Rak maternice/slijepog crijeva

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.05.2017
45
135
33
32
Pozdrav svima. Nisam znao gdje da otvorim temu pa otvaram ovdje. Majka (51) oboljela od raka maternice vec oko 2 godine, razne kemoterapije i sve su pomogle no sad se rak vratio na dio slijepog crijeva. Doktori su rekli da do 9.mj ne mora na kemoterapiju ali ako se do tada nista ne promijeni morati ce. Zanima me kako ju mozemo lijeciti, citao sam puno, sjemenke/ulje itd. Bilo kakva pomoć je dobrodošla, gdje i kako nabaviti, cijena, količina pa sve do upotrebe!! Lijepo molim za pomoć
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Dobrodosao.Pomoc ces i dobiti u vidu edukacija i slicnih ako ne i istih iskustva.Odi malo za pocetak u forum medicina i uzgoj pa pomalo upoznavanje;)
Bude to ok:thumb:
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Temu sam premjestio na pravo mjesto.
Ovdje pocni citat teme, da se malo upoznas sta i kako.
Predlazem vlastiti uzgoj, imas jos 7-14 dana vreme za out ili unutrasnji uzgoj.
Ako ides kupovinu na crno trziste, neces znati sta dobijes. Dobro bi bilo, da pocne sto prije terapiju s rso uljem i predlazem upotrebu i tinkture bele omele.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD
30.05.2017
45
135
33
32
Hvala, vlastiti uzgoj mi se cini dosta kompliciran, nisam razmisljao o tome. Ukoliko se moze nabaviti na crnom trzistu, cak bi ipak pokusao s time ukoliiko netko zna/poznaje nekoga da je provjereno. Prvi put sam u ovome pa se bas ne razumijem u sve to, svaka pomoc je dobrodosla :)