Rak pluća 3. st.

Hesi Original Sjemenke Hempatia Led Lampe
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
06.04.2013
21
7
8
Pojaca
To je jako tesko reci dali je to normalo ili nije kad smo svi razliciti i na svakog djeluje drugacije.... ja bi prvo probao pojacati vecernju dozu da vidite hoce li joj produziti san je postoji mogucnost da je stekla toleranciju...ako nije to onda cemo razmisljat o drugim uzrocima
Vec 15 dana uzima duplu dozu uvece i ujutru.Stanje ...za nijansu boje.Ne mogu da verujem da taj bromazepam to uradi .Kad sam procitao o odvikavanju od bromazepama ostao sam u cudu...a svi ga gutaju kao bombone.A trava je nelegalna.Strasno.

nerp

vutra x pivo
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.076
5.278
258
Mlecni Put
Odvikavanje od sedativa nakon 20 godina koriscenja je bukvalno jednako kao skidanju sa opijata.
A zasto se toliko zloupotrebljavaju, razlog je ocigledan.. jer je dostupno i legalno.
Ista stvar kao i sa alkoholom..
Srecno u lecenju.

• Sviđa mi se
Reactions: hazeri and CilI

hazeri

Banned
Banovan
25.01.2016
7.676
34.222
2.598
Sedativi se uvucu u sve pore mozdanih celija,kosti i promijene karakter covijeku.Na sedativima je njemu sve lakse tako da Nerp dobro govori..ravno skidanju sa opijata sigurno..jos i gore.Pomalo smanjivanje do minimuna i tada pojacati dozu ulja..nakon prestanka uzimanja tableta..

• Sviđa mi se
Reactions: CilI and nerp
06.04.2013
21
7
8
Strasno a sto je najgore sve lepo pise na papiru u leku ....ali to niko ne cita .Samo gutaju a mi smo narkomani sto pusimo.Sad kad su mi tata i mama skontali o cemu ja pricam vec godinama ...sad je kasno.Hvala vam svima.

• Sviđa mi se
Reactions: hazeri and CilI