Rak jednjaka, pluća i jetre - liječenje kanabisovim uljem (pomoć kod doziranja)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
25.01.2016
3
0
1
36
Pozdrav svima,
Moje ime je Dario zovu me Jura po prezimenu, prije par mijeseci dogodila mi se tragedija u obitelji, naime
tati mi je dijagnosticiran rak jednjaka (na spoju sa želucem) koji je metastazirao na pluća i jetru.
Konvencionalnim liječenjem kemoterapijom nije ništa postignuto, čak naprotiv rak se proširio,a njegovo stanje se drastično pogoršalo.
Zbog cijele te situacije poceo sam se zanimati za alternativne načine liječenja raka pomoću kanabisova ulja.

Osim toga sto sam se uvijerio na koji način djeluje i koliko je uspješno, molio bih vas za pomoć oko doziranja.
Naime ne znam dali doziranje varira ovisno o kojem se raku radi i sa kojom količinom kanabisova ulja bi bilo dobro početi u mom slučaju tj. u slučaju mog oca?
Koliko su nam doktori rekli radi se o agresivnom raku gdje u oko 90% slucajeva nije moguće izljecenje.:(

Unaprijed se zahvaljujem svakome ko mi pruži bilo kakvu informaciju vezano na ovu temu i
ispricavam se ako sam pokrenuo temu koja je mozda vec nekad bila obrađena.

Jura
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Za doziranje sam joj napisao ovo sto vec stoji u kanabis ulje temi na forumu:
prva 4 dana 1 zrno navecer.... od 4-8 dana 2 z.n....od 8-12 dana 3 z.n
od 12-16 dana 3 z.n i 1 zrno ujutro...od 16-20 dana 3 z.n i 2 z.u...od 20-24 dana 3 z.n i 3 z.u
od 24-28 dana 3 z.n - 3 z.u i 1 zrno u podne i tako sve dok ne dostignemo dozu od 3 x 3 zrna dnevno.
 
22.04.2017
1
0
1
44
dali vam je ulje sta pomoglo kod vašeg oca? Mome tati je dignosticioniran karcinom 5.2015 godinena istom mjestu kao vašem ocu nažalost preminuo je prije 4 tjedna od sirenja metastaza na dusnik i bronhije.
 
25.01.2016
3
0
1
36
Pozdrav, nažalost i moj tata je preminuo nakon otprilike pola godine borbe. Metastaziralo je na apsolutno sve organe.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Moja socut.
Puno ljudi prekasno pocnu s terapijom rso ulja. Tu je po mom mislenju jedan od glavnih problema neizlecenja.
 
07.12.2016
1
0
1
Jura, primite moju sućut...možete li barem nakratko iznijeti iskustvo sa Kanabisom u borbi kod oca? Moja majka je uzimala cca 2 mjeseca, ali sam se bojala nuspojava jer je bila sva iscrpljena, i uz Rak želuca je imala srčanih problema i sa kisikom zbog svega, ali je iznenađujuće dobro podnijela terapuju, mislim da bi bez njega bilo sve teže iako nismo došli do potrebne doze za neki veći pomak iz strahova i na kraju je umrla od srčanog zastoja, tako da neznam što bi bilo da nije imala taj problem
 
25.01.2016
3
0
1
36
Kao sto veli Cill, prekasno smo poceli sa uljem. Kada smo krenuli rak je bio vec u 4 stupnju.
Nemam ti sto pametnije rec od toga.
Ulje je dobro podnosio dok nije krenuo primati morfij, tada smo prekinuli sa uljem jer kombinacijom morfija
i ulja se jako gubio i povracao cesto.
Koliko sam se zanimao za tu tematiku (a i dalje sam laik) mogu reci da je kljucno krenuti na vrijeme sa uzimanjem ulja i povecavati dozu.
 
23.04.2017
76
66
18
62
Za doziranje sam joj napisao ovo sto vec stoji u kanabis ulje temi na forumu:
prva 4 dana 1 zrno navecer.... od 4-8 dana 2 z.n....od 8-12 dana 3 z.n
od 12-16 dana 3 z.n i 1 zrno ujutro...od 16-20 dana 3 z.n i 2 z.u...od 20-24 dana 3 z.n i 3 z.u
od 24-28 dana 3 z.n - 3 z.u i 1 zrno u podne i tako sve dok ne dostignemo dozu od 3 x 3 zrna dnevno.
@cill, u kojim slučajevima ide 3+3+3, a kada agresivno do 1g dnevmo? To me zbunjuje...