Rak jetre

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.04.2016
20
68
18
64
Pozdrav svima.
Za one koji se kolebaju između kanabisa i ne evo im možda pomoć.
Pre tri meseca otpušten sam iz bolnice sa dijagnozom Hcc karcinom jetre 4 stadijum. Kući sam pušten da umrem jer ne postoji terapija za taj tip raka. BITNO. Saznanjem o bolesti nisam se psihički pomerio uopšte. Tada sam se odlučio na terapiju kanabisom. Obavestio sam lekara da ću se ovako lečiti. On me je podržao u smislu "normalno, kad ja već ne mogu da te lečim". Prve tri nedelje sam uzimao male doze od 1-2 zrna 3 puta dnevni. Nakon 3 nedelje prešao sa na nemilosrdnih 3 x 6 zrna. I u privikavanju i nakon 3x6 nisam imao većih problema osim dezorijentisanosti po 1.5 sat nakon svake doze. Ali najbitnije je od svega da sam živ i da su na zadnjem pregledu prošle nedelje konstatovali da su funkcije jetre poboljšane a kancer je stao sa napredovanjem. Nakon toga lekar mi je prepisao zvanično kanabis kao osnovnu i jedinu terapiju. Sa njegovi mišljenjem i preporučenim tretmanom ja u vlastitoj zemlji mogu samo da izbrišem dupe. Dakle, ilegalno i bez straha. Napominjem da nije dovoljan samo kanabis, sve ovo sprovodim sa značajnom promenom stila života. Ukoliko mogu bilo kome pomoći savetom, tu sam.
 

jan_du

Aktivan Član
10.11.2015
117
605
93
Stvarno je lijepo čuti takve informacije. Siguran sam da ćeš se uspijet riješit svog problema. Želim ti svu sreću u liječenju. Samo hrabro i pozitivno!

Bilo bi korisno da napišeš koje si još promjene uz ulje uveo u svoj život.
 
27.04.2016
20
68
18
64
Kao što sam i obećao evo šta je bitno kod lečenja kanabisom. Ishrana "živim" voćem i povrćen. Naravno ukoliko možete organik, ako ne, onda manje zlo. Potopite voće ili povrće u rastvor sode bikarbone neka odleži sat vremena isprati dobro pa konzumirati. SAN. Što više sna i odmora u kombinaciji sa laganom fizičkom aktivnošću. Briga oko biljaka (hvala Cill) ili pčela. To su aktivnosi gde se puno ne zamarate, gde ste u prirodi i veoma aktivno unosite velike količine kiseonika i pomažu kod psihičke stabilnosti. (valda je to ono, briga za živo biće). Pored svega ovoga koristio sam kao pomoćna sredstva GLUTATION kapsule (6 evra, ne znam koliko komada tableta u pakovanju, uglavnom jedna kutija je dovoljna za mesec dana. GRAVIOLA extrat graviole u kapsulama. O ceni ne znam ništa da kažem jer ja sam je dobio od prijateljice, a lek je stigao iz Argentine ali može i kod nas da se nabavi.
Takođe jako dobar lek je ruski IMUNOFAN. Inekcije koje se daju potkožno u stomak. To možete i sami sebi davati. Potpuno je bezbolno. Rusi ovaj lek daju stradalima u Černobilu. Pored ovoga bitno je da je cena ovog leka izuzetno niska u odnosu šta dobijate. Jedna inekcija u Moskvi iznosi 1 evro. Prevaranti ovaj lek ispred Onkološke bolnice prodaju za čak 20 evra. Znači, naći nekog kamiondžiju koji vozi za Rusiju i on će vam doneti lek bez problema. Ja se tako snabdevam. Cena za mesečni tretman je 20 evra. Inekcija se daje jedanput dnevno u trajanju od 10 dana pa pauza 10 dana, pa ponovo... Sad nešto što sam ja na svoj račun reskirao. Poznato je da su mlečni proizvodi strogo zabranjeni. Pošto je koza životinja koja u sebi ne nosi ćelije raka ja sam, znavši to od ranije, počeo da uvodim koziju surutku kao stalni tretman. Nakon toga sam počeo sa konzumacijum i mladog kozijeg sira i do sad ne vidim da mi nešto smeta. To govore i medicinske pretrage. Ukoliko sami proizvedete lek (kanabis) možete se sami lečiti sa mnogo manje novca za razliku od farmakoloških cena od kojih vam samo neće biti dobro. Dakle i briga o novcu za potrebe lečenja vam stvara dodatni,ni malo zanemarujući stres što u mnogome utiče na tok bolesti. Malo hrabrosti, nađeš nekog Cilla da ti pomogne kod uzgoja, i stav da nemaš šta da izgubiš pomažu ti da savladaš strah od policije. A i šta mi mogu? Bolje živ, drogiran nego čist i bolestan. Nije ovo tema. Izvinjavam se. I na kraju ovo je MOJE iskustvo. Vi za svoj način lečenja u potpunosti svaki rizik preuzimate na sebe. Što vam cilj i način lečenja budu jasniji i čvršći i lečenje mora biti uspešno. Ja sam na ovaj način bitku dobio ali rat još besni. Ne znam koliko ću još živeti ali o tome niti razmišljam niti želim. Ja sam bitku dobio i produžio sebi život i tako će biti i u buduće. Živi i zdravi bili.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
Probaj svakako kozji kefir, odličan je za jačanje crijevne mikroflore (čitaj imuniteta). Onima koji nisu navikli na miris i okus kozjeg mlijeka vjerojatno će biti malo težak u početku pa se preporuča kvačica na nos prvih nekoliko dana, kasnije ide bez problema. :) Nemoj kefir dugo držati vani (dulje od 2-3dana) jer nakon nekog vremena šećeri fermentiraju u alkohol kojega može biti i po 3-4% što po meni nikako nije dobro za bolesnu jetru.
Sretno u liječenju, svako dobro želim!
 
27.04.2016
20
68
18
64
Zaboravih da napišem da su đumbir u medu i kurkuma sa medom izvanredni prirodni lekovi koje obavezno morate koristiti u terapiji. Oba ova preparata su lepog ukusa i daju vam dodatnu energiju i što je najbitnije opet jeftin lek.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: tri u jednoj

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
Mala nadopuna, uz kurkumu je preporučljivo ubaciti crni papar jer pojačava djelovanje kurkume čak do 30 puta. Dovoljna je mala količina papra, 3% u odnosu na kurkumu. Od masnoća izbjegavati one životinjskog podrijetla, jedina dobra, štoviše preporučljiva je pročišćeno maslo (ghee) jer je ljekovita i čisti organizam (ayurveda).
 
02.05.2016
4
7
3
52
Sretno stari. I kod mene je rak jetre koji je metastazirao i na drugi režanj, te rak žučnih kanala za kojega su mi doktori rekli da nema lijeka. Krenuo sam uzgojem (prvi puta i bez iskustva) kako bih sebi proizveo ulje, a također potpuno mijenjam način prehrane. Želim ti zahvaliti na informacijama koje si ovdje izneo. Ulje već koristim ali još ne u punoj dozi jer se tek privikavam. Pratim tvoje pisanje, a i ja ću kasnije opisati neka svoja iskustva. Želim ti da uspiješ i sretno još jednom. :spliff:
 

jan_du

Aktivan Član
10.11.2015
117
605
93
Imam par pitanja za tebe. Napisao si da si nakon 3mj išao na pregled. Obično je preporuka da se unutar 3mj u organizam unese cca. 60ml ulja. Koju količinu si ti u tih 3mj konzumacije ulja uzeo? Koju trenutno dnevnu dozu uzimaš, te ako uzimaš manju dozu od one udarne, da li si imao period smanjivanja doze?
 
27.04.2016
20
68
18
64
Sretno stari. I kod mene je rak jetre koji je metastazirao i na drugi režanj, te rak žučnih kanala za kojega su mi doktori rekli da nema lijeka. Krenuo sam uzgojem (prvi puta i bez iskustva) kako bih sebi proizveo ulje, a također potpuno mijenjam način prehrane. Želim ti zahvaliti na informacijama koje si ovdje izneo. Ulje već koristim ali još ne u punoj dozi jer se tek privikavam. Pratim tvoje pisanje, a i ja ću kasnije opisati neka svoja iskustva. Želim ti da uspiješ i sretno još jednom. :spliff:
Hvala. Piši i prati. Srećno.
 
27.04.2016
20
68
18
64
Imam par pitanja za tebe. Napisao si da si nakon 3mj išao na pregled. Obično je preporuka da se unutar 3mj u organizam unese cca. 60ml ulja. Koju količinu si ti u tih 3mj konzumacije ulja uzeo? Koju trenutno dnevnu dozu uzimaš, te ako uzimaš manju dozu od one udarne, da li si imao period smanjivanja doze?
Tada sam potrošio 40 ml. Imao sam dana kad nisam mogao uzimati terapiju ali ne mogu reći koliko je to. I dalje sam na maksimalnoj dozi. Treba da uzmem još oko 12 mg.
 

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
Svaka ti čast junače !!! Samo naprijed, ovako se biju najteže bitke :respect:
počeo da uvodim koziju surutku kao stalni tretman. Nakon toga sam počeo sa konzumacijum i mladog kozijeg sira
Odlično !!! Da znaš da je nedvosmisleno utvrđeno da, mladi kravlji sir, takozvana žetica, obnavlja jetru ! To ti je onaj sir prije stavljanja u krpe ( jamužni ili kako ga već zovu u tvom kraju ) , pun je surutke koja skida holesterol, čisti jetru od masnoće i svašta nešto.... Idealno bi bilo da miksuješ kravlje i kozje mlijeko, te da praviš sir od te kombinacije. Piješ tu surutku, jedeš taj sir... eliminišeš šećer u potpunosti iz ishrane, meso.... piješ sokove od cvekle i šargarepe, te koristiš kanabisovo ulje... moraš da OZDRAVIŠ :) Sve ti ovo znaš, vidim te da si spreman. Ajd pozdrav, i nek ti je i Bog u pomoći :sun2::sun2::sun2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Chan
27.04.2016
20
68
18
64
Veliki Pozdrav i respect, sa takvim stavom imaš velike šanse da pobediš. Samo Napred.
Pozdrav smoki ! Čekiraj ovu stranicu : http://drbass.com/
i ne daj se glupom raku batje ;)
Hvala za podršku.
Veliki Pozdrav i respect, sa takvim stavom imaš velike šanse da pobediš. Samo Napred.
Veliki Pozdrav i respect, sa takvim stavom imaš velike šanse da pobediš. Samo Napred.