Rak pluća 3. st.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.04.2013
21
7
8
Pojaca
To je jako tesko reci dali je to normalo ili nije kad smo svi razliciti i na svakog djeluje drugacije.... ja bi prvo probao pojacati vecernju dozu da vidite hoce li joj produziti san je postoji mogucnost da je stekla toleranciju...ako nije to onda cemo razmisljat o drugim uzrocima
Vec 15 dana uzima duplu dozu uvece i ujutru.Stanje ...za nijansu boje.Ne mogu da verujem da taj bromazepam to uradi .Kad sam procitao o odvikavanju od bromazepama ostao sam u cudu...a svi ga gutaju kao bombone.A trava je nelegalna.Strasno.
 

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.422
258
Mlecni Put
Odvikavanje od sedativa nakon 20 godina koriscenja je bukvalno jednako kao skidanju sa opijata.
A zasto se toliko zloupotrebljavaju, razlog je ocigledan.. jer je dostupno i legalno.
Ista stvar kao i sa alkoholom..
Srecno u lecenju.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri and CilI

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Sedativi se uvucu u sve pore mozdanih celija,kosti i promijene karakter covijeku.Na sedativima je njemu sve lakse tako da Nerp dobro govori..ravno skidanju sa opijata sigurno..jos i gore.Pomalo smanjivanje do minimuna i tada pojacati dozu ulja..nakon prestanka uzimanja tableta..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI and nerp
06.04.2013
21
7
8
Strasno a sto je najgore sve lepo pise na papiru u leku ....ali to niko ne cita .Samo gutaju a mi smo narkomani sto pusimo.Sad kad su mi tata i mama skontali o cemu ja pricam vec godinama ...sad je kasno.Hvala vam svima.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri and CilI