Rak pluca sa metastazama na mozgu i jetri

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Herbal Bob

marihuana shaman...
Poznanik Foruma
02.05.2016
95
786
83
46
U oblacima...
Dragi Botanist, savjetovati nekoga da digne ruke od svojeg života i prodavanje dogme da se nezna dali ulje kanabisa liječi rak na forumu ovog profila nije bas naj pametnija posto je to u ovim krugovima već stvar opće kulture...

Nasreću ja nisam tu da djelim pravdu već znanje koje sam mukotrpno skupljao posljednjih godina, na tebi je dali ih prihvaćaš uz obilje dokaza i informacija koje su danas dostupne...

Budi sretan sto nisi bolestan jel sa ovim stavom neki daleko dogurao...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: marckoni

Herbal Bob

marihuana shaman...
Poznanik Foruma
02.05.2016
95
786
83
46
U oblacima...
Hvala na dopuni marckoni, sve dobri savjeti... ;)

Najnovija istraživanja pokazuju da dodatak još nekih stvari kao što su češnjak, kurkuma, vitamin D3, selen, a posebno riblja omega-3, melatonin, itd. Sve navedeno jako doprinosi sinergijoi ulja i CB receptora...

Nisam ih navodio u protokolu iz razloga sto još nisu jasno definirane količine u terapij...


Obzirom da na ovom forumu pokusavamo da pomognemo svako svojim znanjem iz oblasti koju najvise poznaje, tvoja pomoc bi bila da navedes koliko ozracenja u milisivertima prima oboleli kod svih radioloskih snimanja...da ljudi znaju posledice ozracenja!
Pricati o ucinku ulja iz nekih tudjih prica, pa jos iz trece ruke, po meni je jako neodgovorno.
Em sto je svaki karcinom individualan kao i imunoloski sistem pacijenta, em je i svaka tura ulja takodje individualna u zavisnosti od puno faktora...sorti, % THC/CBD i ostalih kanabinoida, nacina ekstrakcije itd, itd...ima odlicna tema o ulju, pa koga interesuje neka cita.

Komplikovani...predlazem da ocu uvedes i sledece alt. metode.
- U 1.-kg livadskog meda urendati dva veca djumbira i ubaciti dve kesice cimeta, sve pomesati i staviti u staklenu teglu...koristiti tri puta dnevno po jednu supenu kasiku.
- Sibirsku aroniju u svezem stanju ili sok od iste....sok-tri puta dnevno po casicu 0.5
- Ulje crnog kima i crnog kumina...gadan ukus, ako pacijentu izaziva muku i povracanje, prekinuti.
- Vodu za pice koristiti sa izvora (bakterioloski proverenu), nikako gradsku sa cesme....ako ne postoji izvor, onda neku flasiranu tipa Rosa...mada, licno izbegavam te flasirane zbog dugog stajanja, ali su bolje od česmovace.
- Tecni kiseonik, ima da se kupi u Subotici (navodno, uvoz iz Nemacke). Licno nisam ubedjen da pomaze (koristila ga moja supruga davno), ali znam nekoliko porodica koje ga hvale. Opet dolazimo do onog, sve je individualno.

p.s. obzirom da kupujes ulje, savet. Zaobidji preprodavce, a dok svoje ne proizvedes potrazi isto od porodica koje imaju onkoloskog pacijenta...i ko ti dokumentovano moze pokazati ucinak ulja na svom pacijentu, tj pacijentu iz kuce. Sve ostalo je zamajavanje i prodaja magle.
 

marckoni

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.08.2013
136
224
43
Ja govorim iz TUDEG iskustva a vi IZ VLASTITOG (jer ste pročitali par tema o tome i pogledali par dokumentaraca)...
Nazalost, kada govorimo o ulju i delovanju istog, uvek i samo iznosim cinjenice koje znam iz vlastitog iskustva. Prema tome, besmisleno je ovako opstiti sa nekim ko umesto rekla kazala "dokaza" o ulju, o istom ima validnu medecinsku dokumentaciju za vise pacijenata.
Kada smo kod nepobitnih cinjenica stetnosti ozracenja, interesantno je kako se Vi opozivate na nekog drugog (dr. nagadjanja i vracanja), ali "slucajno" zaboravljate da i sami ucestvujete u takvim radnjama...pre svega, zato sto ne informisete pacijenta na vreme o stetnosti ozracenja a sto ste i po Zakonu duzni da ucinite.
Kada smo kod stadijuma bolesti i individualne delotvornosti ulja kod obolelih, duboko sam ubedjen da ulje ne deluje na karcinom kako nam to u poslednje vreme "nauka" pojasnjava, i upravo iz tih razloga izbegavam medecinske sorte za pravljenje istog. Kao klinc sam shvatio osnovno: "onaj ko ima veliki novac, ima i ogromnu Moć"...pamatnom, sasvim dovoljno.

Imao bih jos svasta nesto interesantnog da napisem u vezi maligniteta i ulja, odnosno moje zakljucke i misljenje kako ulje deluje na malignitet, ali ne bih vise o tome ovde... kada dobijem vreme i volju, sve cu objasniti na temi o izradi ulja.
 
24.04.2016
41
84
18
39
Ja neznam ko je ode ogranicen i nemoze razumit...ja nisam ni u jednoj recenici reka da ulje ne djeluje nit da je sranje nit ista...dapace vjerujem u pozitivno djelovanje cannabisa kao biljke i njenih derivata medjutim pricam o tome da lokalna primjena ne lijeci cudotvorno metastaze na mozgu sta je konkretna problematika onog ko je otvorija temu... Ja neznam dal pricam kineski al malo bolje procitaj moj post a ne odma zakljucivat sta sam ja mislija rec samim tim sta imas negativan stav o meni jer ti ono sta govorim ne ide niz dlaku...
Da sam nedaj boze i sam bolestan takodjer bi uz kemoterapiju i zracenje koristija ulje od cannabisa al nebi ocekiva s metastazama na mozgu da ce me to izlijecit vec bi koristija kao zamjenu za morfij itd da mogu funkcionirat... Ljudi moji metastaze na mozgu su gore od primarnog tumora mozga...

Aj daj marckoni sad si ga prosuja stvarno. Jesam li ja izmislija aparate za dijagnostiku koji koriste ionizirajuce zracenje...nisam...ja radim na tim aparatima jer moram jer mi je to posao. Ne spominjes koliko sam ljudi snimio pa su na vrijeme otkrili tumor i operirali se i sad su zdravi... Da ne spominjem da sam osobno ja vidimo na snimku nesto sumnjivo sto doktor nije pa se ispostavilo da je tumor i uspilo se rjesit a da je ostalo pri Doktorovu poija vuk magarca...
Zato nemoj molim te...stavija bi ja tebe da malo radis tu di ja radim i s kakvim debilima retardiranim od doktora i njihovom znanju o tom po tom...stvarno si mi tlak diga...veze nemas sta pricas...
Ja tvrdim da je ulje dobra stvar i definitivno treba ulagat u razvoj toga.
Samo je zalosno sta ti koji se predstavljas ocito prepun znanja i povijas moju struku ne kuzis boga tebe kako u nas medicina funkcionira...
Pun mi je qurac dokazivanja nekom nesto sta moja baba kuzi...
Eto...boli me neka stvar za icije misljenje ja san nastoja pomoc savjetom a vi po meni...
Sretno...
 
Poslednja izmena od urednika:

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Prva stvar naša struka je skupa sa bolnicom di radimo selendara i smeće skupa sa seljačinama primitivnim, tako da iskustvo koje tu imamo je peta liga. Hvalit se sa tim je bezveze. Doktor je isto ko i mi "inžinjeri" nula. Ova svađa je pokazatelj pravog znanja i pokušaja dokazivanja "znanja" zbog blizine rada sa oboljelima.

Ti si samo pokušavaš prognozirati budučnost na temelju "činjenica i statistike". Činjenice koje mi primječujemo treba reći... a šta se tiće statistike. Kažu da jedan na 100 000 000 se popne na Mont Everset (cca) da li to znaći da ja ne mogu? Da li to znaći da ne treba probati?

Ako misliš nešto probati zašto uopće prognoze donosit kada će vrijeme pokazati. Zašto uopće imamo tendenciju donošenja prognoza? Možda je to upravo šta pokušava predvidit i kontrolirat život upravo taj tumor.

Prijatelju nasluša sam se ja u životu pametnjakovića, nasluša... ;), svi su me prognozirali kroz činjenice i statistiku, ali nisu bili niti blizu jer nisu ni mogli. Oni moraju postat nešto drugo da mene razumu, tako da jako dobro ja znam o činjenicama i statistici...

Po statistici nije moguća levitacija. Da li je to činjenica? Prije su svi umirali od nekih bolesti gdje danas riješiš sa jednom kurom antibiotika ako ne i bez. Digla se higijena... s obzirom da je tumor bolest sa više razina da li bi higijena psihe tu igrala ulogu, pa onda i malo ulja ovo ono i evo ti. Zašto uvik mislimo da će sve dogodit tamo negdi, zašto se nebi moglo dogodit ovdje-sad...

Um je linearan i ograničen na svoje prosudbe koje su bliže Diznilendu po stvarnosti nego stvarnoj dinamici oko nas...

Ruku na srce, situacija je loša, i ako čovjeka boli treba mu pomoći da se to smanji... netko kaže nemojte očekivat čuda, i ne treba očekivat čuda ali briga čudo za naše očekivanje. Prepametni smo da naučimo...

Probajite i podijelite iskustva. Očito od @Botanist -a su loša i sigurno da statistički prognoza je loša, ali u kojem dijelu statistike ćemo se mi naći je pitanje. A i kad se nađemo sa jedne strane za nas je to 100 %... Objektivno može biti 5 %, ali subjektivno je uvijek 100...
 

marckoni

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.08.2013
136
224
43
Zato nemoj molim te...stavija bi ja tebe da malo radis tu di ja radim i s kakvim debilima retardiranim od doktora i njihovom znanju o tom po tom...stvarno si mi tlak diga..
Ja tebi digao tlak razmenom misljenja i stava, a sto Vi gospodo medecinari osakatite sve koji vam padnu u sake i zbog cega mi se prevrce zeludac kod god udjem na Onkologiju, to po vama uopste nije bitno???... pogotovu kada upuceniji znaju da vam je oboleli od carcinoma samo jedan br u nizu, stravicne statistike prezivljavanja!
Upravo to i ovde pokazujes iznetim...za zv. med. ne postoji mogucnost izlecenja, jer FDA protokol ne dozvoljava da se ljudi izlece. Pa, znamo to odavno i bez da si nam rek'o.

Stanje ovog obolelog je jako ozbiljno i niko mu ne moze garantovati izlecenje, ali je pametnije probati sa svim i svacim od predati se.
"okidac" mutacije celija se ne zna, tako da nije greh gadjati ga raznim metodama....ako ne gadjas, ne mozes ni poentirati...cista logika.
 

boscco

Aktivan Član
16.02.2016
116
393
63
74
Zao mi za tvog oca. Nema predaje, slazem se u potpunosti.

1/ nizak puls od ulja nije.
2/ ako tebe radi onda i njega. Spavanje je normalna stvar kod liječenja ulje. Po tome je ulje dobro. Slobodno mu reći, da se tijelo u miru ljeci zato i je spavanje, odmaranje.
3/ u SLO ne možeš provjerit kvalitet ulja jedino da probas i vidiš da li radi.

Ako te stagod interesu je slobodno pitaj. Samo hrabro.

U SLO možeš provjeriti kvalitetu ulja, znam za dva laba koji to rade, a možda jih je još više.
Ovi za koje znam koriste plinsku kromatografiju (gc chromatography), imam kolega koji šalje u SAD na hplc kromatografiju...tako da ima toga...
Ja osobno se bavim industrijskom konopljom i šaljem uzorke u ove labove...
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
U SLO možeš provjeriti kvalitetu ulja, znam za dva laba koji to rade, a možda jih je još više.
Ovi za koje znam koriste plinsku kromatografiju (gc chromatography), imam kolega koji šalje u SAD na hplc kromatografiju...tako da ima toga...
Ja osobno se bavim industrijskom konopljom i šaljem uzorke u ove labove...

Ako vec testiras i znas za labove koji to rade ali uzmi u obzir da trebaju raditi sa nelegalnom supstancom to jest thc-om onda posalji mi linkove tih labova da otvorim temu ili ju otvori ti jer puno ljudi zeli testiranje a nisu u mogucnosti naci mjesto gdje bi obavili uz zajamcenu diskreciju ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bandit

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Ekipa, smanjiti tenzije. Ako neko iskreno iznese svoje mišljenje i iskustvo to treba cijeniti. Ne treba čovjeka zbog toga napadati, ako se ne slazes sa napisanim. Tako, da samo opušteno.

Svi znamo, da je rso ulje i njegovo korištenje u medicini tek na početku svoga puta.
Zao mi za prohibiciju i puno ljudi kojima bi ulje moglo jako pomoć. Svaki čovjek je jedinstven i ako pogodi prave hibride, da mu se tijelo na njih odzove, mu može pomoć i da ozdravi.

I ako ne ozdravi mu može dignut kvalitetu života pred krajem le toga. Treba biti realan i optimist. Radimo preveliku famu od života i smrti. To postoji na zemlji od početka razvoja živih bića. Neko živi dugo, neko kratko. Šteta zamarati mozak zbog toga. :)
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Ma ja i Botanist smo medju najboljim prijateljima pa se mi ovako malo na blize debatiramo.

Svjedocili smo nazalost dosta ljudi koji se nisu izvukli. Dosta je bilo ljudi koji su poceli uzimat, a cesto su ti bili teski slucajevi. I ja sam vec pisa o tome isto kao i on sta je rekao, da se pokazalo da ipak uzimanje nije rijesilo tumor. I prerano je govorit da je to cudotvorni lijek za rak, ali rano je i za otpisati pogotovo kad se radi o bliznjima...

Moze pomoc a sad u kojoj mjeri slabo se zna, ali poanta da bi ja za svoga posadio i napravio ulja koliko god mogu da mu pomognem...

Tako da triba dijelit i formacije i iskustva... ali nasuprot losim iskustvima. Pricao sam sa ljudima koji su u ipak laksim slucajevima koristili ulje. E sad koliko i kad i u kojoj mjeri ne ali sad su i nakon deset god dobro.
 
08.04.2016
15
10
3
40
Pozdrav svima, posto vidim da se tema malo vise aktivirala i da su ljudi komentarisali i davali svoja mkisljenja u vezi nje, red je i da ja ispostujem sve i dam neki komentar kao neko ko je i otvorio . Moram prvo da odgovorim @Botanist , situacija i stanje kod mog oca je takva kakvom si je ti opisao, uzasno losa. I ja to znam, ali znam i to da je on za zvanicnu medicinu nazalost otpisan, i to se vidi sa bilo kojim doktorom da sam pricao i nemoraju to oni meni da kazu tako direktno kao ti. To se vidi da je on za njih samo bivse zivo bice , samo jos jedan u nizu bivsih pacijenata. A posto se radi o mom ocu i coveku koga najvise volim u zivotu, ja ne mogu i nesmem da dignem ruke i da se pomirim sa takvom prognozom. Jer je on i dalje hvala Bogu ziv, i sve dok mu srce kuca ja cu da se borim za njega, bez obzira koliko crne prognoze zvanicne medicine bile. Mozda ulje bas pomogne mome ocu, a mozda mu i nepomogne ... ali ako neprobamo ne mozemo ni da znamo, a ima dokaza da je ljudima pomagalo! Tako da nam jedino ostaje da probamo da pobedimo ovog gada, svim dozvoljenim i nedozvoljenim sredstvima! boricu se da te demantujem , a znam da ce i tebi biti drago ako uspem u tome! Ziv i zdrav bio!
Svima ostalima hvala na savetima i na aktivnosti u temi! zivi i zdravi bili !
 
24.04.2016
41
84
18
39
Ma Komplikovani i ja bi sretan bija da ti otac ozdravi...nisambja jikog otpisa nit zelim sirit neki hate ovdje itd...reka sam samo kako stvari najcesce zavrsavaju i bolje se pripremit na najgore pa ako Bog da srece s uljem ko sretniji od vas... Kvaliteta zivota je najbitnija tj da ga ne boli i zato sam reka da ce u najmanju ruku tome posluzit. Po bolnicama postoje tzv ambulante za bol koje vode cesto anesteziolozi bas za onkoloske pacijente radi tretiranja boli itd...jbg oni kao sva klasicna medicina prepisuju lijekove i jake sedative...kao alternativa tome je ulje cannabisa za nekonvencijalnu medicinu.
Ja i Blader osobno znamo da cannabis poboljsava kvalitetu zivota jer je nama jedna poznata osoba oboljela od karcinoma zeluca...nije se lijecila na vrijeme i otislo je do PNR faze iki point of no return... Poceja je konzumirat cannabis i makar mu je pomoglo da ima kakav takav apetit da ne umre od gladi... Nazalost nije vise s nama al eto cannabis mu je makar pruzija malu ponoc u borbi i kvaliteti zivota...da makar neko vrime duze provede sa zenom i djecom...to nemoze nitko platit. Bolesnom je i jedan dan vjecnost. Kamo srece da ljudi ozdrave potpuno...
Mozda ste me svi krivo shvatili zbog moje direktnosti al jbg takav sam...direktan...
Zelim vam srecu u borbi tvom ocu i tebi i ostalima...
 
12.09.2015
45
17
8
38
čitam i puno bi toga napisao, a zasad cu samo sljedece - poveznica izmedju nazalost cestih losih ishoda u procesu ljecenja je - kemoterapija

Karcinom 'nije s ovog svijeta' i ne moze ga se tako tretirat.. Zato je i tako tesko rijesit njegov uzrok... ZAto ulje i pomaze mozda, jer covjek povjeruje da mu se moze pomoc..istinu je tesko srocit u recenicu.

Medicina mislim da je u ovom slucaju (karcinomi) fulala ceo fudbal

Nekada je slicna rasprava bila i da li je zemlja ravna ploča
 
02.08.2015
1
0
1
42
Moj otac nije dočekao moje ulje. Rak pluća sa metastazama na jetri. Iz tog razloga bi ti preporučio automatike, pa stavi koju biljku više - naročito ako možeš posaditi vani fotoperiodne i s uljem od automatika dogurati do ulja iz vanjskog uzgoja.

Ja sam krenuo odmah sa fotoperiodnima, a nabavio sam mu ulje iz Nizozemske dok ne napravim svoje.
Korišteno je skoro sve: THC ulje, CBD ulje, matična mliječ, graviola, moringa čaj, razni "superfood" prahovi, laneno ulje sa sirom za doručak, domaća slanina, domaći kruh, sok od cikle i mrkve... sve za što sam čuo osim petroleja.

Kada je krenulo loše (zadnji ciklus kemoterapije) naručio sam Imunofan iz Bugarske, ali je bilo prekasno i žao mi je što nisam ranije probao s njim, ali nisam na vrijeme imao sve informacije.

Uguglaj Aloe vera s medom i alkoholom, ljudi su imali pozitivna iskustva sa tim.

Možda bi mu bilo bolje da sam odmah krenuo i sa ove dvije zadnje stvari, ali s obzirom što smo sve probali, mislim da mu je jednostavno bilo vrijeme. Ne odreagira svaki organizam jednako na iste stvari. Nekome spasi život, a nekome djeluje kao čaša vode. Utjeha nam je svima da nije puno patio i zadnja faza nije dugo trajala.

Zato se ne predajite, mi nismo do zadnjeg sata. Nikad ne znaš koja od korištenih metoda može pomoći baš tvome ocu.
Moj otac nije dočekao moje ulje. Rak pluća sa metastazama na jetri. Iz tog razloga bi ti preporučio automatike, pa stavi koju biljku više - naročito ako možeš posaditi vani fotoperiodne i s uljem od automatika dogurati do ulja iz vanjskog uzgoja.

Ja sam krenuo odmah sa fotoperiodnima, a nabavio sam mu ulje iz Nizozemske dok ne napravim svoje.
Korišteno je skoro sve: THC ulje, CBD ulje, matična mliječ, graviola, moringa čaj, razni "superfood" prahovi, laneno ulje sa sirom za doručak, domaća slanina, domaći kruh, sok od cikle i mrkve... sve za što sam čuo osim petroleja.

Kada je krenulo loše (zadnji ciklus kemoterapije) naručio sam Imunofan iz Bugarske, ali je bilo prekasno i žao mi je što nisam ranije probao s njim, ali nisam na vrijeme imao sve informacije.

Uguglaj Aloe vera s medom i alkoholom, ljudi su imali pozitivna iskustva sa tim.

Možda bi mu bilo bolje da sam odmah krenuo i sa ove dvije zadnje stvari, ali s obzirom što smo sve probali, mislim da mu je jednostavno bilo vrijeme. Ne odreagira svaki organizam jednako na iste stvari. Nekome spasi život, a nekome djeluje kao čaša vode. Utjeha nam je svima da nije puno patio i zadnja faza nije dugo trajala.

Zato se ne predajite, mi nismo do zadnjeg sata. Nikad ne znaš koja od korištenih metoda može pomoći baš tvome ocu.



Vas otac je isao na kemoteraiju i koristio ulje ujedno, odnosno dali se preporucuje taj vid lecenja kod ovakog vida dijagnoze, posto i ja imam isti problem
 
27.11.2015
13
4
3
Ja bi preporučio ulje, jer ako i ne pomogne u izlječenju, pomoći će kod mogućih bolova, spavanja, apetita.

Kod moga oca kemoterapija nije pomogla, naprotiv, toliko ga je oslabila da više nije mogao stajati na nogama i nakon kratkog vremena je otišao, a CT je pokazao povlačenje karcinoma na jednom dijelu, ali i još veće napredovanje na drugom i doktori su rekli da nije reagirao na kemo.

Poznajem ženu koja je sa kemo i graviolom uspjela riješiti rak pluća, tako da ti ne mogu preporučiti ništa što se tiće kemoterapije, to je osobna odluka i moraš znati da neće svaki organizam reagirati jednako. Nekome pomogne, nekome ne učini ništa, a nekoga dokrajči.

Što se tiče doktora, s njima sam otvoreno pričao otpočetka i rekao sam im da ćemo koristiti ulje. Rekli su da njihovoj metodi liječenja ulje neće smetati i da je dobro za odmor, bolove i apetit. Kažu da nemaju dokaze da ulje pomaže, ali su rekli i da će kemo smanjiti ljekoviti utjecaj ulja (malo proturječno je izjaviti da će kemo smanjiti utjecaj ljekovitosti nečega za što kažu da nemaju dokaze da je ljekovito, ali razumijem te ljude i mogu čitati između redova).

Nadam se da ćeš uspjeti u liječenju. Misli pozitivno i kreći se kad god imaš priliku.
 
27.11.2015
13
4
3
Vas otac je isao na kemoteraiju i koristio ulje ujedno, odnosno dali se preporucuje taj vid lecenja kod ovakog vida dijagnoze, posto i ja imam isti problem

Zaboravio sam gore napisati (ne vidim opciju editiranja) - ako se ide na kemoterapiju, OBAVEZNO radite na imunitetu. Koliko sam čuo, najbolji je imunofan, a mi smo koristili domaću matičnu mliječ. Morali smo prekinuti uzimanje zbog uputstava (potrebna pauza) i to se poklopilo sa pogoršanjem. Ne znam bi li bilo drugačije da nismo prekidali, a imunofan je stigao dan prije kraja.
 
03.02.2016
33
111
33
113
Za imunitet kupiti Beta 1,3 Glukan ( skup proizvod, jedino od "kemije" uz terapija da koristi otac ) - Otac mi se u par dana doslovno poceo osjecat 2x bolje. Graviola je isto super, sok cikle, kuruma, mrkva... Cim više jesti voca, povrca- cim manje secera, mesa ( najbolje izbaciti potpuno al neke manje količine laganijeg mesa ( po mogucnosti domace meso ) nece nastetit.

Sta se ulja tice iz osobnog iskustva mogu reci da mi otac krece na 5. ciklus uskoro, na pocetku je bilo malo teze al od kad je poceo uzimat ulje je bilo puno bolje. Od kad uzima ulje koje smo sami napravili mu je apetit skocio jos vise i sad se poceo prezderavat, spava po noci bolje nego proteklih 30 godina valjda, nema skoro nikakve nuspojave ( tu i tamo ga neka hladnoca prrimi na 1 min al to je rijetkost, gubitak apetita ( moze jesti al ne sa gustom bi se reklo ) se javlja samo prvi dan nakon terapije Avastinom - takoder nakon avastina se javlja nesanica samo prvi dan) . Gubitak na kilazi je osjetan makar jede cijelo vrijeme - ne jede secer i jede samo zdravu hranu od koje se niti nemoze udebljat. Uzima 0,2ml 2 sata prije spavanja - to vrijeme i kolicina njemu najbolje odgovara.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Račić and CilI