Rak prostate 4 stadij

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Iff

Aktivan Član
28.07.2021
115
399
63
Jos jednom pozdrav i hvala na dosadasnjim informacijama.
Otvorit cu posebno temu o raku prostate u 4 stadiju jer nisam nasla neke konkretne informacije a takodjer bi onda ovdje i izvjestavala o toku ljecenja mog oca kojem je prije mjesec dana dijagnosticiran rak prostate u 4 stadiju sa metastazama na kostima cijelog tijela i limfnih cvorova u lumbalnom dijelu.
Isao je na sistematski..povecana prostata...napravili PSA i razina je bila 670. Doktor je odmah dao dijagnozu rak prostate te na daljnjim pretragama su otkrivene metastaze.
Gleason score 4 + 4.
U svemu tome je cudno da nikakvih simptoma nema osim zastoja pri pocetku uriniranja.
Obzirom da je ljeto..godisnji i tako ..konzilij se sastaje 23.08.
Tako da smo sve sto smo nasli od "alternative" mu poceli davati...
Soda sa limunom i vodom, aronija, maticni sok od sipka, cajevi za prostatu (vrbovica, neven itd.), zeolit, srebrna voda, kurkuma sa paprom i naravno ulje. Promijenio je prehranu vise manje svijeze voce i povrce, riba i kostunjicavo voce.
Mlijeko je zamijenio mlijekom od badema.
Jedino sto ga nikako nismo uspijeli odgovorit su cigarete i kava (bezkofeinska)...bilo je tesko i sa prehranom i uljem al to smo nekako uspijeli.
E sad ako netko ima informacije bas o raku prostate u 4 stadiju ili iskustva borbe sa istim da podijeli ovdje.
Hvala unaprijed❤
 

serviser

mumijev drug
Poznanik Foruma
05.09.2019
712
4.467
163
Evo ja cu da uletim samo da pozelim sve najbolje tvome ocu i tebi i cim si ovdje znaci da ste na pravom putu do izljecenja. Samo bi dodao da se karcinom (svaki oblik) iskljucivo hrani secerom. U teoriji, ako mu se potpuno oduzme hrana on prozdire samog sebe. Pored kurkume predlazem i cimet, bijeli luk, brokulu, karfiol, rastiku, kupus, chili papricice i sok od cijedjene psenice. Dakle iskljucivo zeleno, lisnato povrce i cvjetace. Takodjer D vitamin je jako bitan, neka se ne krije od sunca. I smijeh je jako bitan. Sretno od srca!
 
22.01.2014
47
36
18
Želim svu sreću u liječenju! Kao što je Serviser rekao, probajte sav bijeli šećer izbaciti. Ulje će pomoći sa apetitom i snom sigurno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Alien OG

Iff

Aktivan Član
28.07.2021
115
399
63
Hvala na podrsci. Secer je isti dan odbacio.
Jedino se borimo sa cigaretama i bezkofeinskom kavom.
Kaze on..onda mi daj strik da se objesim pa mi ne treba nista...
Ali na sve drugo je pristao ..i bas dobro podnosi ulje.
Pitam ga kak mu je..veli on..nadrogiran sam i dobro je.
Reko tata sad kad se vratim ima da zajedno glumimo vrtne patuljke.
On je dobro u glavi..i nista ga ne boli..stvarno smo se svi iznenadili jer nije imao nikakve pretjerane simptome osim sa mokrenjem. I eto na sistematskom slucajno otkrili.
Trenutno smo na ovoj dozi..i zasad mu je ok.
 

Prilozi

  • IMG-20210811-WA0005.jpg
    IMG-20210811-WA0005.jpg
    172,9 KB · Pregleda: 54

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
Sretno sa lijecenjem....dobro da je u glavi jak jer to je vazno kod ulje pogotov kad se desi da uzme vise nego tjelo moze podnijet jako puno ih tu odustaje zato oprezno koliko mozete sa podizanjem dok se nenavikne kako se nosit sa vecim dozama i najbolje bi bilo da si sam dozira jer on najbolje zna koliko moze podnijet
 

Iff

Aktivan Član
28.07.2021
115
399
63
Hvala @mario339 i @Alien OG .
Pri prvom dizanju doze sa pola zrna na zrno je skoro odustao..
Digao se po noci na wc i valjda mu je pao tlak pa ga je zamantalo.
Veli on mojoj mami..gotovo je..ja sam gotov...
Ja reko tata nije ti nista samo ti je naglo pao tlak..
A ne znam zasto tablete za tlak je uzimao na vecer. Tako da smo nakon toga vratili dozu na pola zrna i prebacili tablete za tlak ujutro.
I odkad smo tako napravili nije bilo preoblema sa povecanjem doza.
Kaze da se ujutro osjeca malo mamurno u glavi al fizicki je dobro.
E da...on uzima uz tablete za tlak i tablete za razrjedivanje krvi..sve smo to za ujutro prebacili.
 

Iff

Aktivan Član
28.07.2021
115
399
63
Pozdrav svima. Evo nakon dugo vremena update.
Proslo je 2g od dijagnoze i nalazi su bolji. Metastaze se povukle sa lubanje..ostalo je jos ma rebrima i kukovima..al srecom nema nikakvih bolova i on se dobro osjeca. Psa je pao na 10..i sad se samo kontrolira.
E sad da vam javim sta sve koristi...
Biomix kapsule, apeginin, kostice marelica, medicinsku sodu i limun, prirodni zeolit (uz to je prosao kemo bez ikakvih nuspojava), Rife machine, srebrna voda, d vitamin i secer je u totalu izbacio..i eto to funkcionira zasad.
Upravo smo u nabavci Turkey tail gljiva, graviola lisca i ebc 46.
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.732
358
Sretno dalje, turky taila ima po sumama tak da oko njega neb trealo bit frke.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Iff