Rak pluca sa metastazama na mozgu i jetri

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.02.2012
36
7
8
34
Jel zna itko išta o imunoterapiji? neki savjet kako i koje lijekove nabaviti? Ima li koja bolnica da po pristupačnim cijenama izrađuje lijekove od naše krvi kao npr. ovi iz mog gornjeg linka? Ako išta znate podijelite sa nama jer ovo je jedina nada za oboljele od raka.
 
08.04.2016
15
10
3
40
Pozdrav svima,

nisam dugo pisao nažalost iz loseg razloga. A pošto sam otvorio ovu temu osecao sam duznost da se javim i napisem nazalost nimalo dobar razlog za moje dugo odsustvo sa foruma! Otac mi je preminuo krajem juna.

Zahvaljujem se svima (da ne izdvajam nikoga posebno, plasim se da ne zaboravim nekoga sto nebi bilo fer) na pomoci, podrsci koju ste mi davali i na svemu sto radite ovde! Ljudi mogu samo da vam kazem da ste sjajni i da ovo sto ovde radite je dokaz da zaista ima ljudi!
Pokusacu da napisem neke svoje utiske i zapažanja koja sam stekao a nekome mogu da pomognu:
-Jako je bitno da se veruje u ono sto radite, ako uzimate ulje verujte u njega ( mislim da moj otac nazalost nije verovao onoliko koliko i ja)
-Drzite se protokola konzumacije ulja i gledajte da budete revnosni u konzumaciji ( da nepravite prevelike pauze i stagnirate u konzumaciji itd )
- Čuvajte se prevaranata koji pokusavaju i na tudjoj nesreci zaraditi , to jedino mozete da izbegnete svojim uzgojem i pravljenjem ulja ( nazalost moj otac nije uspeo da doceka nase uljetj taman sam box sklopio ... jbg .. ) ili ako nekoga bas znate, NAPOMINJEM ZNATE, da je izlecio nekoga ili se uspesno leci !
-Pokusajte da korigujete ishranu i da podizete imunitet
-ovde ima sjajnih ljudi koji nesebicno dele svoje znanje i slobodno pitajte sve sto vas interesuje!

Ljudi hvala jos jedanput na svemu, nazalost moga oca nismo uspeli da spasemo ali mnoge hocete i hocemo !!!

Hvala živi i zdravi bili !
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Moja socut za oca. Zao mi, što smo u sivoj coni prohibicije i ne možemo više pomoć.

Kod liječenja i po pitanju protokola se puno napreduje, problem je što bolesni kasno počnu ljecenje rso ili cco protokolom, kada je bolest već puno u razmahu. Mada i tu ima jako puno uspjeha. Ja sam uvjek optimist i da bolesniku ako ne drugo olaksas zadnje dane života. I to nešto znači.
 
02.04.2018
1
0
1
50
Pozdrav svima...upravo je mome ocu dijagnosticiran rak pluca sa metastazama na glavi...molim i trazim pomoc...savet sta da se preduzme...nemam nikakvog iskustva u vezi ulja od kanabisa...sta mislite o tome i dali znate za neki slucaj da je to pomoglo...hvala unapred
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
Ulje pomaze u puno stvari i definitivo se isplati pokusati a uspijeh ovisi o puno faktora na koje jos nemamo odgovor...procitaj forum ima dosta toga napisanog pa donesite svoj zakljucak sta i kako dalje a ako se odlucite na ulje tu smo da pomognemo savijetima koliko je u nasoj moci.

Lp i sretno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri