluje... ... ...nek spava sad... ... ...nadam se da ce netko i ovdje procitat i pomoci oko ljecenja i nekih dilema :thumb:

***
Što se same teme tiče nemam ti iskreno što relevantno napisati,
ali čitajući redak po redak što si pisao o svom bolesnom prijatelju,
sjetih se jedne istinite misli: "Koliko god je rijetka istinska ljubav,
još je rjeđe istinsko prijateljstvo..."


Lijepo je vidjeti da ima nešto i žita u gomili kukolja :)
 
06.10.2012
37
4
0
52
prvo da kazem kak mi je sinoc bilo.nisam osjetio nikakav high i euforiju al jedva sam cekao leci i spavati tak da sam vec u 22h corkio a i draga moja(inace vecinom idem oko 23-23.30h).tak smo se fino naspavali do 8.30h ujutro da je to milina.eto samo to je bilo al smo malo i liznuli i da trbuh me nije bolio,ujutro opet bolucka ah taj gastritis.

A sad o frendu,fino ga drzi juce se malo prelizao bilo mu super samo je morao lovit zidove:icon_lol: Evo danas neki problemi,njegova zena me pita sad dali se od ulja mogu javljat bolovi,ocito ga danas malo jace boli.Juce mu bilo super i malo ga boluckalo i bio svega mislim na 1 tramalu.Kolko sam citao ostale dnevnike nije bilo nekih problema osim onog da je jednu zenu pluca bolila....al mislim da nebi trebalo od toga cak bi trebalo smirivat bolove.pitanje je kak mu zeludac reagira na ulje posto nema zuci i jos je na sirovoj prirodnoj hrani,mozda ga iritira.Sad cu popodne do njega pa ispitat sto se dogadja,danas je manje ulja uzeo da moze funkcionirat pa su mozda zato jaci bolovi

e da i budemo iz sprica izbacili i jos lagano na ring stavili,za svaki slucaj jer nece ni u frizu bas da se stisne.mislim ima gustinu al za svaki slucaj posto smo svega cca 1h dogrijavali u pecnici poslje kuhanja
 
06.10.2012
37
4
0
52
evo samo kratki komentar
danas smo mu dovezli galon izvorske vode i tak sjeli za stol i nije bio high kao juce mada je jutros i u podne lizao.Imao je bolove i vidjelo se po njemu da nije bas najbolje.i tak pricali i i bolovi mogu biti i na promjenu vremena i od mozda 2 mrvice vrganja koje je sinoc uzeo jer smo nas 3 jeli sa jajcima a on jadan onak high jeo onaj jogurt i namolio al stvarno 2 malena komadica.i nista isli smo jos dogrijat ulje jer mi pojma nemamo nazalost jel ispario alc. pa je licnuo jos i za 15 min. otisao prilec.poslje smo ga pitali manje ga je boljelo:hehe:

i tak pricamo i licnula moja draga pa tak malo na nokat i njegova zena da proba prvi put.za nekih pola sata bile su onak smirene i malo pospane nista nesto euforicno da bi ih proslo za pol sata.bojim se da smo nesto sj..... s uljem toga me stalno strah:eek:hno: i kak na njega opet dobro djeluje nist mi nije jasno
 

2cv

Aktivan Član
09.01.2012
101
61
28
Ljek pomogne onome ko ga treba ništa nije naopako oko ulja a vi ulje uzimate zbog znatiželjnosti da vidite kako je zato nema istog utjecaja na vas kao na kolegu ako ima jake bolove neka naveče pojača može i preko dana ako ne radi samo treba odmarati puno piti i biče dobro bez panike a bolove zbog ulja nebi smio imati jedino ako su mu oštečeni nervi tad ulje radi bol u više primera inače ne može ponekad i temperatura i to je to pazi na frenda jer njih nema puno danas ;)
 
06.10.2012
37
4
0
52
hvala ti puno na podrsci 2cv:thankyou: i to dilemu smo rijesili oko ulja.evo moja draga hrce ko top nakon povracanja a prije toga bilo veselje,prijateljeva zena je prva pukla al je snazna pa ga kontrolira i ja koji ovo tipka cijelu vecnost ovo:hehe:uf puklo me do bola jedva ga kontroliram.danas smo polizali onak fino i sad znamo sto je ulje:dada nebi vise tak se trenutno osjecam,nadam se da cemo ujutro biti svjezi.nemogu vise gubim snagu on je dobro i to je to
 
06.10.2012
37
4
0
52
svaka cast Mazaru i ostaloj ekipi koja lize jer ovo ubija,nakon spavanja i jutra pa to jos drzi sve nas i sad me ljulja ko beba zvecku.sto se tice prijatelja juce je bio na nekom fusu s bratom nakratko i kad je doma dosao nije bio bas najbolje,liznuo je i u krpe pa se bol smanjila.zena mu je smiksala shake od zelenjave koje nepitajte ne sjecam se(matovilac,zelje...).brat je probao i nije mu nesto pa malo dodali soka limuna i masl.ulja al nije popravilo okus,nazalost nije uspio popit,gutljaj i sve van povratio nazalost.hebiga tesko se privikava na takvu hranu, znam da bi samo jabuke.Inace prekjuce je proban klistir organskom kavom i 2-3dcl je uslo i nije mogao na wc to vece.Ujutro je 5x isao i veli da se nikad nije tak spraznio:icon_lol: to je dobro da ocisti crijeva i jetra:thumb: e da i zena mu je sinoc 2x vecerala veli da nije mogla stati i danas na poslu samo jede a nas dvoje se nesmijemo ni vidjet odmah smijeh ajme sto se ljudi misle na placu:icon_mrgreen:
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
Inace prekjuce je proban klistir organskom kavom i 2-3dcl je uslo i nije mogao na wc to vece.Ujutro je 5x isao i veli da se nikad nije tak spraznio:icon_lol: to je dobro da ocisti crijeva i jetra

Moja iskustva sa klistirom su odlicna preporucio bi svima ne samo bolesnima, ali treba minimalno litru kave i nakon toga po pet minuta biti na svakoj strani. nakon sto kava iscuri legne na lijevi bok 5 min pa na ledja i zavrsava na desnom boku i vjeruj mi prvi par puta nemozes zadrzati 15 min uvijek te prije potjera, ali jedna stvar mi se vrti po glavi posto je njemu zuc odstranjena a klistir djeluje tako da natjera zuc na pojacano lucenje zuci cime poboljsa rad jetre i njeno oslobadjanje toksina tako da za slijedeci put pratite njegove reakcije na klistir i svakako bi trebao uzet minimum litru i nakon toga bude momentalno praznjenje neznam kako djeluje ta kava na crijevnu floru ako ostane tako dugo u crijevima.

Sto se tice ishrane probali smo dosta toga i jos uvjek probavamo ali trebate biti svjesni da svaka nagla promijene dovodi do odredjenih psiholoskih problema pogotovo kod osoba koje su navikle dobro papat, tako da razmislite jos jedanput i vidite sa njim koliko mu prestavlja ta ishrana problem jer to ga sad poprilicno iscrpljuje fizicki i psihicki a bolest takva kakva je nece sutra nestati samo zato sto si jeo zelenjavu tako da nakon mjesec dva pacenja sa ishranom i nakon kontrola koje nepokazu zeljene rezultate ljudi dignu ruke od ishrane i vrate se na staro, jer se javi ona ako umirem neka umrem sit. Moja mama je oduvije jela povrce i obozavala ga ali kad je bila prisiljena drzat se samo toga pocela je sanjat finu slaninicu i ne onu adidas kako mi kazemo vec onu bijelu sapunjaru tako da smo promijenili ubacili smo ribu na pari i pecenu ponekad radi promjene malo teletine piletine i psihicko stanje joj se popravilo drasticno, neuzima neznam koliko mesa ali nije joj zabranjeno i sad je sve ok.
Eto malo sugestija od mene iz moje perspektive! Pozdrav i zelim vam svu srecu u vasoj borbi!!
 
06.10.2012
37
4
0
52
puno hvala na sugestijama i pomoci.da sto se tice klistira trebalo je litra na bok...znamo to sve al il iz straha pa stisnuo ili je bio pun pa nije puno uslo.uzeli smo bez kofeina 100% arabicu iz biobio ibas zato jer kofein stimulira zuc,posto je on nema nije ni potrebna.nadam se da ce sljedeci put biti bolje i da poslje toga treba popit neki probiotik zbog flore crijeva.A sto se tice prehrane navikava se na to i nema ama NEMA mesa ni secera takav je zakon i gotovo.nema hranjenja raka ni 0,0001% samo treba pazit koje se povrce mjesa jer neke kombinacije nevaljaju:vomitwar: samo sirovo nista kuhano a niposto peceno to je rezultat Gersona u kombinaciji s uljem ide ka cistom izljecenju tako nam Bog pomogao
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
wiking je napisao(la):
puno hvala na sugestijama i pomoci.da sto se tice klistira trebalo je litra na bok...znamo to sve al il iz straha pa stisnuo ili je bio pun pa nije puno uslo.uzeli smo bez kofeina 100% arabicu iz biobio ibas zato jer kofein stimulira zuc,posto je on nema nije ni potrebna.nadam se da ce sljedeci put biti bolje i da poslje toga treba popit neki probiotik zbog flore crijeva.A sto se tice prehrane navikava se na to i nema ama NEMA mesa ni secera takav je zakon i gotovo.nema hranjenja raka ni 0,0001% samo treba pazit koje se povrce mjesa jer neke kombinacije nevaljaju:vomitwar: samo sirovo nista kuhano a niposto peceno to je rezultat Gersona u kombinaciji s uljem ide ka cistom izljecenju tako nam Bog pomogao

Bitno je da on vjeruje da ce mu to pomoci i onda je uspjeh zagarantiran, jer mi nekad u tolikoj zelji da pomognemo osobama koje volimo pretjerujemo i mislimo da znamo sta je za njih najbolje al u vecini slucajeva pretjeramo jer niko od nas zdravih nemoze znati sta se njima sa tako teskim bolestima vrti po glavi tako da opreza nikad dosta ipak njegova mora biti zadnja, u mom slucaju smo mi vjerovali i vrsili presing a ona se nije mogla nosit s tim tako da kad smo ju pustili da se sama organizira kako njoj odgovara ide puno bolje!
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
wiking je napisao(la):
svaka cast Mazaru i ostaloj ekipi koja lize jer ovo ubija,

drago mi je kad to i drugi saznaju na ovakav način – zamisli samo 1 g dnevno, to je 50ak zrna i tako 45 dana:eek:vca
 
06.10.2012
37
4
0
52
mazar je napisao(la):
drago mi je kad to i drugi saznaju na ovakav način – zamisli samo 1 g dnevno, to je 50ak zrna i tako 45 dana:eek:vca

strasno pa to si van kontrole:respect: to mi nekak puno.prijatelj lize trenutno 3x dnevno al ne mjeri kolicinu onak kak mu pase.stoji nam u zdjelici jer curi iz sprice neke su valjda lose kvalitete.sad sam isao u siget mu uzet gastal i peptoran pa sam uzeo i kvalitetnije sprice.nismo uspjeli treba malo zgrijat pregusto tak dacemo drugi put nismo vremena imali sad.E da Mazar jel si ti imao probleme oko zgaravice u zeludcu od ulja,on sumnja da mu to radi zgaravicu?