Rak pluća 3. st.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.05.2017
15
3
3
46
Pozdrav svima na forumu i veliko štovanje svima.
Do sad sam na forum dolazio radi zanimacije i interesiranja zbog sasvim nekih drugih stvari, a sad sam suočen kao i ostali u familiji sa bolesću člana porodice.
Dakle, punica mi ima rak pluća 3 stadij za koji smo saznali prije nekih 2.mj. odmah nakon nalaza i postavljanja terapije je krenula na kemoterapiju i odradila 2 od 4 ciklusa a zadnji ciklus bi trebao zavrsiti 02.06. ta kemoterapija se navodno jako dobro pokazala za tu vrstu tumora i nakon ta 2 ciklusa nema bolova, nekih pretjeranih mučnina, ustvari nakon prvog ciklusa uopće nije bilo a nakon 2. samo prva 2 dana i dobro spava. Nabavili smo ulje na preporuku i priča tog čovjeka se isto svodi da treba doći na gram dnevno za uspješno liječenje, ali da bi ulje poništavalo kemoterapiju ako se ga uzima za vrijeme kemoterapije, pa se sad ona nećka dali da čeka da se završi kemoterapija pa da se onda prebaci na ulje ili da počne uzimat odmah ali manje doze.
volio bi kad bi mi dali neki savjet šta da radi, dali da krene odmah uzimat i koliko i dali se zna kakve učinke ima ulje na k.ter. dali ga skroz poništava tako da ispadne da uzimaš kemoterapiju bezveze samo se truješ i gubiš vrijeme dok ulje ne napravi svoje najprije na kemoterapiju pa potom na tumor ili pomaze kemoterapija a ulje uz to doprinosi da se tjelo još više oporavlja.
Molim sve na dobrim savjetima šta učiniti i na koji način i šta još preporučujete uz ulje.
Hvala.
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
Prije ce bit da bezveze trosis ulje ns kemo nego obrnuto tu kemoterapiju nemoze nista ponistit i usporit ulje koje ces koristit uz kemoterapiju ce napadat rak koliko moze i ujedno krpat stetu nastalu od kemo na zdravom tkiva i stanicama i pomagat kod bolova i nuspojava od kemo kao sto su bolovi ,gubitak apetita ,mucnina te ostalih sranja....
 
01.05.2017
15
3
3
46
hvala ti i bas sam zelio da se ti oglasis i da kazes nesto. znaci da uz kemoterapiju slobodno uzima ulje. ja sam mislio kad zavrsi ova 4 ciklusa k.ter. da nastavi uzimat ulje i da sad uz k.ter.uzima ulje i stvara toleranciju i podize doze dok ne dode do grama dnevno a to bi taman bilo na zavrsetku ciklusa za mjesec dana.
 
01.05.2017
15
3
3
46
razmisljam sam uzgojiti od sjemenki afgan kusha 100% indice i napraviti ulje, e sad dali bi to valjalo dali treba da bude takva vrsta indice ili treba gledat još nešto drugo.
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
moze sto posto indica ta al ja bi uto i neku cbd sortu uz to i dodao u izradi ulja pa cak jos i koju sativu na taj nacin ces dobiti ulje koje ce imat siroku paletu kanabinoida sa dosta dobrim postotcima/kolicinom istih i mozda bi bilo i dobro da napravis kapsule sa ulje i da koristi njih a jednu kolicina da ostane u ulju te da se ono koristi kao dodatak preventiva mucnini bolovima gubitku apetita i nesanice itd..
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
Početna terapijska doza: 300mg CCO dnevno (trajanje 1 mjesec)

Ova doza je ekvivalent po biodostupnosti kanabinoida sa 1.2g RSO oralnom aplikacijom...

- lagano zagrijati 10g/ml CCO + 25ml carrier ulja po izboru i dobro promiješati = dobijemo 35ml BioMix baze
- bazi dodati 75ml carrier ulja + 25ml suncokretovog lecitina = dobijemo 135ml BioMix terapije
- dodati po 5 kapi od svakog eteričnog ulja (Kopaiba, Limunska trava, Lavanda, Slatka naranča)
- zamrznuti na 24 sata nakon čega je spremno za punjenje u kapsule
- zagrijati u mlakoj vodi prije punjenja

Koristiti kapsule 00 veličine koje imaju kapacitet od cca 0,9ml te ćemo dobiti 150 BioMix kapsula potrebnih za mjesec dana intenzivne terapije...

Ako podijelimo početnih 10.000mg CCO (10g) na 150 kapsula dobijemo količinu od 66.66mg CCO/kapsula, 66.66mg CCO po biodostupnosti ovom metodom (90%+) nam daje 60mg čistih biodostupnosti kanabinoida po kapsuli te aplikacijom 5 x dnevno postižemo terapijsku dozu od 300mg/dan...

Psihoaktivni efekti ove metode se bitno razlikuju od RSO metode iz razloga sto se ulje apsorbira u limfni sustav osim u slučaju tretmana raka jetre ali i u tom slučaju konverzija THC je puno sporija te "high" nije toliko intenzivan.. Bez obzira na sve to počnite polagano i ustanovite nivo tolerancije, svi reagiramo drugačije na THC...

Krenite sa jednom kapsulom u jutro i jednom predveče, za tri dana pojačajte na tri puta dnevno po jednu i tako opet do pune doze od 5 kapsula dnevno.. Nakon toga održavati dozu dok se ne potroši 150 kapsula...

Rso = cco = cannabis concentrate oil
 

joe123

Aktivan Član
27.08.2015
153
518
63
Pozdrav, Gorane

Ja sam za ovu stranicu saznao tek kad sam se razbolio. Inoperabilni metastatički karcinom jetre mi je davao do 5 godina, maksimalno.
Odradio sam 27 dvodnevnih ciklusa kemoterapije. Od prvoga dana sam na ulju (dakle, ulje sam počeo koristiti cca 30 dana prije prve kemoterapije) i nikad nisam smanjivao unos ulja radi kemoterapije. Dapače, nakon nekog vremena sam ga i povećao.
Naime, bez obzira na ogromnu uspavljujuću moć ulja, meni 1 g/dnevno nije bilo dovoljno da zaspem na kemoterapiji. Nakon nekih 15-ak ciklusa kemoterapije sam promijenio unos, pa bih umjesto 1,0 uzeo 1,2, te bih to tempirao predvečer.

Onda bih blaženo spavao. I onda me je taj san okrjepljivao i ozdravljivao.

Uzimanje ulja u bolnici se meni nije razlikovalo od uzimanja ulja doma. Kad bih imao snage/volje, otišao bih na wc i uzeo ulje. Kad mi se ne bi dalo, uzeo bih ga u krevetu. I uopće nisam brigao što će reći sestra ili kolega pacijent. Jer, o MOJOJ se glavi radi.


Inače, onkolozi i dalje čekaju kad će bolest buknuti.
A ja, doslovno, kao mladić. Nalazi kažu da se sve povuklo. Mjesecima nisam bio na kemoterapiji. Fizički sam u kondiciji koja ne samo da je bolja od one prije bolesti, nego se osjećam mlađim 15 godina. Pa sam zaključio da mi je bolje vjerovati vlastitome tijelu i uživati, nego vjerovati doktoru i paničariti.
 
01.05.2017
15
3
3
46
hvala vam puno šta se javljate i pričate mi o iskustvima i svaki savjet i iskustvo dobro dode, a ja cu svakako o našem liječenju pisati.
 

Imbra Presvetli

Prijatelj Foruma
19.06.2012
1.288
14.514
358
....imao sam bratića koji se dvoumio da li koristit ulje za vrijeme kempterapije ili ne......doktori su ga nagovorili da ne koristi ulje nego da stavlja njihove otrove u sebe.....dok je bio samo na ulju bolest se polako počela povlačit, tri nalaza za redom su bila obečavajuća....da ne objašnjavam detalje....nakon nekog vremena je prestao ulje uzimat i vjerovao je doktoru......sad je pokojni godinu i nešto....doživio je 39......pa ti vidi.....poanta je da njhove izjave ne treba shvačat zdravo za gotovo jel to nije tako i o ulju kanabisa pojma nemaju.......nažalost
Primjer br.2.........moj deda.....imao je 2 tumora....nije išao na kempterapiju..... uzimao je ulje kanabisa.....zadnje 3 godine života nije popio tabletu za bolove, prestao je piti tablete za regulaciju tlaka jel mu je tlak sa uljem bio 120/80......umro je od posljedica operacije kuka sa 92 godine.
Želim puno sreče u daljnjem lječenju
 
01.05.2017
15
3
3
46
i ja sam za to a i punica također tako da će krenut sa uljem između terapija a ima još jednu trodnevnu za odradit i onda se nadam da će krenut na ulje svom snagom. kad čovjek oboli i zna da nema puno šansi teško je ne vjerovat i doktorima šta govore i krenut na svoju ruku sa liječenjem. nadam se da će se brzo zakoni promjenit i da će se počet sa studijima liječenja uljem da se naprave prave studije i da se zna o lijekovitim svojstvima ulja a ne da se prešućuje, skriva i zabranjuje.
 

joe123

Aktivan Član
27.08.2015
153
518
63
Neki se ljudi teže privikavaju na ulje, a neki lakše. Meni se nekako čini da se lakše priviknu muškarci, nego žene - iako je to individualno.
Ako se netko sprema na to, bilo bi dobro da je dobro informiran o tome što ga čeka. Ja sam osobno prvo bio oko 20 dana na jednoj kapi ulja, jer nisam znao da se doze dižu. Potom mi je trebalo još 20-ak dana, da dostignem cijeli 1 g/dnevno. U to vrijeme sam znao biti poprilično ošamućen, ponekad sam se osjećao kao pijani tinejdžer, što meni uopće nije smetalo. Takva reakcija tijela je najčešća, ali sam od više njih čuo kako ih znaju uhvatiti strahovi, napadi panike, ubrzano bilo, pa čak i vantjelesna iskustva (pa kaže: ja na plafonu gledam sebe kako sjedim na kauču). Mislim da bi bilo jako uputno unaprijed pripremiti bolesnicu, da se ne bi prepala i odustala. Sve je to normalno i sve je u glavi - nikad nikome nije doista naškodilo. Bar ja za takav slučaj nisam čuo.

Možda bi bilo dobro da popriča sa nekim koji je na ulju već odbolovao svoju bolest.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: marckoni

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
Gorane pusti zakone od toga nema nista ni u liberalnijim zemljama EU a kamo li kod nas na brdovitom balkanu..pobrini se za svoje bliznje a zakone pusti politicarima ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Đorđe Logić
01.05.2017
15
3
3
46
Pozdrav svima. evo nisam se javljao mjesac dana pa sada da iznesem novosti. punica je kako sam i rekao 02.06. završila sa 2. ciklusom kemoterapije i posle toga nije imala nikakve jače mučnine ili posljedice od k.t. odmah počinje sa uljem i koristi ga zadnjih mjesec dana svaki dan stim da polako dize doze i sad je na 4 zrna ujutro, 5 popodne i 5 naveče.prije 10 dana otp radi nalaze i ct nalazi su pokazali da se primarni rak na plućima dosta smanjio, ali se proširio na kosti i izgleda da je stao rasti. doktori naravno neznaju da je uzimala ulje i pitanje je šta je pomoglo više. ponovo je šalju na kemo t. i 3 dana je odradila i jako je loše ovaj put, slaba je povraća nemože ništa, onesvjestila se jutros i razbila glavu. totalno ju je ova kura kemo t. uništila dok je prije nekoliko dana prije k.t bila kao ptičica.za 15 dana bi trebala na još jednu turu kemo t. i sad misli da će još malo živjeti da joj nema spasa da mozda nema smisla vise ni da uzima ulje i povećava doze i baca pare, u biti posle ove ture je klonula i svašta joj se mota po glavi dok je prije nekoliko dana bila drugačija i drukčije razmišljala. mi ćemo sad donijeti svi skupa odluku da ne ide više na kemo t. i da nastavi samo sa uljem i da dize doze sve više jer stvarno dobro podnosi ulje dok sam ja uzeo zrno i pol otp. i noge mi odsjeklo, 5,6 sati me vozilo ko na ringišpilu. dakle sad će samo koristit ulje i neće više na k.t. jer je ubija, pa će nakon mjesec dana na kontrolu pa da vidi dal se pogoršava ili ide na bolje. ja ću se naravno opet javiti sa novostima kako napreduje za to vrijeme koliko uzima i kakvi će nalazi biti, a svi savjeti su naravno dobrodošli.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri and CilI

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Hebala ga, sta ne napravite biomix capsule, tada ce potrositi manje ulja i puno veci efekt lecenja ce dobit. I ustedjet na parama 50% ako kupuje rso ulje.
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
Pozdrav svima. evo nisam se javljao mjesac dana pa sada da iznesem novosti. punica je kako sam i rekao 02.06. završila sa 2. ciklusom kemoterapije i posle toga nije imala nikakve jače mučnine ili posljedice od k.t. odmah počinje sa uljem i koristi ga zadnjih mjesec dana svaki dan stim da polako dize doze i sad je na 4 zrna ujutro, 5 popodne i 5 naveče.prije 10 dana otp radi nalaze i ct nalazi su pokazali da se primarni rak na plućima dosta smanjio, ali se proširio na kosti i izgleda da je stao rasti. doktori naravno neznaju da je uzimala ulje i pitanje je šta je pomoglo više. ponovo je šalju na kemo t. i 3 dana je odradila i jako je loše ovaj put, slaba je povraća nemože ništa, onesvjestila se jutros i razbila glavu. totalno ju je ova kura kemo t. uništila dok je prije nekoliko dana prije k.t bila kao ptičica.za 15 dana bi trebala na još jednu turu kemo t. i sad misli da će još malo živjeti da joj nema spasa da mozda nema smisla vise ni da uzima ulje i povećava doze i baca pare, u biti posle ove ture je klonula i svašta joj se mota po glavi dok je prije nekoliko dana bila drugačija i drukčije razmišljala. mi ćemo sad donijeti svi skupa odluku da ne ide više na kemo t. i da nastavi samo sa uljem i da dize doze sve više jer stvarno dobro podnosi ulje dok sam ja uzeo zrno i pol otp. i noge mi odsjeklo, 5,6 sati me vozilo ko na ringišpilu. dakle sad će samo koristit ulje i neće više na k.t. jer je ubija, pa će nakon mjesec dana na kontrolu pa da vidi dal se pogoršava ili ide na bolje. ja ću se naravno opet javiti sa novostima kako napreduje za to vrijeme koliko uzima i kakvi će nalazi biti, a svi savjeti su naravno dobrodošli.

Tih 14 zrna koliko je u ml iz sprice ?

Kemo obicno zna tako podnesu se dvije pa onda jedna prisjedne pa slijedeca bude bolje tako da je to sve relativno a i obavezno razmotrite prijedlog da uzimate biomix jer je puno jednostavnije za koristenje od zrna rize
 
01.05.2017
15
3
3
46
Sa sam skonto da se ovdje radi o 14 zrna, sto je jos uvijek premalo. Moja zena uzima 16-17 zrna po dozi (ukupno malo vise od grama).

Ja se izvinjavam jer nisam stigao prije odg. ali svjesni smo da bi trebala više uzimat ali nemoze jer evo već 10 dana od zadnje kemo nikako da dođe sebi, svako malo ide na infuziju pa na kojekakve pretrage. danas je dobila transfuziju sa leukocitima jer su joj toliko pali u zadnjih par dana da joj je rekla dok. da je mogla umrijeti od toga, isto tako je dobila i infuziju i kad su je večeras vratili iz bolnice malo je bila bolje da je mogla i pričat s nama i nešto pojest dok sve ove dane samo lezi i neda joj se ništa ni jest ni pit ni pričat dok je prije zadnje kure kemo bila ono ne bi niko ni reko da je bolesna. sad su joj dali neku drugu vrstu kemo koja ju je uništila i da će joj sljedeću dat neku lakšu a ne kao ovu zadnju, ali na sljedeću ili bilo koju više neće ni ići i sa kemo je gotova priča. inače neznam u šprici koliko je ml ali smo uzeli vagu pa ćemo probat izvagat. Sensi star mozes mi reć da li tvoja zena uzima 16 zrna od jednom ili kroz par puta jer te nisam bas dobro razumio to 16 zrna po dozi i da je to više od grama jer mislim da je oko 50 zrna gram.