Rak jetre

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.11.2016
54
59
18
46
Hvala ti puno na korisnim savjetima! Covjek se prosto izgubi u moru svih savjeta i preparata, i ne vidi onda sustinu.
Hvala ti, jer sam se sad malo "probudila" i shvatila da se na prehranu i tekako mora paziti.
 

painfull

Banned
Banovan
17.09.2013
7
8
3
Zato sta ta voda dozira jetru i potrebno ju E isfiltrirat kako nebi davala ikakvu težinu jetri.. isto tako sa svime. Crveno meso nije dobro jer daje upale tijelu a to nikako ne želiš.
Već i vrapci znaju da se karcinom hrani šećerom,ugljikohidratima te nezdravim mastima.. prvo očisti tatu s prehranom i izbaci mu sto vise Toxina je moguće. Ne dopuštaj tom karcinomu da se hrani ičim.
Spriječi mu svu dolaznu energiju preko hrane i primjeni ovo kako bi jačala tati imunitet i davala mu veću mogućnost da se bori. Imunitet je sve: Kod zdravih.. kod bolesnih još puno vise..

Drži se, UnknownG . Ako možeš pogledati onaj kefir i kefirna zrnca. Ja sam nabavio vodeni kefir koji se stavlja u vodu sa šećerom umjesto u mlijeko, pa pretvara taj šećer u neki jednostavni za dijabetičare i ima puno koristi. čitam po netu da je dobar za oboljele od raka i da liječi jetru. Ali tko zna, kako se rak hrani šećerom možda bolje nabaviti onaj mliječni. Uglavnom evo http://magoleum.com/tibicos-vodeni-kefir/ Isto kažu da je mliječni jako ljekovit al danas za svašta to govore
 
15.03.2015
48
35
18
LoST
Imam tibetanske gljive doma pa radim kefir sam., 2deci dnevno.
Ne zahvaljuj mi se.
Stvarno nemaš potrebe za zahvaljivanjem.
Brat mi je nutricionist i prati to sve već godinama zato sam siguran u ono sta pišem.
Pratim i ja ali on ima puno veće znanje od mene..zato upijam i djelim okolo ljudima kad god sam u mogućnosti.
Ovo sta sam ti ja napisao svaki doktor bi trebao rec pacijentu oboljelom od karcinoma.
Oni nemaju pojma.. kažu da smiješ sve a zapravo ni sami ne znaju da čovjeku rade još gore.
Ako sama ne kreneš nitko neće zbog tebe. To mi vjeruj na riječ.
Primjeni i podjeli dalje da ljudi znaju!
Ja ću svaku korisnu informaciju podijelit s vama isto tako s svakom osobom koja želi saznat..
Narod se sam treba podizat jer prepušteni u njihove ruke možemo jedino propast i tako padat i padat..
Ja iskreno vjerujem u oporavak moje mame isto tako i u oporavak svakog pacijenta oboljelog na sličan način koji konzumira to sve i daje sve od sebe da to napravi sta bolje i efikasnije.
Isto tako! Košćice marelice su JAAAKO! Efikasne i zdrave. To odma primjeni,naruči s neta i počni dozirat.. informiraj se i čitaj. Upijaj..
Ja sam u postupku gdje čekam da mama dodje doma iz bolnice pa ću krenut u proizvodnju ulja.
Ne neću ga naplaćivat već dijelit oboljelima od karcinoma jer ne želim ikome da se nadje u ovoj situaciji i da mora plaćat cifre od 300-1000€ za spricu ulja. Alo!ej! To je ono sta i je lijek. Podijelite ga s drugim i pomozite ljudima..
šaljem pozdrave
 
15.11.2016
54
59
18
46
Da, nazalost je tako da se covjek ne moze osloniti na skolsku medicinu, ali hvala bogu pa postoje ovakvi forumi gdje se moze naci dosta korisnih stvari.
 
20.05.2021
7
1
3
42
Pozdrav svima.
Za one koji se kolebaju između kanabisa i ne evo im možda pomoć.
Pre tri meseca otpušten sam iz bolnice sa dijagnozom Hcc karcinom jetre 4 stadijum. Kući sam pušten da umrem jer ne postoji terapija za taj tip raka. BITNO. Saznanjem o bolesti nisam se psihički pomerio uopšte. Tada sam se odlučio na terapiju kanabisom. Obavestio sam lekara da ću se ovako lečiti. On me je podržao u smislu "normalno, kad ja već ne mogu da te lečim". Prve tri nedelje sam uzimao male doze od 1-2 zrna 3 puta dnevni. Nakon 3 nedelje prešao sa na nemilosrdnih 3 x 6 zrna. I u privikavanju i nakon 3x6 nisam imao većih problema osim dezorijentisanosti po 1.5 sat nakon svake doze. Ali najbitnije je od svega da sam živ i da su na zadnjem pregledu prošle nedelje konstatovali da su funkcije jetre poboljšane a kancer je stao sa napredovanjem. Nakon toga lekar mi je prepisao zvanično kanabis kao osnovnu i jedinu terapiju. Sa njegovi mišljenjem i preporučenim tretmanom ja u vlastitoj zemlji mogu samo da izbrišem dupe. Dakle, ilegalno i bez straha. Napominjem da nije dovoljan samo kanabis, sve ovo sprovodim sa značajnom promenom stila života. Ukoliko mogu bilo kome pomoći savetom, tu sam.
Pozdrav, mojoj mami su dijagnosticirali tumor na jetri, jos ne znamo koji je tip i koji je stadij, ali je velik 10x10, jos cekamo nalaz biopsije. Mozete mi nesto vise napisati kako krenuti sa tim uljem i kojim? Hvala
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.071
15.570
358
Post je objavljen 2016. Godine. Ima sličnih tema na forumu, pa probaj. Ulje koje ti treba(RSO)Rick Simpson oil, koja je thc ulje ili smola. Ovdje ti nitko ne može pomoći. Eventualno, da te savjetuje, kako da uzgojiš svoje biljke ili negdje u državama, gdje je legalno, kupit. Da ti ne dajem, neprovjerene informacije, pričekaj, vjerojatno če ti netko objasnit sa više iskustva!


Evo, da imaš od nečega počet.
 
19.12.2021
1
0
1
45
Pozdrav svima.
Za one koji se kolebaju između kanabisa i ne evo im možda pomoć.
Pre tri meseca otpušten sam iz bolnice sa dijagnozom Hcc karcinom jetre 4 stadijum. Kući sam pušten da umrem jer ne postoji terapija za taj tip raka. BITNO. Saznanjem o bolesti nisam se psihički pomerio uopšte. Tada sam se odlučio na terapiju kanabisom. Obavestio sam lekara da ću se ovako lečiti. On me je podržao u smislu "normalno, kad ja već ne mogu da te lečim". Prve tri nedelje sam uzimao male doze od 1-2 zrna 3 puta dnevni. Nakon 3 nedelje prešao sa na nemilosrdnih 3 x 6 zrna. I u privikavanju i nakon 3x6 nisam imao većih problema osim dezorijentisanosti po 1.5 sat nakon svake doze. Ali najbitnije je od svega da sam živ i da su na zadnjem pregledu prošle nedelje konstatovali da su funkcije jetre poboljšane a kancer je stao sa napredovanjem. Nakon toga lekar mi je prepisao zvanično kanabis kao osnovnu i jedinu terapiju. Sa njegovi mišljenjem i preporučenim tretmanom ja u vlastitoj zemlji mogu samo da izbrišem dupe. Dakle, ilegalno i bez straha. Napominjem da nije dovoljan samo kanabis, sve ovo sprovodim sa značajnom promenom stila života. Ukoliko mogu bilo kome pomoći savetom, tu sam.
Pozdrav , volio bih da stupimo u kontakt da porazgovaramo , moja mama ima HCC jetre , prije 2 mjeseca smo otkrili velicine 150x140x90 , nije za operaciji niti za kemoterapije , 2 mjeseca koristi kanabis u zadnjih 15 dana je doza 3xdnevno velicine 3 zrna rize , a unazad par dana ima jake bolove pa koristi tramadol koji umanji ali ne otklanja skroz . Volio bih popricat sa Vama ako je moguce . Hvala .
 
20.05.2021
7
1
3
42
Preminula je prije 3 mj. Nismo imali srecu da je spasimo, kasno smo poceli sa uljem. ☹️
 
Poslednja izmena od urednika:
19.11.2021
101
70
28
44
Jako mi je zao. Pretpostavljam da tumor nije bio operabilan.
Moja boljka je isto jetra samo vrlo rijedak tumor koji jos rjeđe napada ljude mojih godina.
 
20.05.2021
7
1
3
42
Preklinjem nemojte stiskati ODGOVORI na post. Samo počnite pisati!!!!
Nije bio operabilan. Bio je velik, dobila je samo tablete Nexavar. A koliko imate god ako smijem pitati? Ako niste pokusajte sa uljem, vjerujem da moze pomoci.. Zelim vam srecu..
 
Poslednja izmena od urednika:
19.11.2021
101
70
28
44
Imam 41 i klinca od 4 g. Koristim ulje. Kolangiokarcinom mi je uklonjen operativno i cak mi nije ni operacija bila toliko strasna koliko cinjenica da je on tumor koji se stalno vraća. Koliko je mama imala godina?

Cici..
Ja sam za ulje cula uglavnom iz priča. Osobno nisam upoznala nikog tko je karcinom stavio pod kontrolu ili unistio. Da li je to do kvalitete ulja, nacina uzimanja ili proširene bolesti, ne znam. Preko interneta se mogu pronaci ljudi koji tvrde da ih je ulje izlijecilo, sad koliko je tumor bio agresivan ili proširen ne znam. Za neke sam nasla podatke da su bili zivi jos par godina nakon ulja a za neke da su ipak brzo otišli.
Ne znam sta da mislim o svemu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo
19.11.2021
101
70
28
44
Onda znas kako mi je boriti se a imati tako malo dijete. Ne znam sta se dogada ali svaki dan netko oboli od nekog tumora i medicina nema rjesenja.
Mi smo tum.tkivo slali na analizu u Ameriku pa ima nekakav ciljani lijek koji bi napao tu mutaciju koju imam. Ne znam sta da mislim o svemu. Terapije T limfocitima, onco vakcine i slicno je nesto sto je sad aktualno ali doci do toga je nemoguce iz Hrvatske